Jauna antivīrusa uzstādīšana.

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Jauna antivīrusa uzstādīšana.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #156238
  Asd7
  Participant

  Sveiki, visi lietotāji, lieta sekojoša. Dažas dienas iepriekš saskāros ar ļoti nepatīkamu lietu, kad kāds no Trojan vīrusa veidiem pārņēma manu datoru savā varā, un viss bija zudis un nekas cits vairs neatlika, kā vien likt virsū svaigu OS. Iepriekš sēdēju uz Xp versijas un komplektācijā lietoju AVG bezmaksas antivīrusu. Š obrīd esmu uzstādijis, windows 7 enterprise, un uz šo brīdi esmu paņēmis kaspersky trial versiju uz 30 dienām, vismaz jūtos droši pagaidām.

  Bet tā kā tās 30 dienas nestāv uz vietas, bet iet uz priekšu, pēc jūsu domām, kādu antivīrusu man lietot pēc tām 30 dienām, protams, iesakiet reālāko variantu, jo manos plānos nav iegādāties pa kadiem 80 ls antivīrusu, bet gan lietot kādu bezmaksas, bet tajā pašā laikā drošu antivīrusu.

  Paldies, un gaidu jūsu atbildes, viedokļus.

  #283883
  tavsencis
  Participant

  https://www.filehippo.com/download_avg_antivirus_32/

  Es personīgi lietoju šo brīvo AVG antivīrusu, jau 2 gadus nav bijuši nekādi virusi, wormi, un trojāni var uzticēties 😉

  #283884
  Bota
  Participant

  Man pašam ir AVG un ir tiiri normals katru dienu pats updeitojas un nav slikti reizi mēnesī uzlikt lai izskenē datoru kas tur ir ieksa!

  #283885
  licens
  Participant

  Nu es teiktu tā, ka Avast bezmaksas antivīrus ir vislabākais,jo Avast blakus aizsardzībai pret datorvīrusiem piedāvā Jūsu datoru pasargāt no spiegprogrammatūras un rootkitiem.Rootkits ir programma, kas radīts, lai pārņemtu kādas datorsistēmas vadību bez attiecīgās sistēmas īpašnieka piekrišanas. Savukārt Spyware ir datorprogrammas, kas uz datorsistēmas tiek uzstādīta slepus, ar nolūku pārtvert vai pārņemt daļēju vadību pār lietotāja darbībām sistēmā.

  #283886
  samurajs
  Participant

  Neviens bezmaksas antivīruss nav pilnīgs, jo citādi neviens nepirks maksas versijas. Par procentiem 80 tas gan pasargās, ja pašam nav līkas rokas, neblandies pa pornolapām un ir atslēgts autostarts zibatmiņām.

  #283887
  McB
  Participant
  #283888
  Gakh
  Participant

  @licens, jomajo, piemirsi ka galvenā/izmantotākā rūtikit funkcija ir paslēpt failus, registry ierakstus, processus u.tt.


  @McB
  , ko darīsi ja uzbrauksi lapai kur ir ifreims ar 0day browser exploitiem ?

  #283889
  Willis
  Participant

  Lietoju Avira Free Antivirus un neko labāku man nevajag .

  #283890
  informeit
  Participant

  Es lietoju tieši to pašu. (Avira)

  Neiesaku izvēlēties: McAfee.

  Pamatojums: McAfee AV var inficēt datoru, nevis to aizsargāt. (Pēc Spybot-S&D! informācijas)

  #283891
  Dibens Kāpurķēde
  Participant

  Man arī Avira – patīk tas, ka ātri strādā atšķirībā no visiem pārējiem.

  #283892
  traxis
  Participant

  Es arī jau vairākus gadus lietoju Avira un esmu ar viņu pilnīgi apmierināts, OS ir likta apmēram pirms 2 gadiem un kādu mēnesi atpakaļ intereses pēc izskanēju ar Dr.Web LiveCD – vienu atrada :(- domāju ka priekš bezmaksas AV 2 gadu laikā tas nav daudz.

  Pirms tam izmantoju McAfee kas īsti nespēja pasargāt manu kompīti no saslimšanas ar vīrusiem… esmu lietojis arī Nortonu bija kaut kas līdzīgs, ir izmantots arī Kaspersky – labs, bet ne uz mazas jaudas datoriem (pēdējās versijas diezgan rij resursus)…

  #283893
  Nelabojams
  Participant

  Avast + Comodo firewall; 4 gadus nav bijis problēmu.

  #283894
  BERILS
  Participant

  MSE… lietoju un ir bezmaksas…. laigan par to samaksāju nopērkot pašu windu 🙂

  #283895
  samurajs
  Participant

  Es jau labu laiku atpakaļ dabūju Avira Security Suite promo licenci, un tas ir pāris klases augstāk par bezmaksas Avira:

  Maksas versija vispirms analizē katru web lapu, mailu, failu savā smilškastē, pirms dot atļauju to atvērt.

  Bezmaksas versija reaģē tikai tad, ja kāds trojans jau sāk grābstīties gar sistēmas failiem.

  Jūtam atšķirību?

  #283896
  root
  Participant

  Avira nedarbojas uz Windows 8. 🙂

  Defender + taisni pirksti.

  #283897
  Foxsk8
  Participant

  Viss kas ir lietots, DR webs, tas Spybotu čekers, aizmirsu vārdu, un vēl pāris AV, ieskaitot arī Avastu.

  Vislabākais, un mazāk resursu rijīgais vienozīmīgi ir Avira. Nekādā gadījumā neieteiktu likt Kasperskus, Nortonus un Pandas, tad vari atvadīties no normāla darba ar datoru.

  #283898
  romajo
  Participant

  MSE un bēdu nezinu. Nesen rakājos pa HBCD (skatījos, kas lācitim vēderā) un mēginot atvērt kkādu tīkla paroļu lauzēju programmu, MSE nobrēcās un piedāvāja izdzēst progu. Bet nu, nekas tevi nepasargās, ja bezjēgā spiedīs ok uz visu, kas atveras.

  #283899
  shady
  Participant

  Uz bezmaksas risinājumiem parasti Avira vai AVG. Nekas īpaši vairāk nav vajadzīgs. Advancēts/admin lietotājs jau pats skatīsies līdzi + FW + TM + WL/BL u.c.

  Un tās ir muļķības, ka 80ls izmaksā AV aizsardzība, ja vien, protams, tas nav domāts pa vairākiem PC kopā.

  Paskaties to pašu Kaspersky: 2 datoriem 35 Ls gadā: https://kaspersky.antivirus.lv/lat/shop/home/

  Tas ir dārgi? Un ja esi klients, tad pagarināšana maksā vēl mazāk. Un ja izpētītu citu AV maksas pakalpojumus, tad noteikti atrastu vēl lētākus risinājumus.

  Datoru var salīdzināt ar mašīnu. Automašīnai katru gadu ir apskates, apdrošināšanas, profilaktiskās apkopes utml…bet datoru, protams, var nojāt līdz pēdējam un tad pēc pārs gadiem bļaut, ka nekas neiet, informācija pazudusi utt..utt… Laiks iet uz priekšu, viss tiek digitalizēts, vajadzētu tā kā sākt mainīt attieksmi pret šo visu, it īpaši ja tas ir primārais darba rīks un vitāli svarīga informācija.

  #283900
  mildaa
  Participant

  Nesaprotu, ko var fanot par AVG, vai tad pēdējā gada laikā ir kas uzlabojies? Līdz šim, uzinstalēt AVG, nozīmēja to pašu, ko labprātīga vīrusa instalēšana, un bremzē nežēlīgi. Jaudīgo dzelžu īpašnieki var nekliegt, jo ne visiem ir super PC. Pat MSE ir labāks. No bezmaksas Avast, Aavira…

  #283901
  samurajs
  Participant

  Uj, negribu vairs bezmaksas Aviru 🙂 Š is vienam PC izlaida cauri Trojan.mayachok.2 ar ko šodien nācās spēcīgi noņemties (klients bija Krievijas lapās kkādu jaunu Fermu spēlējis). Reti postīgs lops no VBR bootkit grupas. Laukā ta izdabūju, bet sys faili bija tiktāl sajāti, kā nācās reinstall.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā