Kā "pieārstēt" bad sektorus?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Kā "pieārstēt" bad sektorus?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149662
    Wuu
    Participant

    Situācija šāda kompis nevelk pat Winampu, system idel proces visu laiku uz 80% Un ik pa laikam neatrod boot devici… Nu protams HDD beigts noskanēju ar Badblocks pēc 10% jau 8 atrada tālāk nemaz neskanēju. Varbūt viņus var pielabot nedaudz jo studentam nav naudas jaunam, bet kompi vajag kā ēst officu, autocadu. Varbūt var pieārstēt lai vismaz vel pus gadu novelk?

    #212777
    drunk_lizard
    Participant

    muahaha

    students ar autocad….

    ja tam studentam nauda autocadam atradaas, tad nu suuda cietniits it tikai taada skjava visumaa.

    ps. topic autors attaisno manu parakstu. specss, mljin…

    #212778
    samurajs
    Participant

    Ja XP, tad komandrindā

    “chkdsk /R”. (/R: “Locates bad sectors and recovers readable information”)

    Parakājies Googlē zem fix+bad+sectors, tur daudz laba materiāla par tēmu. Labākā proga esot HDD Regenerator, tā gan nav par velti.

    Godīgi sakot – ja daudz un plaši tie bad sektori, var arī nekas nesanākt.

    #212779
    msh
    Participant

    Ko tur pieārstēt, maini nost. Neko tur tāpat nevar pasākt un cietuči tagad nav diez ko dārgi. Pisties ar gļukainiem cietučiem es atļaujos tikai savām vajadzībām, jo nevēlos pēc tam sūdzības – tā nu man ir divi cietuči ar beigtiem sektoriem, viens 80 gigu excelstors, kuru es izmantoju nesvarīgu datu glabāšanai, kam bija daži beigti megi [kaste bija dabūjusi spēcīgu spērienu 😀 ] un kaut kāds 200 gigu samsungs ar dažiem beigtiem megiem, kas uzvedās kā wuu aprakstītais cietucis, ar kuru ir doma paspēlēties.

    #212780
    Wuu
    Participant

    Slimais triton autocads studentiem ir par velti un tava komentāra vērtība ir nepārspējama…

    Paldies samurajs pamēģināšu..

    #212781
    Foxsk8
    Participant
    #212782
    ob1
    Participant

    Papildus tam, ko raksts foxsk8, var vēl izmantot SpinRite.

    Bet ja bedi ir sākuši parādīties, parasti disks ilgi vairs nedzīvo, tā ka apdomā kas maksā dārgāk – tavi dati vai jauns disks.

    #212783
    iKey
    Participant

    Tur tik tiešām ir jāsāk grabināt nauda, jo dati un nervi ir vērtīgāki

    #212784
    Wuu
    Participant

    3 Bad sectori, pazūd boot device un metas zilie ekrāni. Viss itkā normāli paiet pusotra stumda dators izmet zilo ekrānu un pēc tam velkas kā nāve. Otrs mātesplates čipsets ir uzkarsis, pēc manām domām daudz par karstu. Nevar būt ka visu to izraisa viens HDD nez…

    #212785
    ob1
    Participant

    Tad saved kārtībā dzesēšanu.

    #212786
    msh
    Participant

    Pirmos divus visdrīzāk cietucis. Kas ir “otrs mātesplates čipsets” [uz mātenes vairāk par vienu nav] – southbridge? Kas par čipsetu, cik karsta tā mikrene? Ä€, kaut gan pareizi, tu tur pārspīlē ar temperatūrām, mošk tur viss ir ok 😀 Normālos apstākļos mātenes ražotāja dzese [vai tās trūkums SB gadījumā] ir pietiekama.

    #212787
    usver
    Participant

    1) nočekot, kur ir badi. Kaut vai – “vai pirmie 10GB ir dzīvi”.

    2) pārbīdīt partīcijas, lai neviena partīcija nav uz badiem.

    3) viss – dzīvojam tālāk, priecājamies par dzīvi.

    Tiem, kas iesaka badu ārstēšanas softu – nu jedritvai, vai paši kādreiz esat lietojuši datoru, kuram tāda figņa notiek? Paši svarīgus datus (kursadarbus, referātus, projektus) uz tādiem esat glabājuši, ja jāizvelk vismaz 1 semestris ar to pašu? cietņi ik pa laikam MIRST, ja turpina lietot tos ar visiem badiem. Ir iespējama labošana ar MHDD, HDD Regenerator, chkdsk /r utml figņas. Aiziet – autoram karogs rokā un aiziet visus pēc kārtas mēģināt. Bet neviena no tām nedod 100% garantiju un atstāj risku, ka tas pats atkārtosies pēc nedēļas.

    #212788
    Wuu
    Participant

    Dabūju 4gb cietni par aliem, problēma atrisināta 😀

    #212789
    Janhouse
    Participant

    Ja cietnim ir sliktie sektori, tad iesaku pēc iespējas ātrāk failus saglābt un cietni mest ārā.

    Bad sektori mazāk nepaliks.

    #212790
    usver
    Participant

    Janhouse: ja partīcijas norobežos nost no tiem, tad arī vairāk nepaliks. pats esmu tā darījis uz ikdienā lietojamajiem kompjiem, un tie kalpo vēl gadiem ilgi bez problēmām un jauniem badiem. Tas ir ar noteikumu, ka cietnis vispār strādā, protams.

    #212791
    daGrevis
    Participant

    Pamēģinbi boot’ot Hiren Boot CD 10.0 (var arī kādu vecāku) un tad ar attiecīgajiem softiem visu var salabot… 🙂 Man vismaz sanāca, es pat nevarēju Windows’ā nekādi ieiet, pat izmantojot Safe Mod (ja pareizi uzrakstīju), rādīja ka nevar boot HDD… Tagad viss iet! 🙂

    #212792
    actimel
    Participant

    Quote:

    Pamēģinbi boot’ot Hiren Boot CD 10.0 (var arī kādu vecāku) un tad ar attiecīgajiem softiem visu var salabot… Man vismaz sanāca, es pat nevarēju Windows’ā nekādi ieiet, pat izmantojot Safe Mod (ja pareizi uzrakstīju), rādīja ka nevar boot HDD… Tagad viss iet!

    Vot argumenti …. tu vēl varēji piedrukāt, ka nevarēji draugos ieiet 😀

    Autor nopērc jaunu cietni, tehniskus defektus nekādi softi neglābs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā