Jau atkal par apmaksas veidu integresanu lapa, cik gruti tas ir?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Servera puse (php, java, ruby, perl, python) Jau atkal par apmaksas veidu integresanu lapa, cik gruti tas ir?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #156166
  Mozus
  Participant

  Sveiki tautieši,

  gribēju jautāt tādu lietu:

  Lapa kas bāzēta uz Yii freimvorka , un integrētie moduļi piedāvā jau paypal, un citus ārvalstu štruntus, cik sarežģīti ir integrēt karšu maksājumus? Zinu ka firstdata cik saprotu dara to paši, bet man ausīs nāca kāda cita firma AirPay , kas ar savu moduli uzreiz piedāvā SMS, karšu, ibankas. maksājumus.

  Cik grūti tad ir pašam to visu integrēt lapā , jeb to dara TIKAI tie uzņēmumi kas pakalpojumu sniedz?

  Ceru ka , kautcik skaidri izteicos!

  #283479
  WordPad
  Participant

  Maksājumi būs tikai no Latvijas vai arī visas pasaules?

  #283480
  Mozus
  Participant

  Tikai Latvijas valūta… Vienkārši gribējas paskatīties to AirPay piedāvājumu, jo viņi ar vienu savu moduli pieslēdz visu 5 Internetbankas – pa taisno maksajums, Maksājuma kartes, Kā arī apmaksa ar SMS.

  #283481
  Foxsk8
  Participant

  Firstdata.lv jau reāli tev tikai iedod API, jeb how to do, lai tu saslēgtu tālāk kopā ar savu lapu, servisu, veikalu, etc ir jāizmanto viņu sniegtie api, jeb konfigurācijas un tur jau tev jāpārzin nedaudz programmēšana, lai to visu saliktu kopā.

  Es vislabāk tev ieteiktu izmantot paypal, tagad arī no Latvijas, cilvēki bez paypal konta var maksāt izmantojot kredītkarti, vai arī ja gribi pilno risinājumu, bez redirekta kas userus aizved uz paypal, var izmantot paypal website payments pro risinājumus, 30 dolāri mēnesī, plus kaut kāds fell, īsti neatceros cik, un reāli tavā lapa būs pilnīgi customizēta iekšējā sistēma, jeb maksājumu forma, kur nenotiek nekādi redirekti, etc un cilvēki uzreiz var samaksāt ar karti.

  Reāli sms maksājumus es īsti neatbalstu, pārāk lielas komisijas aiziet 3 personām.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā