Izglītošanās materiāls: Topošajām dāmām

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Izglītošanās materiāls: Topošajām dāmām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148423
    Mr.Death
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_webcam_girl_1.jpg[/imgl]Tātad, stāsts sekojošs. Š ovakar atbraucu uz laukiem bišku pašeptēt u.t.t. pēc tam jau kā parasti, laža istabā, sēžot un “smoļījot”. Viss sākās ar to, ka mana 15-gadīgā pusmāsa sēdēja «oranžajā portālā» un, kā jau visas viņas, vnk čekoja biužas un spamoja visiem aicinājumu, lai komentē viņas albūmu 😀 Katrā ziņā garlaicīgi, heh. Bet te tieši laikā kaut kāds puspliks turks šai uzcepis iekš draugiem.lv vēstuli “doo you have a webcam? i like you, i want to see you.” (Nezinu kāpēc man šis teksts uzdzen mēmāko hohmu? Tāda sajūta, ka šmurguļi viņas štancē pēc vienas veidlapas). Nenožēloju to momentu, ka biju tieši tajā brīdī blakus, kad šī jau viņam rakstīja atbildes vēstuli 😀 Gribējās jau aizsūtīt viņam kaut ko tādu riktīgi smirdīgu, bet izglītošanās nolūkos es pabīdīju māšeli malā un paturpināju sarunu, lai jaunatne redz, ko tad labvēlīgie onkuļi patiesībā grib :lala:

    Ko nu tur daudz, dr.lv vēstules noveda (protams!) pie “Skype” lietotājvārda uzprasīšanas, un tālāk lasiet paši 😀

    Quote:


    [1:19:08] delarosa: hi

    [1:19:15] delarosa: dont worry i will add you now

    [1:19:38] delarosa: Sveiki! Lūdzu, pievienojiet mani savam kontaktu sarakstam

    [1:19:38] Sintija: thanks, i am new in skype. 🙂 just registered (blush)

    [1:19:40] Sintija: Sintija dalās ar kontakta detaļām ar delarosa

    [1:19:45] delarosa: ok it is nice

    [1:19:50] delarosa: do you have a web camera

    [1:19:54] delarosa: i want to see you

    [1:20:28] Sintija: i’m sorry, i haven’t :S

    [1:20:36] delarosa: ok ((((

    [1:20:42] delarosa: can you send me your some nice photos for me

    [1:20:48] delarosa: i want to look at your beauty 🙂

    [1:21:53] Sintija: i have photos at draugiem.lv galleries 🙂 you can check out :))

    [1:22:06] delarosa: but it is not more

    [1:22:13] delarosa: and i want to see your very sexy photos

    [1:22:13] delarosa: 🙂

    [1:22:19] delarosa: 😉

    [1:22:33] Sintija: you think i’m sexy? :D8-)

    [1:22:40] delarosa: yes

    #194316
    samurajs
    Participant

    Te jau viss ir skaidrs – dienvidzemju dračmaņus acīmredzot krīze piemeklējusi, jo telefonsekss tur ļoti pieprasīts 😀 Bet 3 USD/min ne katram pa kabatai, un 15-gadīgas tur nedabūt. Savukārt 20-gadīgas vairs nerullz, tās jau vecmeitas skaitās:D

    Likumsakarīgs jautājums – vai tad nevar normāli iepazīties, un saņemt savu seksu reāli? Nē, nevar, jo Allahs visu redz un neļauj, tur ir daudz stingrāk nekā pie mums. Pie tam sievietes ar gaišu ādu (par blondīnēm pat nerunāsim) tur ir delikatese, jo viņu tautās tādu nav.

    Katrā gadījumā paldies Edgaram par tēmu, tā patiešām aktuāla.

    #194317
    devill
    Participant

    pretigi skatities uz tādiem cilvēkiem.

    #194318
    Cyberwolf
    Participant

    Nimfomāņi. 😀

    #194319
    samurajs
    Participant

    Cyberwolf wrote:

    Nimfomāņi. 😀

    Nimfomāns nav vis “viņš”, bet gan “viņa”; latviski tautā to sauc “dzemdes trakums” 😀

    https://health.discovery.com/centers/sex/sexpedia/nymphomania.html

    #194320
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tādus tik paklapēt pa stūriem, lai zin kur Latvijas vēži ziemo 😛 Kads negrib atsaukt kadu no tiem turkiem uz Lv un sarunāt randiņu? Es piedalos 😀 😀

    #194321
    archeens
    Participant

    Es domājum, ka Latvijas meitenes nav tādas, kuras uzķertos uz šādiem pidrilam, bet vienalga pamācoši 🙂

    #194322
    Foxsk8
    Participant

    Nu reāli man divas pazīstamās strādā iekš tā saucamā “web čata”, tad nu variet iedomāties, ko viņas dabot dzirdēt, redzēt, utt… Abas skolas pabeigušas, darba nav, labi, ka vismaz dievs kaut ko devis, lai to varētu izmantot šādā darbā. Zinu vēl pus duci “virtuālās beibes”, kas ir reāli spiestas nodarboties ar to, lai izdzīvotu. Tada nu ir skarbā patiesība.

    P.S. Vairāk apgrozos sieviešu aprindās, tad nu visādus jaunumus var ievākt.

    #194323
    samurajs
    Participant

    Ja ar to var apzināti nopelnīt – viss kārtībā. Bet ja visādi pidrilas maitā 14-gadīgas, tas ir pavisam kas cits. Tieši tādas visbiežāk arī uzķeras.

    #194324
    Mr.Death
    Participant

    Randiņa atsaukšanai te būs dati 😀

    Atrašanās vieta: Turkey, Istanbul, (iesp. Venezia, Italia)

    Pilnais vārds uzvārds:

    juan de la rosa

    Skype name:

    juan.delarosa1

    Es viņam pats personīgi olas izrautu :devil:

    #194325
    iKey
    Participant

    bļin, uzdevos par kkādu 16 gadīgu veceni, un viņs atšifrēja manu pilsētu

    #194326
    marr
    Participant

    man pirmais, kas liktos aizdomīgi (atskaitot protams uzbāzīgo interesi) ir mainīgā izteiksmes pareizība. Sākums samērā netipisks priekš angliski runājošiem čatotājiem – pārāk pareiza valoda. Pēcāk tā kļūst nepareiza, taču ne čatveidīga, bet vienkārši greiza angļu valoda.

    #194327
    samurajs
    Participant

    marr: no kurienes šitiem ar 2 pirkstu pierītēm un 4 klašu izglītību zināt čata izteicienus vai pareizu angļu valodu? Vienalga 14-gadīgi skuķi tik tālu neaizdomājas…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā