Kā Tu vērtē Latvijas izlases sniegumu PČ hokejā?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā Tu vērtē Latvijas izlases sniegumu PČ hokejā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159697
    samurajs
    Participant

    Š oreiz kā par brīnumu neviens nav ielicis tēmu par hokeju. Dīvaini, jo Latvijas valstsvienības uzvaras pār Somiju un ASV pašas par sevi ir brīnums. Vai tad tiešām datorgīkus sports nemaz vairs neinteresē? Tāpēc šoreiz vismaz aptauja.

    #308559
    deriksx
    Participant

    Patīkami skatīties atšķirībā no citiem gadiem.

    Urrrāāāā 🙂

    #308560
    izluks
    Participant

    Š is nu man ir sāpīgs moments, saplēsu savu galaxy s4 jo biju ceļā un neredzēju maču ar ASV, jo to nepārraidīja neviena man zināmā lapa caur sopcast, flash palaist tā arī neizdevās! Atteicos no LMT pieslēguma, jo tie idioti varēja visiem saviem klientiem dot iespēju noskatīties maču, kaut vai ar ielogošanās palīdzību, tā kā es esmu ārzemēs, tad sorry viesabonēšanu mobilajam tīklam neizmantoju!!! Wifi statoilā atradu, bet jēga…

    #308561
    Oxys
    Participant

    Malači.

    Š odienas spēle pret baltkrieviem var būt izšķiroša, jo esam nobīdīti uz 5. vietu, jo somi uzvarēja savā pēdējā spēlē.

    Pirmās četras iet tālāk. 🙂

    Lai izdodas mūsu hokejistiem. 🙂

    Spēle: Latvija – Baltkrievija sākas 20:45, bet pāraide ar visā ekspertu domām un komentāriem sākas 20:30.

    Online var skatīties – tvplay.lv

    #308562
    rizhee
    Participant

    mums vēl divas spēles priekšā…

    #308563
    Crow
    Participant

    Malači! Fričus varēja sasist, daudz netrūka (tiesnešus ziepēs, mhh), bet vispār puikas malači. Un Nolans rubī fīšku.

    Edit: Nu labi, šodien kaut kāds sviests uz ledus… nebūtu malacojis te :/

    #308564
    Crow
    Participant

    TIESNEŠ US ZIEPĒS, ES TEICU, MĻEÄ¢!

    Edit: Tiesnešus izdrāzt ar Kaspara salauzto nūju tā, lai skabargas pilna dirsa (© Delfu komentards)

    #308565
    deriksx
    Participant

    Jā, salauztajai nūjai būtu kā reiz labs pielietojums.

    Bļedstva.

    #308566
    aoma
    Participant

    Tas ko es tikko redzēju, bija pilnīgs vāks – spēlē vēl hoķi NVS valstīs…

    Rezultāts, acīmredzot, bija izlemts jau pirms spēles.

    #308567
    Oxys
    Participant

    Kas pie ****!

    Cerams, ka naida kurināšana pret čeiem šeit ir atļauta?

    Latviaja pašlaik ir dusmīgākā valsts pasaulē!

    #308568
    deriksx
    Participant

    To ripu ko neieskaitīja iebāzt tiesnesim tur pat kur nūju, tā teikt pie vienām sāpēm.

    #308569
    LooNeY
    Participant

    Žēl, ka šī bija Teda pēdējā sezona ar mums…. Spēja ar spēlētajiem atrast kopīgu valodu, kas attiecīgi sekmēja uz laukuma un kommanda rādija izcilu ne tikai čempi, bet arī sniegumu Olimpiskajās spēlēs…

    Nepaveicās mums ar mājinieku Baltkrievu spēli – ‘… mums sī spēle jauzvar par katru cenu, savādāk šis čempionats būs izgāzies!’ (Jūlija Timošenko citāts pirms LAT-BLR spēles)

    😉 Varam tik secināt, cik liela varētu būt šī ‘cena’…

    Un tad jau protams nākamajā dienā spēle pret Š veici nekāda, jo tās negatīvās emocijas iespaidoja, ka čaļi nolaida rokas, turklāt šveice 2 dienas atpūtusies, savādāku iznākumu šim mačam būtu grūti iedomāties….

    Diemžel esam tik mazi, nespējīgi un neietekmējoši, ka ar mums tā var izdarīties… Būtu BLR pretī Krievi vai ASV vai Vācija… Tad visticamāk būtu skatīts video atkartojums 5-10min un vārti tur būtu ieskaitīti jo nedod dies…. Atslēgtu gāzi, un tiesnesis nemazām i netiktu līdz savai izstabiņai ja neieskaitītu 😀

    Tas ka ‘oficiālu’ bildi postēja IIHF kapēc neieskaitīja tās ir pupu mizas, jo tur ripa vēl nebija šķērsojusi vartu līniju, kad meijas kāja/slida bij vartusargu laukumā… Un ja tā skatās, tad 80% vārtus būtu jāanulē jo kāda spēlētaju slidas daļa ir bijusi laukumā lai patraucētu vārtusargam skatu u.t.t…..

    Bet nu anyway kopumā par čempi – bija labs sniegums šogad!

    #308570
    budzis
    Participant

    Forši jau, ka ASV un somiju uzvilka, bet sava limenja komandam (Baltkrievija, Vācija, Š veice) pagrūda visai pārliecinoši (pēc spēles). Nu nebūs nekādu panākumu, ja ņemamomos stabili neņems, bet uzleks reizēm lielajiem.

    #308571
    Aldis
    Participant

    Bij labi! Tiešām labi!

    Žēl tagad noskatīties ka cīnās komandas tālāk, kuras paši vinnējām. Tiesneši maitas! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā