internets tele2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162313
  Anonīms
  Neaktīvs

  Kādu laiku ir viasat, nāca līdz tele2 mobilais internets par saprātīgu cenu. paņēmām. sākumā lidoja pamatīgi, nekārās. pagāja pāris nedēļas un visu laiku atvienojās. “mode” lampiņa uz modema iedegas sarkana nevis zila. vai nu rūteris jārestartē vai nu jāiet https://https://192.168.8.1/ un jāieslēdz atkal. pat naktī trijos tā bija.. saka, ka tīkla pārslodze. dzīvoju laukos kur ļoti maz cilvēku 10km rādiusā ap torni dzīvo. nu wtf? vēl kādam tā ir? ko darīt? un tajā lokālajā ip nevar no telefona vai planšetes ieiet, visu laiku dators jāslēdz iekšā ja grib pieslēgt netu. jo līdz rūterim ar 3 istabas tālāk jāiet.

  #326753
  RicoPico
  Participant

  Kurš Tev pateica, ka tīkla noslodze pie vainas? Tā ir problēma, kura jārisina, un nav pieļaujams, ka situācija tiek novelta uz tīkla pārslodzi – vēl jo vairāk, ja tā nav pilsēta. Iespējams, ka pats rūteris pie vainas, kurš ir vienkārši jāsamaina pret ejošu. To var izdarīt jebkurā T2 klientu apkalpošanas centrā.

  #326754
  LooNeY
  Participant

  TIEŠ Ä€M vēl atrodas muļķīši kuri iekrīt viašrota vai mele2(viens un tas pats zviedru kantoris) lamatās??? Ej tu nost…..

  TAS NORMÄ€LI! Tas tā visiem šo zviedru kompāniju klientiem – pirmais mēnesis/divi okei, tālāk = nervu bende. Ir divi risinājumi vai cieties līdz līgumtermiņa beigām un tad ej pie cita vai maksā sodu un slēdz līgumu priekšlaicīgi, jo NEKAS neuzlabosies šinī kaku kantorī! Varēsi staigāt un lamāties uz viņiem kamēr pašam vēmiens nāks. Uz pāris dienām būs okei un tad atkal kartējas problēmas….

  Vēl kad dzīvojām akmens laikmetā un viašrots valstī bij topā, bija draugam. Pirmie 3mēn okei, pēctam sākās ka bilde raustās un skaņa sprakšķ, gaišā saulainā dienā, tad vispar nerāda kanālus, tad rāda u.t.t. meistarus sauca 100 reizes, beigās pateica ka pirms pus gada uzliktais šķīvja izmērs neder ( ieteica un lika paši no viasat) jo satelīts ir novirzījies un ir par mazu, vajag lielāku un piedavāja nomainīt samaksajot starpību 100LS laikam bij, protams īpasniekam jāsedz šķīvja maksa. Bija reāli līdz kliņķim tanī pat dienā savāca visas viņu iekārtas klientu centrā, iemeta sejā, uzrakstīja iesniegumu un atteicās samaksājot līgumsodu. ( vēl nakamos 2mēnesus kaut kādas mistiskas reiķina summas nāca, kur arī bļausties cik grib, tik nervu bende un nacās maksāt.)

  Jeez.. vēl gandrīz pats iekritu viņu lamatās tolaik…

  Tas normāli…. PIERODI! 😉 VIAŠ ROTS FTW!

  #326755
  linx
  Participant

  Pats galvenais, ka starp visu Tavu demagoģijas dzīšanu tā arī topika autoram atbildēts netiek.

  Par VIASAT nekomentēšu jo neesmu lietojis, tomēr tā kviekšana, ka visi kas lieto Tele2 ir muļķi, bet, gudriniek, ko Tu izvēlētos šādā situācijā (reāls piemērs):

  Privātmāja laukos, DSL nav iespējams, reāli ir trīs varianti, kādu internetu lietot:

  1. Triatel = aptuveni 20EUR mēnesī, ātrums ne visai (ja ir 7-8Mbps, tad tas jau skaitās glauni, vidēji bija 5Mbps, bet, protams, atkarīgs no vietas, kur pieslēdz, varbūt citur ir par kripatu ātrāks). Nezinu vai kas ir mainījies, bet vēl nesen bija iespējams tikai divu gadu minimālais līguma termiņš, arī abonēšanas maksa pirms gada bija identiska LMT 4G dārgākajam tarifu plānam.

  2. LMT 4G = normālam ātrumam atbilstošākais tarifu plāns ir, aptuveni, 27EUR mēnesī (ātrums kā nu kurā vietā, bet šeit konkrēti bija ap 20Mbps), ekonomijas nolūkos varētu slēgt arī lētāku paku, bet tad ātrums pielīdzināsies Triatel līmenim.

  3. Tele2 4G = aptuveni 20EUR mēnesī, ātrums konstants – 50Mbps (lejupielāde), 20-30Mbps (augšupielāde). Minimālais līguma termiņš bija seši mēneši, failu apmaiņas programmas netiek “piegrieztas”, ātrums vairāk nekā stabils, lietots precīzi gadu.

  Sanāk, ka lai cilvēks, lūnijaprāt, nebūtu muļķis, šādā situācijā tam būtu jāmaksā patriotiskais septiņu eiro overpraiss (mēnesī, gadā 84EUR pārmaksa, attiecībā pret LMT), turklāt, tā arī īsti neiegūstot nekādu pievienoto vērtību un mazāku ātrumu?

  Topika autoram – aizej uz klientu apkalpošanas centru un samaini rūteri pret citu.

  #326756
  3Dklucis
  Participant

  jamain iekarta,blin kas tev lika pie tiem šrotiem iet ka sen i iespejas sahrēt visu to pajebenju pa 2,5$ menesi…..internetu panemot no lmt pa 17ero bez ierobezijuma ja nav cita iespeja laukos

  Kautgan musu puse par tele2 4G nesudzas no15-20 Mbs apdzivota miesta….ir sad tad ruteris jatsledz no stravas ,bet tas jau visiem oparātoriem

  #326757
  3Dklucis
  Participant

  Klausies cilvēkam nekas nebij jamaksā…..sķivja diometrs pat var būt 60cm. ja precizi noregulēts uz pavadoni nekas tur negļukos iznemot vai antene nav traucejumi ka daudziem kad ziema vis darbojas ,lapas saplaukst nexijā un ka daudziem truba uzlikts kura supojas!Vienīgais kas var traucēt negaisa laika biezos makoņus,,,bet kurs āmurs negaisa laikā skatās TV!Es nekad kops 2003gad neesmu iekritis viasat lamatas jo zinaju kada ir menešmaksa kaut pirmie 3 menesi pa velti kipa a pato liigums uz 36 menesiem ,forsi!

  Man savulaik bija 12 LNB kops apguvu sharingu palika tikai 2LNB viena uz astra4A otra etuelsat 36…cerams saprati par ko runa-protam vip paka ir tamdel hotbirsd un vaciesu astra +amos,bet tie tikpat netiek skatīti parsvara 36 HTV+

  #326758
  3Dklucis
  Participant

  Quote:

  2. LMT 4G = normālam ātrumam atbilstošākais tarifu plāns ir, aptuveni, 27EUR mēnesī

  Nu ja kalab to dargāko janem moska vispar 3G tai vieta tik nem tad pat 17 ero menesi ir abodno maksāt jo 17ero man bija 4G 2 stabini ,bet vilka to ko solīja turpat 6Mb/s. bračkam tas pats ,bet tikai kēra 3G un atrums bija 2,5Mb/s.!!!!Vot talab jau vini dod jums testēt tās 14 diena lai tu pa to laik samekle kadu zinoš cilvēk un apjautājies vai ir vērts tadu lietot….nevis ka citi panemto pa 27 domadami nu man ir atrums tas nekas ka tikai3G ar 2,5 atrumu maksa menesī 27 ero un + ja nav epasts kur reikinu atsūtiit sūt uz majam par kuru atkal jamaksa kopa sanak pari30 ero….a vot tad bļāuj ka apčakarē….šier jau nezin kada čuhna katrs dzivo talab dod tas 14 dienas

  #326759
  Anonīms
  Neaktīvs

  ko tu muldi par viasat, ja nelieto pats un neko nevari zināt, kāds viņiem internetsun tv? man viss iet ideāli.

  #326760
  Foxsk8
  Participant

  Es arī dzīvoju laukos, Inets vajadzīgs darbam. Esmu lietojis visu ko vien var. Ir bijis vietējais nets, ap 2Mbit, tad pēc tam nāca Triatels. Tas gan bija dārgs, bija jāmaksā vēl rūteru noma, utt.. bija gan viens labojums, akumulātors iebūvēts bija iekšā. Tad nāca LMT. Bez nekādiem līgumiem, termiņiem, lieto, iedod āra antenu par velti, ja uzstāj, vajag vai nē, atbrauc visu saliek. Normāla attieksme. Pamēra uz vietas, kur labāk likt, kur nelikt, tev nekas nav jādomā. Jo reāli to 4G tev pašam uz rokas nedeva, lai users nesataisa problēmas un tad forumos ņaud, ka slikts serviss, produkts. To gan viņi labi izdomājā. LMT 4G ātrums laukos, 60 Down, 20 Up. Manai saimniecībai pietiek, kas sastāv no Smart TV, non-stop youtube iet, multenes, 4 telfoni, 3 datori, fonā pa reizei kāds torrents, un ar visu kopā dod kādus 3 mb lejupielādi. Tā kā sūti viasat prom un ņem LMT 4G. Nekādus tele2. Nedod dievs. Es labāk samaksāju tos eur klāt, bet zinu, ka LMT izdarīs visu, lai strādātu tas, ko viņi piedāvā.

  Te 2013 gada mans temats, reviews par Triatel internetu.

  https://notepad.lv/triatel-internets-lietotaja-acim-t14932.html

  #326761
  linx
  Participant

  LMT nav slikts variants, pats pie viņiem divus gadus nostrādāju uzstādot pie klientiem 4G iekārtas, bet arī pret Tele2 man nav nekas pretī, ņemot vērā pašreizējo pieredzi (lauku mājās tiek lietots apmēram gadu) – lejupielādēt var un ātrums nogriezts netiek, ierobežojumus arī nekādus neesmu manījis (bija vienreiz globāli, kad bija samazināts ātrums uz pāris dienām, bet tas jau ziemā tika izlabots un kopš tā laika nav sūdzību nekādu), ātrums stabils, cena atbilstoša.

  Vienīgi, manuprāt, LMT 4G vairs nepiedāvā divu nedēļu bezmaksas testu, lai pārliecinātos vai ar klienta lietošanas paradumiem šis internets ir tam atbilstošs.

  Ko nu galīgi izbrāķētu – Bite, par viņu 4G pat “Bez Tabu” rādīja, arī sūdzībās daudz rakstīts par to, ka tiek limitēts ātrums, pat tad, ja, viņuprāt, “pārāk daudz lieto” internetu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā