Jāapstiprina posti

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Jāapstiprina posti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151766
    defekt
    Participant

    Sveiki vai kāds man varētu pateikt kur kkas jāuzstāda lai katram lietotājam kurš reģistrējas ir Standart Features nevis No role asigned savadāk katram atseviški tas jāuzstāda

    #242819
    drunk_lizard
    Participant

    ko?

    #242820
    reGative
    Participant

    d_l atvaino, bet kāpēc tu šeit lien, ja neko nesaproti? defekt – atļauj permisijas lietotāju grupām, kurām tās vajadzīgas. Tā, kā ar phpBB3 sen neesmu darbojies, neatceros, bet tur bija Add Groups zemāk manu prāt.

    #242821
    defekt
    Participant

    Karo4 katram lietotājam kad reģistrējas ir No role asigned bet man vajag uztādīt lai ir Standart Features Kāds zin kur to uzstādīt?

    Ķip grupām permisijas ir atļautas bet pašiem lietotājiem nav

    #242822
    drunk_lizard
    Participant

    [spoil]reGative, atvaino, bet ja cilveeks neizmanto NEVIENU pieturziimi, tad jams IR *** un taadiem sjeit mekleet nav ko![/spoil]

    #242823
    Foxsk8
    Participant

    phpbb3 ar neesmu tik dzili petijis, bet tur varetu but kas lidzigs, ka uz 2 versiju, vienkarshi katram forumam ir permisiju klasts, kas ko var darit, etc. Un istenibaa man jau liekas, ka pec standarta reg users jau var darit visu, kas pec standarta ir paredzets, neko extra tur likt vinam nevajag.

    #242824
    root
    Participant

    Lizardel, paskaties uz sadaļu.

    Vai tik PhpBB nedarbojās pēc klasēm? T.I adminapnelī nevarēja definēt useru klases un ko kurš var? Tur arī jābūt.

    #242825
    aoma
    Participant

    [spoil]Absolūti stulbeņi ar 300 vārdu ierobežotu leksiku ne vien programmē, bet arī raksta dzeju, māca skolās utt.[/spoil]

    #242826
    drunk_lizard
    Participant

    miiljo matiisinj, atskjiriibaa no tevis dievinaatajiem indigo beerniem, es esmu paradis lasiit manuaaljus.

    un mani pilniibaa nedraazj vai tas ir phpbb, ibp vai cits suuds. dajebkuram daudz/maz nopietnam projektam ir LJOTI izsmeljosjs manuaalis un developera forums.

    matiisinj, tu, ar savu lielo kraaneli, man esi dzilji nesimpaatisks.

    parasti man simpatizee trollji, tiesa, gudri trollji.

    tu esi sevi paraadiijis no visaam iespeejamajaam puseem kaa cilveecinju ar iipasjaam vajadziibaam…

    nozjeelojami

    tavs redzesloks nav speejiigs apliekt to horizontu, kas ir taalaaks par izkropljotu anglju valodu un greizu cms izstraadi… apsveicam.

    matiisinj, ar labu nakti :>

    #242827
    root
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    es esmu paradis lasiit manuaaljus.


    Voila. Lūk arī problēma, kuras rezultātā tava tizlā smadzene neredz tālāk par manuāli. 😉 Bet man prieks, ka tu lasi manuāli. Turpini vien degradēt.

    #242828
    drunk_lizard
    Participant

    matiisinj, kursj no mums nav par pilnu rubli?

    #242829
    Aldis
    Participant

    Par manuāļiem taisnība, pats ja nepieciešams rokos pa php manuāli, un ja kādu nopietnu CMS lieku, tad lasu to kas iekš veidotāju foruma, un manuāļiem pieejams. Eksperimentēju, un sanāk tomēr. Kad nu galīgi kaut ko nesaprotu, tad drukāju jautājumu forumos. Kas gan ir reti, ja tiešām ko nevaru atrast, vai līdz galam neizprotu! 🙂

    #242830
    root
    Participant

    lizard kas tavā manuāli rakstīts tādam gadījumam, kad es parādu tev vidējo pirkstu? 🙂

    #242831
    drunk_lizard
    Participant

    matiisinj, tur rakstiits, ka tu esi konkreets *** ar stipraam *** ieziimeem…

    —-

    P.S – ļoti pozitīvi…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā