Kā atbloķēt Motorolu V8?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Kā atbloķēt Motorolu V8?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146202
    NickKarlis
    Participant

    Man vajadzētu atkodēt Motorola V8, gribu pirkt pa 9 lati :rofl: no TELE2, vai kāds nezin kā to pareizi vajadzētu darīt un kāda ir iespējamībi ka tas varētu izdoties.

    #172241
    shady
    Participant

    To parasti var paprasīt lombardos, tel.darbnīcās, lai atkodē pa pārs latiem.

    Ja vēlies pats, tad: https://www.google.lv/search?hl=lv&q=motorola+v8+unlock&btnG=Mekl%C4%93t&meta=

    #172242
    NickKarlis
    Participant

    a tas kods ir tikai slēdzot ieksā jāievada? un laikam bez SIM kartes ja?

    #172243
    shady
    Participant

    Hms, tik precīzi nepateikšu, jo ar to nenodarbojos – esmu atkodējis tikai pārs telefonus – nokijas.

    Un, ja atmiņa neviļ, tad sim karte bija iekšā, bet ticamāk, ka katrai telefonu markai/modelim tas ir savādāk – tas noteikti ir minēts pamācībās, kur ir tie kodi.

    Ja nesanāk ar kodiem, tad var arī ar kabeli – pieslēdzot pie PC attiecīgas atkodēšanas programmas.

    #172244
    samurajs
    Participant

    Tās Motorolas vispār ir telefoni-dīvainīši. Ieteicu pajautāt kādā remontdarbnīcā.

    #172245
    usins
    Participant

    NickKarlis wrote:

    a tas kods ir tikai slēdzot ieksā jāievada? un laikam bez SIM kartes ja?


    Jap bez sim kartes un sledzot iekšā. Itkā ira instrukcija, man kādreiz bija softs 🙂 ja nemaldos šeit vēl kkur forumā links ira.

    Bet nu jebkur pa 5-15ls tev atkodēs, vienīgais uzmani, lai telefonu nenozog 🙂

    #172246
    NickKarlis
    Participant

    Paldies par padomiem taisos jau pirkt :money:

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā