J

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145527
    usins
    Participant

    Ðeit jûs varçtu padalîties, kâ esat klokojuði savus datorus. Kâdi panâkumi, problçmas.

    Ceru uz jûsu atsaucîbu :)!

    #165383
    samurajs
    Participant

    Klokoðana jau nav nekâds varoòdarbs, bet elektronikas darbinâðana ekstrçmos apstâkïos:P

    Man jau 1.5 gadus winda iet bez pârlikðanas, pie tam tikpat âtri un stabili kâ sâkumâ. PC joprojâm ir tîrs no visiem mçsliem.

    Vçl kâds tâ prot?;)

    #164115
    samurajs
    Participant

    Klokoðana jau nav nekâds varoòdarbs, bet elektronikas darbinâðana ekstrçmos apstâkïos:P

    Man jau 1.5 gadus winda iet bez pârlikðanas, pie tam tikpat âtri un stabili kâ sâkumâ. PC joprojâm ir tîrs no visiem mçsliem.

    Vçl kâds tâ prot?;)

    #165385
    usins
    Participant

    Ilgâkais pagaidâm- ka bez villkðanâs man ira 7 meneðus, bet tad pievazâjâs.. un pçc 3 mçneðiem vsjo…

    Âtrâkais, kad esmu pârlicis ira 5 h 😀

    Sanèa maza problçmiòa ar kompîti un mani, ne to OS zliku 🙁

    #164116
    usins
    Participant

    Ilgâkais pagaidâm- ka bez villkðanâs man ira 7 meneðus, bet tad pievazâjâs.. un pçc 3 mçneðiem vsjo…

    Âtrâkais, kad esmu pârlicis ira 5 h 😀

    Sanèa maza problçmiòa ar kompîti un mani, ne to OS zliku 🙁

    #165386
    shady
    Participant

    Samurajs – es tâ ar protu:P:)

    Neskatoties uz to, ka winda ir MS produkts – uztaisît viòu normâlu ir iespçjams.

    P.S. – Man “MS produkts” ir lamuvârds.

    #164117
    shady
    Participant

    Samurajs – es tâ ar protu:P:)

    Neskatoties uz to, ka winda ir MS produkts – uztaisît viòu normâlu ir iespçjams.

    P.S. – Man “MS produkts” ir lamuvârds.

    #165388
    Foxsk8
    Participant

    Tâka man vçl viss turâs uz Windows. Tad nu tâ. Uz serveri neko citu likt netaisos, visâdus citus softus, pievazât ar drazu utt. Bet daþreiz sanâk. Tad nu tâ, kompi vispâr nebiju kâdus 3 meneðus slçdzis ârâ, pat restarti bija reti varbût kâdi 10 kopâ.

    Runâjot par tçmu

    Sempron 2500+

    1.4 Ghz

    Overclock

    Sempron 2500+

    1.9 Ghz

    Reâli sistçma stabili darbojâs uz 1.7 Ghz

    Temperatûra îpaði necçlâs. To es esmu pamanîjis, ka AMD karst mazâk. Neesmu redzçjis vçl tâdu AMD proci, kuram normâla lietoðana ir 60 – 70 grâdi.

    #164118
    Foxsk8
    Participant

    Tâka man vçl viss turâs uz Windows. Tad nu tâ. Uz serveri neko citu likt netaisos, visâdus citus softus, pievazât ar drazu utt. Bet daþreiz sanâk. Tad nu tâ, kompi vispâr nebiju kâdus 3 meneðus slçdzis ârâ, pat restarti bija reti varbût kâdi 10 kopâ.

    Runâjot par tçmu

    Sempron 2500+

    1.4 Ghz

    Overclock

    Sempron 2500+

    1.9 Ghz

    Reâli sistçma stabili darbojâs uz 1.7 Ghz

    Temperatûra îpaði necçlâs. To es esmu pamanîjis, ka AMD karst mazâk. Neesmu redzçjis vçl tâdu AMD proci, kuram normâla lietoðana ir 60 – 70 grâdi.

    #165391
    usins
    Participant

    Piekrîtu- ja pareizi visu izdara AMD nekars kâ to mçìina iestâstît Intel fani. 🙂

    Es savçjo AMD Athlon 1,6 GHz uzklokoju uz 1.8, 1.9 Ghz. Bet es noklokoju atpakaï. Nepatîk aizrauties ar tâdu lietu. Var tîri sâlîti maksât kïûdas aprçíinos 🙂

    #164119
    usins
    Participant

    Piekrîtu- ja pareizi visu izdara AMD nekars kâ to mçìina iestâstît Intel fani. 🙂

    Es savçjo AMD Athlon 1,6 GHz uzklokoju uz 1.8, 1.9 Ghz. Bet es noklokoju atpakaï. Nepatîk aizrauties ar tâdu lietu. Var tîri sâlîti maksât kïûdas aprçíinos 🙂

    #165393
    Loading
    Participant

    Radeon 9550

    Standarts 250/200

    OC ~395/205

    Augstâk bail spiest. Un augstâk par 399 nemaz nevar 😀

    #164120
    Loading
    Participant

    Radeon 9550

    Standarts 250/200

    OC ~395/205

    Augstâk bail spiest. Un augstâk par 399 nemaz nevar 😀

    #165395
    usins
    Participant

    Nu es sawu Force klokoju tâ pa 70 MHz uzdzinu abus râdîtâjus 😀 tâ lai nekarst un nekarâs..

    #164121
    usins
    Participant

    Nu es sawu Force klokoju tâ pa 70 MHz uzdzinu abus râdîtâjus 😀 tâ lai nekarst un nekarâs..

    #165397
    StyleZ
    Participant

    https://valid.x86-secret.com/show_oc?id=174894

    Luudzu, P5N32-SLI SE Deluxe taalaak nelaizh. Atminjas arii jau mekleeju kaadas gigaherciigas 🙂

    #164122
    StyleZ
    Participant

    https://valid.x86-secret.com/show_oc?id=174894

    Luudzu, P5N32-SLI SE Deluxe taalaak nelaizh. Atminjas arii jau mekleeju kaadas gigaherciigas 🙂

    #165399
    aidskillz
    Participant
    #164123
    aidskillz
    Participant
    #165401
    Maris
    Participant

    usins wrote:

    Piekrî´µ- ja pareizi visu izdara AMD nekars kâ ´o m笩na iestâ³´î´ Intel fani. 🙂

    Es sav窯 AMD Athlon 1,6 GHz uzklokoju uz 1.8, 1.9 Ghz. Bet es noklokoju atpakaï® Nepatî« aizrauties ar t⤵ lietu. Var t s⬮ti maksâ´ kﻤas aprç­©nos 🙂

    Intel fani savus celeron procus kloko no 2.66 uz 3.72 draudzin pie temperaturas 50 gradi muhahahahaaaaa.. un pentium 4 procus pari 4 ghz ar standarta dzesi var dabuut.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā