Internets Liepājā – ierobežo ārzemju trafiku

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Internets Liepājā – ierobežo ārzemju trafiku

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #183074
    sir_irius
    Participant

    Vot, teļuks būs…. 😀

    #183075
    Foxsk8
    Participant

    Tas tik tāds dzēruma murgs.

    #183076
    bumbulis
    Participant

    Nu pēdējā laikā kernels ir tāds nekvalitatīvāks, jā. Un laiku pa laikam tiešām baigi iebremzē ārzemju trafiks, bet anyway liekas normālākais ko par tādu cenu var dabūt.

    [img]https://img71.imageshack.us/img71/2510/speedsi1.jpg[/img]

    #183077
    samurajs
    Participant

    Pa Latviju vēl nekas, ciešami… (man līdz 1. oktobrim 2.5 Mbps tarifs)

    [img]https://www.speedtest.net/result/322905523.png[/img]

    Bet ārzemes galīgi pīīīīīi… vislaik bija vienādi ar Latviju

    [img]https://www.speedtest.net/result/322907300.png[/img]

    #183078
    marr
    Participant

    es jau neko negribu teikt, bet 2.5 Mbps ir mazāk kā 2545 kb/s – drīzāk 250 kb/s. upload līdzīgi. Man upload’s 90 kb/s un dzīvoju apmierināts 😀

    #183079
    samurajs
    Participant

    marr: tev upload 90 kb/s vai 90 KB/s? Tas nav viens un tas pats! 😀

    #183080
    marr
    Participant

    kilobaiti sekundē

    #183081
    samurajs
    Participant

    Nu re – tad man tikai ap 60 kilobaiti/s ārzemes sanāk, vismaz pagaidām! 😛

    #183082
    marr
    Participant

    nu labi, tātad mērvienību sistēma ir mainījusies 😀 :p :win: anyway, LV ātrums Tev lielāks up ;.

    #183083
    samurajs
    Participant

    Tas gan – šobrīd pa LV up=down 300 KB/s jeb 2.4 Mbps. Bet tā kā man ap 80% sastāda ārzemju trafiks, tad labāk jau nepaliek… :win:

    #183084
    marr
    Participant

    nu man down 10 Mbps jeb 1.1 MB/s (giggle). tas up tāds mazāks, bet nu who cares, pat ja kaut ko baigi leechotu, tik un tā nebūtu laika to visu skatīties 😀

    #183085
    msh
    Participant

    memorex wrote:

    Par ko iet runa? Kas jums Liepājā 1 ISP normāls? Ja līgumā nav minēts UP un Down ātrums paši jūs esat vainīgi, bet tā rīkojās daudzi provaideri, negribi neizmanto viņu pakalpojumus. Ja gribat garantērus 100/100 pa latviju tad Rīga šis pakalpojums privātpersonai izmaksāja 80Ls mēnesī. (Interisējos pie viena ISP)


    Paskaties uz savu rīgu, kur tie pāris krutie ISP arī neatrodas visā rīgas teritorijā, tā sacīt, paveicas, vai nepaveicas, mainot dzīvokli.

    #183086
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    Piekrītu marr – tā ir nekaunīga klientu krāpšana. Nekur mājaslapā nav norādes par “up” ātrumu, to biroja džeks izvilka no kkādas atvilktnes.

    Kāpēc visur formulē -ātrums līdz XX Mbps, bet nevis “garantētais ātrums starp klientu un provaidera serveri tik un tik “down”, tik un tik “up”?

    Varbūt kāds zin, kāpēc provaideriem tik grūti nodrošināt pieklājīgu “up” ātrumu? Nerunāsim par seedošanu trekeros, bet pat bildes uz ārzemēm aizsūtīt ar 512 Kbps pagrūti… Bet pat Lattelecom jau arī neko labāku nepiedāvā…

    Samurajs kā tāds naivs bērns “kāpēc tā forumulē…” 😀 Nez kāpēc – protams, ka, lai, tehnisku problēmu gadījumā visādi samuraji jamus nesāktu sūdzēt tiesā ;. Mūsu pagasta padomei lattelecoms arī ir formulējis “līdz”, pagastvecis reiz jamiem bik piekasījās, jami pateica, ka savādak nevar 😀

    Bet par “mūsdienās nepieņemamu pieeju biznesam” – liekas, ka te neviens nav dzirdējis, kādi, piemēram, ir neti britu salās un kas vēl notiek citur pasaulē ;. Pirms kādiem pieciem gadiem, kad sāku lietot netu, saskatījos, ka visādi rīgas izredzētie zīmējas ar savām platjoslām un nodomāju, ka ārzemēs visiem ir platjoslas 😀 Vēlāk, gan pasēžot azureusa atbalsta čanā, gan vēl šo to dzirdot, palika skaidrs, ka es varu priecāties par savu mDSL, tam nav ne nogriezti porti, ne mēneša limits uz smieklīgiem gigabaitiem un ātrums ir ne mazāks kā ekvivalentiem rietumeiropas piedāvājumiem, pat lielāks 🙂 Vaimanājiet, vaimanājiet, tāpat tas tā beigsies, agrāk vai vēlāk :grr:

    Man vienīgi nāk smiekli, salīdzinot šito kuiņu ar tendenci ražotājiem veidot ierīces, kas netu izmanto… 😀

    #183087
    marr
    Participant

    jautājums jau principā ir par to, kam tas internets ir nepieciešams, kam tas lielais interneta ātrums ir nepieciešams. Visi šeit (LV) bļauj, ka lēns, jo redz grib ātri vilkt visādas filmas/seriālus utml lietas. Nav jau tā, ka visur ārzemēs internets ir lēns, bet viņiem ir tieši piegriezti porti, kurus parasti izmanto nelikumīgām darbībām (lai pārkāptu autortiesības etc). Vispārējais interneta ātrums nav ierobežots, lai nosūtītu e-pastus ar pielikumiem, pat ar palieliem nav nekādu problēmu.

    Problēma ir sabiedrībā, msh noteikti atbalstīs, ja es teikšu, ka visiem šeit vajag to ātro internetu, jo tā to LV patērētāju sabiedrība ir iekārtojusi – kaimiņš par mani var ātrāk attiecīgo filmu nospert, viņš tāpēc ir krutāks un man skauž.

    Pilnīgi piekrītu, ka ikdienišķām aktivitātēm vidējais pieejamais internets ir normāls (nepiekrītu gan par to 3o labāko eiropā, kas datuvē rakstīts, bet vispirms vajag redzēt pašu pētījumu, nevis kaut kādu atreferējumu).

    #183088
    samurajs
    Participant

    marr: jap esam 3. Eiropā bet japāņi mums ritīgi ieliek vienalga! Tas tāpēc, ka mums vēlāk viss attīstījās, līdz ar to modernāki tīkli nekā “vecajā Eiropā”.

    Skat.te: https://speedtest.net/global.php

    #183089
    marr
    Participant

    noskatījos prezentāciju – pirmkārt, nav skaidra metodoloģija, jeb kas ir tas, kāpēc esam 3.vietā, teiksim – neticu, ka vidējais interneta lietotājs ir ar 6 mbps down un 2 mbps up pieslēgumu. Kas ir tie cilvēki, kam šāds pieslēgums ir vidējs?

    Tur ir vēl viens paramters, kurš saucās % no mājsaimniecībām ar internetu – rezultāts 24. vieta – ne tuvu nav top’am. Es jau teiktu, daudz vieglāk uz mazu lietotāju skaitu ir sasniegt labu rezultātu, nekā ja šo pakalpojumu piedāvā (izmanto) visiem.

    #183090
    waplet
    Participant

    Ziņa no viena kernela supporta

    Сейчас мы работаем на запасном канале, основной не работает, гдето то в море под Швентои произошел обрыв кабеля.

    По этому пока что у нас такая заграница – резервный канал. Когда вернемся на основной канал – зависит от Шведов.

    Это у нас со среды.

    Tagad mēs strādājam uz rezerves kanāla, galvenais nestrādā, kautkur jūr zem šveices? HZ kas tas, notika kabeļa pārrāvums.

    Tāpēc pagaidām aizrobežas ātrums ir uz rezerves kanāla. Kad atgriezīsimies uz galvenā kanāla ir atkarīga no šveičiem?

    Tas mums jau no 3dienas.

    #183091
    samurajs
    Participant

    waplet: nu gan džeki pūš miglu acīs 😀 Š ventoja atrodas Lietuvā, tur tikai upīte ir, nekāda jūra 😀 Kas ir Zviedrija un kas Š veice – cerams visiem skaidrs? 😀

    Ja tas viss patiesība un firma būtu solīda – vai tad grūti vismaz atvainoties mājaslapā un izskaidrot situāciju? Bet te kā strauss iebāž galvu smiltīs, un plivina spārniņus, un cenšas jaunus tarifu plānus bez reāla seguma izperēt…

    #183092
    marr
    Participant

    šveicē ir jūra? :hmz:

    man laikam ģeogrāfija sākusi aizmirsties 😀

    #183093
    waplet
    Participant

    es kreivu valodu māku tikai nemāku īpašvārdus 😀 taka nepiesienas pie tulkojuma 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā