Kas noticis ar manu Bookmarks rīkjoslu pēc Firefox jaunās versijas uzlikšanas?

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Kas noticis ar manu Bookmarks rīkjoslu pēc Firefox jaunās versijas uzlikšanas?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159209
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atjaunoju Firefox 26.0 versiju uz PC. Pēkšņi visa manā grāmatzīmju rīkjoslā ir redzamas tikai dažas no ļoti daudzām gramatzīmēm. Kā var atjaunot veco versiju un gramatzīmes (tur palikusi svariga info)?

    #305015
    samurajs
    Participant

    Man arī ir FF 26.0 un nekas nenotika, viss ir vietā. Grāmatzīmes un visi citi settingi glabājas slēptā lietotāja mapē C:/Users/User/AppData/Roaming/Mozilla/Firefox mapē. Ja tā ir nobrukusi un pārrakstīta, tad nekā vairs 🙁

    Vienmēr jātur rezervē bekaps, ko vispilnīgāk var izveidot ar MozBackUp lietotni.

    Var arī caur Firefox Bookmarks> Importēšana un rezerves kopēšana.

    #305016
    E-500
    Participant

    Citreiz viņš to ieliek atsevišķā mapē izej cauri, paskaties vai tiešām tās ir pazudušas, ja, nē, tad vienkārši pārvelc pareizajā grāmatzīmju joslas mapē.

    #305017
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu tak bookmarks backup .json faili kautkur ir! Pastās pēc datumiem un atjauno.

    Es jau kopš 20. versijas atslēdzu visiem upgrade. ar katru nākamo versiju tas Firefox paliek nelietojamāks. Citiem lieku vispār 19.

    Ja ir kautkur jāpiesēžas pie jaunā tad obligāta lieta ir atvērt about:config un ieslēgt download toolkit.

    Jaunajam mēslam tizli downloados tikt un pie tam sačakarēta resume funkcija, atgādina jau 98-to gadu, kad novelc failu 98% un apraujās.

    #305018
    Aldis
    Participant

    Man pēc jaunā gada nosvinēšanas 1. janvāra rītā pazuda spraudņi. Mistika, bet tos visus atguvu no backup-a 🙂

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā