IZMANTOT AMBILIGHT APVIENOJUMĀ AR OLED IR IZCILI, TOMĒR PHILIPS SPĒJ PIEDĀVĀT DAUDZ VAIRĀK

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV IZMANTOT AMBILIGHT APVIENOJUMĀ AR OLED IR IZCILI, TOMĒR PHILIPS SPĒJ PIEDĀVĀT DAUDZ VAIRĀK

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163215
  Anonīms
  Neaktīvs

  [img]https://i.imgur.com/gsLJsZk.jpg[/img]

  Philips Ambilight – tehnoloģija, ko veido gaismas diodes televizora aizmugurē, paplašinot ekrāna darbības krāsās uz sienas aiz tā tādā veidā, kas ir ne tikai iespaidīgi, bet arī padara ekrānu vizuāli lielāku, nekā tas patiesībā ir. Philips 55POS9002 neliek vilties – pat bez Ambilight, tas ir viens no labākajiem televizoriem pašreiz tirgū.

  Televizora paneli balsta centrālais U veida statīvs, kas ietērpts gaumīgā matēta metāla sudraba apdarē, un, tā kā OLED displejiem nav nepieciešams papildus apgaismojums, gan panelis, gan arī rāmis ir iespaidīgi plāni. No ekrāna apakšējās malas ir redzams izgaismots Philips logotips, bet nebaidieties – no lietotāja izvēlnes gaisma var būt aptumšota vai pat izslēgta.

  Daudzkrāsu LED gaismas diodes var iestatīt tā, lai tās reaģētu uz faktiskajām ekrāna krāsām, precīzi apgaismojot sienu aiz televizora tādās pašās nokrāsās kā ekrānā redzamajā darbībā, vai arī jūs varat vienkārši izvēlēties vienu krāsu, ja jums nepatīk piedāvātais efekts. Ambilight nav parasts apgaismojums, šo tehniku sauc par noviržu apgaismojumu, un tas palīdz palielināt uztveramā ekrāna attēlu, kontrastu un krāsu spožumu.

  Turklāt 55POS9002 atbalsta Philips Hue lampas. Izvietojiet tās kā atsevišķus gaismekļus vai spuldzes telpā, un televizors varēs dinamiski mainīt krāsu un gaismas intensitāti, lai apgaismojums telpā atbilstu ekrānā redzamajam attēlam.

  Tā kā Philips darbojas ar Android TV operētājsistēmu, tas nav pārsteigums, ka komplektā iekļautā tālvadības pults ir divpusēja, ar tradicionālajām pogām vienā pusē un QWERTY tastatūru no otras puses, lai paātrinātu teksta ievadi. Operētājsistēmai ir pazīstams mājaslapas interfeiss, kas ir balstīts uz kolonnas veida mājas ekrānu, taču jāatzīmē, ka tas ir daudz ērtāks nekā Sony ierīču Android TV. Protams, tiek piedāvātas Netflix, BBC iPlayer un Youtube video programmas, taču ir tikai viens neliels sīkums – YouTube nepiedāvā HDR.

  Tā kā OLED tehnoloģija ļauj ikvienam pikselim tikt ieslēgtam un izslēgtam neatkarīgi vienam no otra, kā arī katram ir savs atsevišķais gaismas avots, 55POS9002 spēj sasniegt perfektas melnās nokrāsas, kas liek pat vislabākajam LED LCD izskatīties ļoti pelēcīgam.

  Vairāk par apskatu – https://www.whathifi.com/philips/55pos9002/review

  TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Ä€zijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā. Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.

  #332516
  uldics
  Participant

  Tev kauna nav, feikais rūdi, bļaut pilnā rīklē par savu sūda sapelevizoru? Tu tāpat pie sava veikala arī dari – bļauj pa visu ielu un tici, ka tagad pūlis pāri mašīnām metīsies uz tavu smirdīgo veikalu, lai pirktu desmitiem preču? Mums, ko tavam priekšniekam uzrakstīt?

  #332517
  Nelabojams
  Participant

  Nu nav te tava mērķauditorija, pajol. Ej labāk reklamēties kādā mājsaimnieču klubiņā.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā