Internetā noklīdis Windows 7 7137

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Internetā noklīdis Windows 7 7137

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148776
    ehex
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1545_tverana_1.png[/imgl]Vakar neilgi pirms pusnakts lielākajos torentu trakeros ir parādījusies jaunākā Windows 7 relīze 7137. Versija ir pieejama 32bit, kā arī 64bit versijās. Š oreiz pie vainas ir bijis kāds hakeris ar segvārdu „Zukonka”, kurš jau iepriekš ir palaidis Windows 7 buildus failu apmaiņas tīklos. Pirms neilga laika tika publicēts arī build 7140 izmaiņu saraksts, kurā bija pieminēts ļoti daudz izmaiņu interfeisā, tomēr varu paziņot, ka tāds builds nepastāv , kā arī šis izmaiņu saraksts bija viltojums un tam nevajag ticēt! Pašlaik šī jaunākā build 7137 izmaiņu saraksts vēl publicēts nav, tomēr var spriest, ka tajā pārsvarā ir veiktspējas uzlabojumi, kā arī uzlabota stabilitāte.

    [img]https://windows7center.com/wp-content/uploads/2009/05/7137leak2.jpg[/img]

    #198974
    Genādijs
    Participant

    Nu tā kā nekas būtisks nav uzlabots, tad neredzu jēgu vilkt kārtējo build. 🙂

    #198975
    samurajs
    Participant

    Laikam daudz buildu vairs nebūs. M$ ir apņēmības pilns nodot RTM Escrow pirms termiņa jau 10.jūlijā. Tad arī būs jēga notestēt gatavo preci. Veikalos sola tirgot jau oktobra beigās.

    Konkrētajā 7137 buildā esot tikai kļūdu labojumi.

    #198976
    djremys
    Participant

    nu tad nevilkšu gaidiisim jūliju….

    #198977
    daGrevis
    Participant

    Genādijs wrote:

    Nu tā kā nekas būtisks nav uzlabots, tad neredzu jēgu vilkt kārtējo build. 🙂


    Ha! 😀 Stabilitāte jau neskaitās, vai ne? 😀

    #198978
    Genādijs
    Participant

    Ha, man arī 7100 ir stabils? Vai varbūt vārdam stabils ir pastiprinošāks analogs? Stabilisks, stablŠns, nu nenāk nekas prātā.

    #198979
    Gakh
    Participant

    Genādijs wrote:

    Ha, man arī 7100 ir stabils? Vai varbūt vārdam stabils ir pastiprinošāks analogs? Stabilisks, stablŠns, nu nenāk nekas prātā.


    Tak viss tas kas iesūkā tavā buildā (visi reportētie bugi u.tt) ir salaboti šinī buildā… tapēc arī šitas build ir “vēl stabilāks”

    #198980
    daGrevis
    Participant

    Gakh wrote:

    Genādijs wrote:

    Ha, man arī 7100 ir stabils? Vai varbūt vārdam stabils ir pastiprinošāks analogs? Stabilisks, stablŠns, nu nenāk nekas prātā.


    Tak viss tas kas iesūkā tavā buildā (visi reportētie bugi u.tt) ir salaboti šinī buildā… tapēc arī šitas build ir “vēl stabilāks”

    +1 🙂

    #198981
    usins
    Participant

    Man patīk šie lētticīgie pokemoni, kuri velk nelegālos buildus- tie kuri nav paradzēti viņiem. Windows7 ir jāvelk no microsof mājaslapas un viss. Jūs ko, nelasat internetā ziņas, ka visādi knariņi savilkušies Windows7 no p2p tīkliem, kur jau iešūts kaitīgais kods, un atkal parādījies jauns botu tīkls, kurš izsūta spam un veic dažādas ļaunprātīgas darbības? Jei bog, cik stulbam un atpalikušam jābūt, lai zagtu bzmaksas versiju. Var taču novilkt no Microsoft mājaslapas, ātrums arī ir normāls- 200-800 KB/s. Pacietība ir tikums, nekas nav ainījies šajā ziņā. Jaunākos buildus dabū tie testētāji, kuri patiešām saprot kko no Windows 🙂 + daži caur blatu 🙂

    #198982
    lilmoder
    Participant

    —-

    #198983
    Genādijs
    Participant

    Likt jaunāku build, tikai tāpēc ka cipars lielāks bet reāli darbā faktiski nekādu atšķirību neredzi, neredzu jēgu 🙂 Reāla ņirga nāk par to vēl stabilāks 😀

    #198984
    Stat1CX
    Participant

    Lietoju build 7100 jau kopš brīža kad tas parādījās iekš torrentu trakeriem, pa visu šo laiku nav bijis neviens BSOD un nekas nav uzkāries, vai tad vēl stabilāks var būt ?

    #198985
    Gakh
    Participant

    Genādijs wrote:

    Likt jaunāku build, tikai tāpēc ka cipars lielāks bet reāli darbā faktiski nekādu atšķirību neredzi, neredzu jēgu 🙂 Reāla ņirga nāk par to vēl stabilāks 😀


    redzams ka no kautkā tāda tev saprašana ir 0, ja neizni cik daudz nozīmē drošība, cik daudz nozīmē kautko darot un dēļ kāda BSOD līdzīga sūda izjauc tev visu darbu, tad protams ka priekš tevis tie ir tikai cipariņi…

    #198986
    KaNeiet
    Participant

    Tad jau te tiek demonstrēta saprašana ar “-” zīmi.

    Cilvēki, kuriem rūp drošība, par pamatOS vispār neizvēlas neskaidras izcelsmes pusjēlus produktus.

    #198987
    memorex
    Participant

    Reko nesen saņēmu no MS, kā tā var uz mēnesi noklūdīties? 😀

    [img]https://bildites.lv/images/on3q2f901c2yovcrx4zj_thumb.jpg[/img]

    #198988
    WerNeo
    Participant

    Neredzu iemeslu čakarēties un instalēt jaunu OS, jo tā ir jaunākā (un bugaina). Win 7 pagaidām ir paredzēta testētājiem un bugu meklētājiem(es tāds neesmu). 🙂

    Un tādu te nav daudz. 3-4 cilvēki, kas varētu (un varbūt arī gribētu) meklēt bugus.

    P.S. Lai gan. Tas, ka šo OS jau lieto katrs tīnis, kas māk uzlikt OS, jau liecina par Win 7 stabilitāti.

    #198989
    Stat1CX
    Participant

    memorex es to pašu saņēmu 🙂

    #198990
    Genādijs
    Participant

    ” ja neizni cik daudz nozīmē drošība, cik daudz nozīmē kautko darot un dēļ kāda BSOD līdzīga sūda izjauc tev visu “

    Kāds apbrīnojams cilvēku stulbums (īpaši tēmēju uz gakhj) 🙂 Pasaki vēl ka tu uz nepabeigta OS dari kautko vitāli svarīgu, piemēram dari darbu par kuru saņem naudu 😀

    #198991
    krisis32
    Participant

    man ir jau slikta pieredze ar win7. Jo pati pirmā versija man neatbalstija spēles spēlēt onlainā, un dažas spēles nācās pārinstallet. Labs nāk ar gaidīšanu!

    #198992
    nevertell
    Participant

    Kā būtu, ja es te katru dienu spamotu aprakstus par ikdienišķo gentoo/arch/’buntu build’u ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā