Ja nu kādam mākoņi par mazu…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Ja nu kādam mākoņi par mazu…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #158322
  spoon
  Participant

  Jauns “dropboxveidīgais” serviss ar free 15gb vietu + 5gb ja nereģistrējas “pa tiešo”, bet caur referāli. Tātad, lai dabūtu kontu ar 20Gb vietu, varat reģistrēties caur referāli – https://copy.com/?r=2ZWBiP No tā labums 5Gb apmērā gan tev, gan man.

  P.S. Pagaidām nezināmu laika periodu ir iespēja visai viegli paplašināt savu bezmaksas apjomu – par katru uzaicināto klāt 5Gb. Limits arī pagaidām nav noteikts, ilgi gan jau šāda iespēja nestāvēs.

  Paldies visiem, kuri reģistrējās zem mana linka.

  #298110
  aoma
  Participant

  Sāk veidoties arī mākoņu piramīdas? Visjautrākais šai pasākumā noteikti būs tas moments, kad izveidotājam apniks vai pasākums vairs nenesīs peļņu un šis pazudīs ar galiem, bet sprīdīši, antiņi un citi tēva dēli varēs nošņaukt puņķus piedurknē un naivām acīm meklēt jaunu kantori vai pa taisno doties pie vaiesilabs.

  #298111
  spoon
  Participant

  Ja gribi sauc to par piramīdu, bet nu nekas jauns tas nav, ka uzaicinot jaunus lietotājus saņem papildus vietu – dropboxim jau cik gadus tā ir. Tiesa ir noteikts limits. Š ie, lai servisam iedotu sākotnējo uzrāvienu, protams, piedāvā smukāku konfekti kā konkurenti uz šo brīdi. Gan jau iegūstot vēlamos poularitātes apgriezienus, šitais dāsnais piedāvājums beigsies. Tam pašam Google drive arī sākumā varēja dabūt 20gb par 5$ GADÄ€…tagad, vēl var paspēt paņemt 25Gb par 2,49$ MĒNESĪ, bet drīz vairs tas pat nebūs un lētākā opcija paliks 100Gb par 4,99$ MĒNESĪ…tie, kas savulaik ieleca pirmaja vagonā par 5$ gadā uz 20GB, tiem, protams, tā tas arī paliek…

  Ja uzskati šo par lohatronu – piever acis un dzīvo mierīgi tālāk 🙂

  #298112
  aoma
  Participant

  Laiks visu noliks savās vietās. Lai arī internets mūsu dzīvē ir ienācis tikai vakar, uzticēties kompānijām ar mazāk kā piecu gadu stāžu var tikai pilnīgs avantūrists, bet reģistrēties kaut kādā nepazīstamā lapā uz svešu cilvēku ieteikumiem var tikai ekstrēmists-galvā tērētais.

  #298113
  m_janis
  Participant

  Glabāt jebkādus savus datus/failus ārpus sava datora vai sava ārējā HDD (uzņēmumu dati to iekšējo tīklu serveros te neskaitās) vispār neliecina par saprāta klātbūtni smadzenēs. Visu šo mākoņu u.c. boxu/disku parādīšanās tikai paātrina totālu kontroli pār indivīdu un cilvēci kopumā,

  #298114
  spoon
  Participant

  Paldies Dievam, ka mums te Latvijā viens civēks vēl ir palicis ar saprāta klātbūtni smadzenēs. Ražo daudz pēcnācējus – varbūt pēc n-tām paaudzēm tavējie “saprāta” radījumi mūs glābs!!!

  #298115
  usins
  Participant

  Nekad nesaparatīšu, kāpēc uzņēmums glabā datus ubliskā mākonī. Jebkurā gadījumā serveru īpašnieki redz visus datus, lai arī kā viņi dievojas, ka vis sir šifrēt s utt utt. Viņi vienmēr tiek klāt SQL bāzēm, kur visi heši ir un visu var samainīt kā vajag. Un neviens nekad neateiks lielajam Semam, kad tas palūgs datus.

  #298116
  Wuu
  Participant
  #298117
  shady
  Participant

  aoma – Nesapratu pārmetumu par tiem referaļiem…Man šķiet, ka nekas jau slikts nenotiks un nekādā veidā mūsu kontu ietilpība no tā necietīs, ja mūsu “ielūdzējs” nolems dzēsties no konkrētā servisa. Vai tad pazūd arī iekrātā vieta? kaut kā neticas, ka tā notiek, jo tas būtu diezgan stulbs risinājums.

  #298118
  aoma
  Participant

  Nē, biju domājis, ka pazūd pati kompānija ar visiem failiem. Vai pretēji, ja lietas iet uz urrā un serviss kļūst populārs, vienā jaukā dienā var izrādīties, ka bezmaksas vieta pēkšņi kļuvusi par maksas pakalpojumu, šādu piemēru netrūkst. Ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas kompānijas, kam var uzticēties ilgtermiņā, ja vien šodien vispār to vairs var.

  “Biznesa” modelis ir ļoti vienkāršs – noīrējam vairākus terabaitus vietas uz kāda lielāka servisa bāzes, ar referāļiem reklamējamies cik vien varam, dalām teorētiskus gigabaitus pa labi un pa kreisi (visi tāpat uzreiz maksimumu nepiepildīs, ja nu tomēr, tad var piepirkt klāt). Tad jau tiekam pamanīti un sāk piedāvāt reklāmas laukumus, no sākuma nenozīmīgākus, ja apmeklētāju daudz, parādās nopietnāki klienti, kāds pa to baru pro akountu arī nopērk. Bet ar pozitīvu bilanci tas var vilkties tikai tik ilgi, kamēr lietotāji vairojas, tiklīdz sākas lejupslīde, īres izdevumi vairs nesedz ienākumus, arī nekādas peļņas vairs nav – jāmet miers un jādomā kaut kas cits tikpat “interesants un aizraujošs”.

  Tev tak šitās lietas labāk jāzin.

  #298119
  dzhonsons
  Participant

  Vecīt, tu raksti internetā!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā