Jūsu Pakalpojumu cena?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Jūsu Pakalpojumu cena?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145811
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu vēlējos uzzināt, cik Jūs parasti par savu paveikto darbu prasat no klienta, kuram ir bijis jāsalabo PC. Iekļausim visdažādākās lietas. Upgrade, Softu uzlikšana, Backupi, Tīrīšana, Profilakse, utt..

    Manas cenas ir tādas

    1. Draugam, paziņam – 5 Ls (priekš cigaretēm un kādam aliņam, un lai paceļam nonomirstu badā :D)

    2. Drauga, draugam līdz – 10 Ls (viss atkarīgs no darāmā un čakara)

    3. Pilnīgi nezināmam cilvēkam līdz – 20 Ls (viss atkarīgs no darāmā un čakara)

    Palīdzēt izvēlēties datoru, ieteikumi utt…

    1. Draugam – Free

    2. Drauga, draugam – Aliņš

    3. Mazpazīstam, svešam – no 5 – 10 Ls

    Ja jāsaliek no komponentēm PC

    1.Vai nu vienreizēja cena 20 Ls (iekļauj sevī konsultācijas, pašam nekas nav jādara, aizved visu uzstāda + vēl 10 Ls par softu, utt.)

    2. Pie katras nopirktās detaļas pāris latus uzsit augšā (piem HDD – 30 Ls, prasam 33 Ls)

    Rakstam arī savu pakalpojumu izcenojumus.

    #168515
    osh
    Participant

    Jebkāda palīdzība, ko sniegt ir manos spēkos:

    1.) draugam/draudzenei/radiniekam – 0,00Ls + paldies

    2.) drauga/draudzenes/radinieka draugam/draudzenei/radiniekam – šokolāde + paldies

    3.) pārejiem – ar to nenodarbojos:)

    #168516
    usins
    Participant

    Fox- tu ganpelnies.. 😀

    Nu es..

    draugiem- for free, ja vieniigi viņi paši neuzbāžas ar aliņvai latiņ- tas ja bijis čakars

    citiem- okartes atjaunošanas karte- bet tas reti

    Nu un 5 ls ļoti ļoti reti- kad kompīti sarunāju, no veiča dabūnu, uzlieku softu.. bet tas ir pavisam reti un radiniekiem… un jau atkal, ja naudu piedāvā.. vnk neuzskatu sevi par pro, lai iekasētu dengu .

    #168517
    Tvinky
    Participant

    Cenšos visiem palīdzēt par velti vai pēc iespējas lētāk – protams ja ir brīvs laiks. Ar softu instalēšanu nenodarbojos, tb kādu softu tad tur likt – nelegālu? (Visi jau pārsvarā uz Windows sēž). Bet es dažreiz draugeim uzlieku linux un palīdzu turpmāk ar to saprasties un strādāt. (Pasaku atšķirības starp win utt…).

    Imho, pelnīšana tāda kā tu minēji ir bez nodokļiem + vēl nelegālu softu likšana (laikam) – ar labu tas nevienmēr var beigties 😉

    #168518
    azazul
    Participant

    Ne ban nu tā ka kāds te ko skatīsies un pasūtīs. Anyway.

    .. k , tātad cenrādis.

    Desktop OS uzstādīšana ( win/lin/bsd ):

  • radinieki, draugi : pats paņ emšu alu līdz un vēl uzcienāšu

  • pazīstu tevi: 4-paka ingveralus vai užavas.
  • nepazīstu tevi: 20 – 40Ls .. atkarībā no biezuma un prasībām.
  • HTML griežšana ( psd to xhtml ) .. patiesībā nevs html bet xhtml1.0strict :

  • galvenais skats: 15 – 40Ls , atkarība no brīvā laika, dizaina un sarežģītības

  • katrs nākamais skats: 5-10Ls
  • javascript tur kur vajag: iekļauts cenā (rakstu objektorientētu JS)
  • Ja psd tiešām smuki izskatās, bet ir sarežģīts, tad visdrīzāk paprasīšu mazāk, kā par pretīgu un viekāršu.°

    Veidoju arī mājaslapas, bet to nav vēts šeit minēt ..

    .. kaut kā tā.

#168519
Foxsk8
Participant

Vienkārši man jau neliek mierā, pat normāli neļauj atpūsties, zvanās, prasa utt… Dažreiz piebesī visa tā padarīšana, vienkārši labi visu sataisu, un paši piedāvā naudu, ja nu prasa cik jāmaksā, tad saku: “Cik dosi, tik būs labi”

#168520
usins
Participant

foxsk8 wrote:

Vienkārši man jau neliek mierā, pat normāli neļauj atpūsties, zvanās, prasa utt… Dažreiz piebesī visa tā padarīšana, vienkārši labi visu sataisu, un paši piedāvā naudu, ja nu prasa cik jāmaksā, tad saku: “Cik dosi, tik būs labi”


a tu novirzi uz manis :D:D tew ar sawi % tix 🙂 taads primitiivs uznjeemums buus 😀 :win:

#168521
samurajs
Participant

Apkalpoju tikai radus un draugus… PC parasti tiek apmazgāts ar spirtu saturošu šķidrumu, kura atliekas pēc tam kopā izlokam :rofl: [img]https://www.gfx-dream.lv/up/images/6099Lager%20Louts.gif[/img]

#168522
brivprac
Participant

pēdējā laikā esmu palicis tāds kā pasīvais lāpītājs, salaboju labi ja 1u PC pa 2nedēļām, agrāk gan kad kojās dzīvoju kādu laiku sev iztiku tikai tā vien pelnīju..

par OS pārlikšanu vai uzstādīšanu 99,9% ta ir winda, un par visvisādu softu

# no draugiem neko neprasu, ja nu vienīgi kādu alu lai uzsauc un ceļu apmaksā, 🙂

# no draugu, draugiem kādu 5čuku paprasu un pāris alus lai instalēšanas laikā nenomirst aiz slāpēm,

# mazpazīstamiem cilvēkiem Ls 5-35 tas atkarīgs no laika un patērētā sviedru daudzuma :rofl:

par dzelžu skrūvēšanu, sakomplektēšanu un ieteikšunu

# draugiem for free

# draugu draugiem un mazpazīstamiem Ls 5-15

ar hardware iepirkšanu un pārdošanu gan var smuki nopelnīt, daros līdzīgi kā fox

#168523
Mr.Death
Participant

Tad jau sanāk ka esmu materiālists jo no draugiem prasu 10 ls no draugu draugiem tāpat bet no nepazīstamiem 15 un uz augšu :D, kā arī par konsultācijām, sīkumiem 5 ls + ja man pašam jābrauc pie “klienta” 2.50 – 5 ls. Par sīknaudu nestrādāju, jo šis darbs tomēr nav melnā krāsā :money:

#168524
Foxsk8
Participant

Kad vēl strādāju vienā datorsalonā, darīju visu, kas darāms, sanāca 1 Ls stundā. Protams, pa to stundu dažreiz var daudz ko padarīt, bet citreiz 5 stundas nostrādā neko nedarot, sitot dzelzīti pret galdu un par to maksā, bet enyway, tas darbs nav vērts 1 Ls stundā. Tu nopelni sev 1 Ls, salons dabot 15 Ls.

#168525
usins
Participant

fox- tu jau par arkusu va ne? tur atkal meklee straadniekus 😀

A ko tew tur bij jaadara??:D

#168526
Foxsk8
Participant

Vai tad tur meklē? Da ZB man krievi. Kolektīvs tur dranķīgs. Nav par ko parunāt, netā arī vispār netiec. visiem tur tāds pohujs uz tevi, ka tu tur vispār tāds esi. Viens džeks, galvenais – vārdā Oļegs. Dēļ viņa ģīmja aizgāja 2 normāli džeki prom. Es ar Aidskill’z jau sen aizgājām. Nu ūsiņ, ja gribi iet, vari pieteikties, izbaudīt uz savu ādu. Nīkt, besīties ārā, un saņemt niecīgu attalgojumu. Vienīgais labums bija tāds, ka ieguvu noderīgas zināšanas, un varēja detaļas šādas tādas pa lētāku naudu dabot. Lielākais guvums bija jauns korpuss, ar 300W barokli, samaksāju 5 Ls 😀 😀 Kaut kur vēl bildes telefonā stāv, kā tur viss izskatās.

#168527
usins
Participant

atsuti pm ar bildeemm :D… da es intereseejos.. ar krieviem man tokenaa nawa probleemas.. bet atalgojums…. 😀 tas gan man interesee… :money:

#168528
azazul
Participant

emm.. lai tiktu pie atalgojuma vispār ir vajadzīgas arī zināšanas .. un ne tikai valodas prasmes.

#168529
usins
Participant

zināšanas man ira 🙂 me ar fox vienā šucē mācamies.. 😀 dzelžs skrūvēt un OS uzlikt, vīrusus paķert ar antivir varu, atrast kas nerukā ar varu 🙂 normāli kompīti sakomplektēt ar varu. Pastāstīt kas un kā ar māku 🙂

un valodas barjeras praktiski nawa 🙂

#168530
samurajs
Participant

azazul wrote:

emm.. lai tiktu pie atalgojuma vispār ir vajadzīgas arī zināšanas .. un ne tikai valodas prasmes.

Ja tu zinātu, cik tā vidusmēra tauta vecumā 30 gadu un vairāk ir stulba IT sfērā – var mierīgi nopelnīt arī ar minimālām zināšanām. Š itādas dāmītes prot tikai savu darbu ar M$ ofisu + draugos sēdēt. Salasās avīzēs par ļaunajiem vīrusiem un tad nāk prasa, lai vislabāko antivīrusu uzliek, kāds vien dabūjams. Var ieglaust jebkuru mēslu… Ja pateikšu, ka jaunākās drazas ienāk iekš PC nevis pa neta, bet strāvas vadu – arī tad noticēs :rofl: :rofl: :rofl:

Un tie stulbie gādīgie vecāki, kas nopērk bērndārzniekam PC priekš spēlēm, bet mazulis jau pēc pāris stundām nonesis visu, ko varēja nonest (jo nav padomāts par permisiju uzlikšanu)…

Katrā gadījumā aitu, ko cirpt, vēl ilgi netrūks!

#168531
brivprac
Participant

samurajs wrote:


Katrā gadījumā aitu, ko cirpt, vēl ilgi netrūks!

piekrītu smurajam, vienmēr būs muļķi ar daudz lieku naudu..

#168532
klibais_Silvers
Participant

Ar naudīgiem lošiem (draugus te neskaitām) vajag arī pareizi profesionāli apieties. Mazliet jāprot psiholoģija. Jāstāsta visādi gadījumi no dzīves, ka PC bieži jūk, sevišķi HDD. Drošībai jāglabā svarīgu datu kopijas uz 2. HDD. Ja klients piekrīt – nes no veikala viņam jaunu HDD un uzliec. Neaizmirsti pārbaudīt to uz bad sektoriem, tad noformatē un parādi kā glabāt datus. Izstiep visu to prieku uz 1.5 – 2h un klients labprāt samaksās 10 Ls par darbu. Ja izdarīsi to 15 min. laikā – viņš jutīsies apkrāpts. Ja redzi, ka uz PC maz RAM – izsaki domu, ka var radikāli palielināt ātrumu, uzliekot 1 GB. Ļauj viņam padomāt un atstāj vizītkarti. Iespējams, ka vēlāk vēl 10 Ls nopelnīsi 😀 Tā jārīkojas!

#168533
Loading
Participant

Oj ā 😀 Muteres bijušajā darba vietā, piestrādāju pa 5ls. Lielākoties nobruka windows, pārsvarā ar repair vai recover tiku galā. Tagad vairs neeju tur un šie pa 25Ls (+ceļš) uz servisu ved. Izdara to pašu ko es, bet vēl pasaka ka uzlikuši FireWall… Hm? Windowsam nav FireWall? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā