iPhone lietotāja monologs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki iPhone lietotāja monologs

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161333
    samurajs
    Participant

    Kad es paņemu rokās iPhone, Tas Kungs paceļ mani virs grīdas un pietuvina sev. Ne tik tuvu, lai sasveicinātos, bet pietiekami augstu, lai uzzinātu jums, lētučiem, cenu. Kas tu tāds esi, ar pretīgu Samsūdu roķelē, kas spaida sūdainas pogas un zvana savam sūddraugam uz tikpat sūdīgu Samsūdu? Jūs, pases saņēmušie čuriņas spļāvieni, jūs, pūlī presētā zivju barība, jūsu sejas saplūst vienā ārkārtīgi milzīgā pakaļā…

    Tālāk lasām pie Samuraja.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_mani_1.jpg[/img]

    #320279
    Draxo
    Participant

    Līdz šim likās, ka NotePad ir kaut cik sakarīgs portāls…

    #320280
    jonjs
    Participant

    NU lābi normāls teksts taču. Vispār visa šī gadžetu padarīšana ir interesanta. Cilvēki mēra savas it kā iespējas (un pat spējas mentālās un garīgās) maza dzelzīša dēļ. It īpaši Latvijā, kas pa lielam neko sakarīgu neražo, neko sakarīgu nedara. Zagļu pa pilnam un citu mudaku. Ko tās mūsu augstās galvas domā par situāciju valstī nezinu 😀

    #320281
    samurajs
    Participant

    Saskaņā ar Notepad devīzi asprātības te ir cieņā. Mēs atrodamies foruma sadaļā “Humors un joki”. Iļi kak?

    #320282
    shady
    Participant

    “Pazīstamie kuriem ir iPhone saka – iPhone super! Pazīstamie kuriem ir samsung nesaka – samsung super! Viņi saka – iPhone sūds!”

    #320283
    shady
    Participant
    #320284
    shady
    Participant

    “Meitenes, kas ar iPhone fotografē sevi kailu pie spoguļa. Padomājiet! Paies laiks un jums būs kauns par savu novecojušo telefona modeli.”

    #320285
    SWC
    Participant
Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā