Kas notiek ar to neiznēsāto NetworkManager?

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Kas notiek ar to neiznēsāto NetworkManager?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159012
    Anonīms
    Neaktīvs

    Iesākumā likās ka Lubuntu 13.10 ir visu sapisis, bet tad uzliku kautkādu no pēdējiem Debilian un sapratu ka NetworkManager ir konkrēti aizgājis dirsā. ifconfig rāda ka nets ir. Standarta Realtek tīklene, eth0. NetworkManager rāda ka nav atpazīta ne1 tīkla karte. Norādu jaunu savienojumu un phy MAC, nekādu rezultātu.

    Nets protams strādā, jo networkos ir norādīts iface eth0 dhcp, laikam no instalatora darbošanās palicis.

    Nākotnes Linux distrās būs netam jāvienojas klāt manuāli? ifconfig esmu apguvis tā ka varu palietot bez manpages, bet iwconfig gan vel nedaudz baida.

    Vai kādam ir labas atsauces par WicD pēdējā laikā?

    #303608
    samurajs
    Participant

    Š ito tikai testēju uz Vbox, bet nekādas probzas nemanīju. Nets pats uzreiz pieslēdzās. Pats uz Minta sēžu.

    #303609
    nevertell
    Participant

    Nezinu, kas ar Ubuntu derivatīviem notiek, BET uz archlinux, lai cik arī networkmanager ir neiznēsāts, tik stipras problēmas man nav. Tā kā arch’am ir rolling release, tad dabonu jaunākās pakas un vakar kā reiz upgreidoju desktop kasti ar čerez-žopu standarta Realtek’u, un paskat,paskat, nekādas problēmas nav novērotas.

    Intels raksta pats savu opensource tīkla menedžeri- connman, tajā vari ieskatīties. Ja kādreiz lieto kautko ar systemd, ir arī netcl.

    Wicd vairāk ir domātes tieši wi-fi un netbukiem. Cik pirms pusgada skatījos, tad smuki vpn’u nokonfigurēt nevarēja.

    Samtimuraj, tu arī uzliki vbox pakas, lai tev viss smuki strādā, vai nē ? Uz guest’a ? Man problēmas ar vbox nav bijušas.

    #303610
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kaukad palaidu Arch instalu. Nu, nedomāju ka to var saukt par distru. Tad jau arī LFS var saukt par distru.

    #303611
    root
    Participant

    Es pieņemu, ka pirmais, ko bluķis varētu darīt, ir negramstīties gar lietām, no kurām nav nekādas sajēgas un samaksāt kādam, kam tāda ir.

    #303612
    nevertell
    Participant

    Learn2aur.

    No instal-fleškas līdz desktopam ir 15-30 minūtes, viss atkarīgs no pieejamā interneta ātruma. Arčš kā distra ir kudiš labāks priekš desktopa/laptopa kā jebkas, kas nāk jau sapakots.

    #303613
    Anonīms
    Neaktīvs

    Learn 2 what?

    #303614
    nevertell
    Participant

    Nu kas tev archā nepatīk ? Nav pakas kuras tik ļoti vēlies ?

    Ir aur’s, kur ir viss ko vajag un vairāk.

    #303615
    Anonīms
    Neaktīvs

    Instalācijas process varbūt?

    Iebootoju to ISO, skatos – nekā. Pagooglēju kas jādara – izskatās pēc murga. Nu ja man ir stundām jāmeklē normāls apraksts, un katrs instals jātaisa ar rokām, tad neredzu jēgu tam Archam. Ta jau var kompilēt arī savējo un tā…

    #303616
    nevertell
    Participant

    Puis, kurš te neiznēsāts. Uzstādi lokāles, dabon internetus, ja dhcpd to neizdara, iemontē/sataisi partīcijas, pacstrap -i base, arch-chroot, instalē būtlouderi, instalē ko vēlies, done. Ar ko tas process atšķiras no ubuntu livecd ? Kas tad nu, grūti palaist ln -s /usr/local/share/path/to/timezone /etc/timezone ? Nemāki regexpjus lai fiksi paņemtu lv utf8 un en utf8 no etc/localconf? Palaist pacman -S gnome-extra nu nemaz nav grūti. Nu tad lieto bēbjuntu. Vai samaksā kādam, kas zin ko dara. Vienīgais, kas arch’ammošk trūkst ir grafisks paku menedžeris, bet es pēctā personīgi neskumstu.

    Jā, nav klik-klik-next-next, bet beigās tu esi sainstalējis tieši to, ko vēlies.

    Ja gribi, vari sainstalēt bāzi un uztaisīt instal imedžu tai sistēmai un instalē cik mašīnām vēlies.

    Nav jau arch’s domāts serveriem, domāts lietotājiem. Vari lietot pēdējo gnome, pēdējo iksfeisu, i3, whatever. Arch’s arī ir vienīgā distra, kas lieto systemd un ir lietojama. Fedora not withstanding. Gribi sapačotu kerneli, ņem, lieto. Nu jā, atgādina jau paškompilētu os, tik tā paškompilāicja ir vienkāršota un no offic repo nāk viss jau nokompilēts. Aur’ā viss, kas ir open-source pārsvarā nāk kā kods, pats kompilē.

    #303617
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izskatās kā feisbuku pārlietojies pajols.

    #303618
    m2tv
    Participant

    Bilam no MS

    #303619
    nevertell
    Participant

    Kāpēc tu esi tik neiznēsāts ? Mošk tavamsencim vajadzēja samaksāt kādam, kurš zin, ko dara…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā