Kā atbrīvoties no Ainslot vīrusa?

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Kā atbrīvoties no Ainslot vīrusa?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155418
    djdevil666
    Participant

    Nezinu kā pie tāda esmu ticis,bet katru reizi pc ieslēdzot mans antivīrus MS security essential uzrada šo vīrusu,apstiprinu dzēšanu,bet pie nākamas ieslēgšanas viss atkārtojas.Esmu skenējis ar malwarebytes,super antispyware.Neko neatrada.Google atradu vienu programmu tieši šiem vīrusiem,demo versijā atradu,bet izdzēst nevar,dabūju pilno versiju,un neko neatrada.Atradu piegājienu kā izdzēst,bet tad jājiet win reģistrā,bet man riskēt negribas pagaidām,varbūt man šeit kāds palīdzēs!

    Win7 ultimate sp1. Š eit būs bilde no AV https://files.inbox.lv/ticket/1e0064e313f6810e991cec983112676be649a22e/viruss.jpg

    #278809
    samurajs
    Participant

    Jauks tārpiņš 🙂

    Izdzen cauri svaigu Dr. Web CureIt; šim vajadzētu PC attārpot no tava zvēra.

    #278810
    Arturs
    Participant

    Vienmēr esmu izmantojis Spybot S&D un no visādām drazām ir atbrīvojis. Filehippo punkts kom var atrast labus softus. Ir arī filtrs uz freeware. Ja bez filtra meklēsi kaut ko, tad arī triālus/demo softus arī metīs.

    #278811
    samurajs
    Participant

    Spybot S&D pret tārpiem? Adwares gan jams viegli likvidē, bet šai gadījumā šaubos…

    #278812
    romajo
    Participant
    #278813
    djdevil666
    Participant

    Izskeneju ar vairakam programam,rezultatu nav!Varbut var kads izstastit ka manuali izdzest?

    #278814
    m_janis
    Participant

    Pilna Google ar padomiem, nez ko un kā esi meklējis. Ieraksti Remove Worm.Ainslot.A un būs kaudze ieteikumu. Kaut vai šis:

    https://www.cleanpcguide.com/remove-worm-ainslot-a-removal-guide-how-to-remove-worm-ainslot-a/

    Tikai, pirms rocies pa reģistru, iztaisno rokas un ieslēdz domāšanu, citādi ātri nonāksi pie reinstalla :D.

    #278815
    richX
    Participant

    kā skenēji? no defaultās windas ielādes vai safe mode? Ir bijis redzēt, ka no pilnās ielādes windows AV vīrusu nav spējīgs atrast, vai ja atrod, tad izvākt… paprovē pie PC ieslēgšanas nospiest F8 un ielādē windu safe mode, un no šīs vides palaid DrWeb CureIt… pastāsti par rezultātiem

    #278816
    djdevil666
    Participant

    deflauta!Pameginasim caur safe mode tad zinosu!

    #278817
    djdevil666
    Participant

    Safe mode man nesanaca ieiet,bet ir tada interesanta lieta,ieraktot komandlinija run-msconfig,atspejoju rundll32,pie nakamiem restartiem man vairs nemet so virusu!

    #278818
    djdevil666
    Participant

    No safe mode palaidu DrWeb CureIt,neko neatrada!AV ari neko.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā