kāzuss ar windows

Sākumlapa Forumi Software Windows kāzuss ar windows

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161069
    Razer
    Participant

    sanācis kāzus, atdevu datoru ar uzinstalētu licencēto windows, tagad instalējot savu licencēto windows man laikam to neizdosies aktivizēt (uz diviem datoriem nedrīkst būt). microsofts var kaut kā nobloķēt atdoto windows lai es varu izmantot savu licencēto windowsu, moš ir kādi citi varianti?

    https://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Windows-8.1/productID.288401200

    #318186
    m_janis
    Participant

    Ja tā ir OEM versija (pirkta kopā ar datoru), tad viss kārtībā – legāli drīkst lietot tikai uz datora, kuru atdevi. Ja retail – nu tad ir varianti – sarunā ar to, kuram atdevi, lai uzinstalē citu (kaut vai pirātisko), vai, ja vari pierādīt M$, ka tev esošais Win ir tavs (pirkšanas dokumenti), tad iedos citu key. (Protams, ja sirdsapziņa klusē un BSA neprasās ciemos, tad ar tautas līdzekļiem vari aktivizēt bez problēmām :D).

    #318187
    Razer
    Participant

    Quote:

    ja vari pierādīt M$, ka tev esošais Win ir tavs (pirkšanas dokumenti),

    es varu pierādīt, man kā garantijas talonu M79 iedeva čeku. man ir windows 8.1 64bit retail

    ja neizdosies pierādīt microsoftam, tiesāšos! dodiet man tik adresi uz kurieni rakstīt.

    #318188
    Crow
    Participant

    Vienīgais prātīgais variants ir runāt ar to, kam datoru atdevi, lai novāc tev licencēto Windows. Ja nerodi atsaucību, jātiesājas ar šo personu. Mrakosoft ir pie daudz kā vainojams, bet šai gadienā jamie nu galīgi ņipričom.

    #318189
    m_janis
    Participant

    Protams, ka šoreiz vainīga ir tikai “blīve starp krēslu un monitoru”, bet vēl jau vari sakontaktēties ar M$ pārstāvjiem – iespējams, piedāvās citu key un veco nobloķēs (nezinu, nav bijusi šāda problēma, bet pazvanīt taču vari).

    #318190
    Razer
    Participant

    Quote:

    ,bet pazvanīt taču vari

    varu

    #318191
    akms47
    Participant

    Nesaprotu, ko tu cepies. Ja tev dokumentā (čekā , pavadzīmē) norādīts, ka samaksāts par Win 8.1 64bit un tieši tāds tev arī stāv virsū, tad viss ir ok. Protams būtu jauki, ja arī kaštuks ar win būtu tavā rīcībā, bet bez tā var iztikt (uzbrauc tiem, kas pārdeva datoru un pieprasi to, pabaidi ar patērētāju tiesībām). Galvenais, lai iegādes dokumentā atspoguļojas konkrētā win versijas iegāde. Tam, kas pārlika, vajag pa ausi, keju varēja nolasīt.

    #318192
    m_janis
    Participant

    Nu ciemos atnākušam BSA ar to pietiks, bet – pat ja izdosies automātiski vai telefoniski arī aktivizēt, M$ serveros var “uzķert”, ka divas kastes ar vienādu key un nobloķēt/ielikt melnajā sarakstā abas. Protams, pierādot, ka esi īpašnieks tavējo atbloķēs, bet šakars vienalga.

    #318193
    ruukjis
    Participant

    Patiesībā viss vienkārši, jo man kā reiz bija līdzīga situācija (mātes plates maiņa) – ir jāzvana uz MS aktivizācijas numuru, tur būs jāspaida kaudze cipariņu sarunas laikā, bet galvenais, vienā brīdī apjautāsies vai esošais ir vienīgais dators uz kura tas windulis uzlikts, saki: “Jā” un otrs dators, ja vien būs pie interneta, automātisiki paliks ne-genuīns.

    #318194
    Crow
    Participant

    Tādiem patērētāju tiesību piesaucējiem (pilnīgi nevietā) dibenā nokaitētu krustu un praidā skriet likt, mhh…

    #318195
    akms47
    Participant

    Labāk padod ziņu, ja kāds neņem geimu, iegādājoties videokarti, lai var tavu budžetu papildināt un pats kapeiku ietaupīt..

    #318196
    Crow
    Participant

    Navar! Viss šoreiz uzskaitē ekseļa tabulā. Zaļie gnīdas neizmantotos Tvičera kodus prasīja atpakaļ, tas pats būs ar Crapmenu arī. 🙁

    #318197
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja tas ir retail windows, tad tu principā esi jau izdarijis noziegumu.

    Ja tas ir OEM windows, ta teu vairs nau windows. OEM uzlīmei ir jābūt uz kastes un kam ir kaste tas ir īpašnieks. Viss.

    #318198
    Razer
    Participant

    Microsoft Customer Support ([email protected])

    Quote:

    Paldies par Jusu e-pastu. Jus esat sasniedzis e-pasta adresi, kas vairs neeksiste. Lai sanemtu atbalstu, sazinieties ar Microsoft Answer Desk dodoties uz https://support.microsoft.com/contactus . Priecasimies Jums palidzet

    .

    nav jau uz kurieni rakstīt, viņiem nav uzrādīts cits e-pasts. svolači!

    #318199
    aoma
    Participant

    Kur, ellē, jābūt tādam skupirģajam – ja reiz pārdevi kasti ar visu windozi (gan jau arī par to attiecīgi nodīrāji), gribi to pircēju uzmest, vai kā?

    #318200
    Razer
    Participant

    Microsoft-Latvija neko nevar palīdzēt, saka ka, instalējot uz otra datora Windowsu sistēma var uzreiz nenobloķēt kejus un var arī nobloķēt, saka, pats vainīgs. Ir tieši tā kā ( 🙂 vārna) Crow saka.

    Quote:

    “Vienīgais prātīgais variants ir runāt ar to, kam datoru atdevi, lai novāc tev licencēto Windows. Ja nerodi atsaucību, jātiesājas ar šo personu. Mrakosoft ir pie daudz kā vainojams, bet šai gadienā jamie nu galīgi ņipričom.”

    #318201
    usins
    Participant

    Nu man jau liekas tā- ja OEM, tad savādāk kā pārdot tālāk nevar.

    Ja retail- Ja uzlīmi nepaņēmi, pats vainīgs.

    Un vēl, ja esi Juridiska persona, pārdodot jānorda pārdod ar vai bez licenzes- ja bez, tad zvani un prasi naķeni atpakaļ.

    Ar vienu keju Pro licencni kaut vai 1000 reizes aktivizēsi. Tā ka bez stresa. Botam nosauksi instalācijas ID un viss notiks. Neredzu stresa situāciju, bet cilvēku, kurš nesaprot neko un neprot sazināties ar pircēju un normāla dialoga ceļā atgūt to, kas nav pārdots.

    #318202
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu nav sanācis tev kāzus!

    Tev ir sanācis smadzenēs ānuss!

    Tā notiek ja kropli kuņasbērni taisa bērnus.

    Smadzenes ķīselī, “amats” valsts iestādē, un tu esi daunis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā