kkas pret LV BT

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145882
    brivprac
    Participant

    aizvakar no rīta kad pamodos man bija nobrucis antivīrus uz windowsa 1nk not responding, pa nakti biju uzlicis luke filewalker lai paskenē, vakar salāpiju, pieslēdzu apakaļ netu un palaidu µTorrent lai šis turpina seedot vis itkā bija riekstā un uppojās, pēc stundas nomira 3iis torrenti 1nk sarkans un nesaka kas par vainu nereaģē uz nekādām darbībām novelkot torrentu pa jaunu ar nekas nemainās, pats labākais ka tas ir tikai ar Latvijas torrent trakeriem ar ārzemēm viss ir kārtībā un solīdi uppojās kā jau tas pieklājas. Jaunus failus varu lejupielādēt bet pēc novilkšanas viņi neturpinās seedot!! :win:

    āaa, kompi es pārskenēju ar pāris antivīrusiem un citiem kaku ķērājiem protams ka atrada drazu kkur 17 trojaanus un malvāres un citu sūdu, izdēsu, veicu restart un akal dezinficēju savu PC, ķipa vis tīrs bet µTorrent vēl aizvien niķojas un nesīdo torrentu priekš Latvijas BT trackeriem!! pamēģināju arii citus torrent klientus, nekādas izmaiņas, :hmz:

    ar internetu viss kārtībā jo uz portatīvā normāli seedojas.

    vai nevarētu būt kkas ieperinājies?

    Can some one help me?

    #169186
    Foxsk8
    Participant

    Man tieši tā pat bija. Es tiku sveikā ar utorrent pārmešanu. Ar kādu antivīrusu tu ķer tos trojanus?

    #169187
    Sid
    Participant

    Luke Filewalker = antivir. Maybe Tev kāds ports ir aizvērts? FW settingus neesi mainījis?

    #169188
    samurajs
    Participant

    17 tārpi un zirgi tik īsā laikā? Laikam tiešām p2p tīkls pilns ar tiem. System restore uztaisi, lai izmet visas zarazas no reģistra. Varbūt palīdzēs…

    #169189
    Tvinky
    Participant

    Ja pašu win lauz, tad jau antivīrusu ar ganjau lauz, paņem kādu BitDefender 10 🙂 Ja tomēr esi pareizais puika, tad ņem 8 versiju – imho ja nemaldos free. Itkā labs antivīruss 🙂

    #169190
    usins
    Participant

    Nu nez, a no linux, kad ej iekšā (ja tev tāds ira) tev viss normāli notiek?

    #169191
    brivprac
    Participant

    ķipa ar portiem vis ir kārtiiiba, man ir kubuntu vēl neesmu mēģinājis uz azureus, bet azureus kas ir uz windas arii tas pats, man uz win ir comodo firewal, bet tu vis ir rieksta.

    #169192
    Tvinky
    Participant

    Provaideram zvanīji? Mož sāk klapēt ciet torrent/dc++ portus etc… ? Varu arī klūdīties 😉

    #169193
    brivprac
    Participant

    pats labākais ka džekam kas sēž blakus istabā (esam sadalījuši internetu) viss darbojās bez problēmām, un man arī strādāja bez problēmām, pie mana interneta portatīvais uppo un lejupielādē kā smērēts.

    #169194
    usins
    Participant

    Nu pamēģini, kas būs ar to kubuntu, ja ies, tātad Windows vaina.

    #169195
    saturs
    Participant

    Tu pieminēji to ka iespējams trojāns …

    Ja tev kāds vēlējās iesmērēt trojānu, viņš

    to izdarīs un neviens AV viņu nedetektēs !

    Takā varat nepiedāvāt dažādus AV.

    Acīmredzot vainīga programmatūra … Iespējams Windows.

    Turklāt ar tāda tipa trojānu sērfos pa tavu PC un darīs ko gribēs !

    #169196
    Tvinky
    Participant

    Nu tad iespējams ar win probzas.

    Bišķīt novirzīšos no tēmas, bet pieminēšu, ka manam draugam arī bija problēma tieši OS. Pēkšņi windows’ā vairāk nestrādāja internets, pazvanīja provaideram, pat čaļus tos pasauca. Tie ieslēdza pie sava portatīvā un viss ok, bet tur win nekādīgi negāja. Tika izmēģinātas vis visādas lietas. Kad es čālim uzliku Ubuntu, internets bija, un kad es mazliet vairāk painteresējos pa kontaktiem, kur var būt problēma win. Man pateica, ka tā win gadās, socks nosprāga un tur var palīzēt reinstall 🙂 Laikam tas tas labākais variants priekš closed sorce win labošanas. Bet domājams, ka ir arī kādi citi risinājumi, tikai velns tur viņus atrast…

    #169197
    brivprac
    Participant

    krek hem, atvainojos ka tik vēlu atbildu. Uz kubuntu arī nestrādāja azureus.

    nolēmu pārlikt windu, smuki uzliku tīru instalu pēc quick format, uzliku antivir un comodo firewal, nokonfigurēju neta parametrus un akal P2P nestrādā, tātad vaina ir dzelžos! viens čuvāks opic ieteica ka laikam tīkla karte iazgājusi pa pieskari, bet ja tīklene buutu beigta tad takš man viss nets neietu ne? a man nestradā tikai direct connect un p2p. provaideris saka ka nau likuši nekādus ierobežojumus. :hmz:

    vakarā patestēšu uz citas tiikla kartes un vēlreiz pamēģināšu un porķika.

    #169198
    Foxsk8
    Participant

    Man jau liekas, ka provaideru atruna. Ja vaina nav dzelžos, ne softā, tad vainu meklē provaiderī.

    #169199
    samurajs
    Participant

    Bet džeks tak teica, ka pāriniekam, ar kuru kopā dala 1 neta pieslēgumu, otrā istabā viss ejot! Hmmmm…. a tur kas nevar būt ar rūteri???

    #169200
    brivprac
    Participant

    rooteri vairs neizmantoju, džeks pie manis tik bija uz mēnesi pieslēdzies ar portatīvo, tagad man internets pa taisno nāk no provaidera kastītes kas uzstādīta kāpņu telpā, bet sūdi jau sākās tad kad abi ar draugu dalījām netu, es ar no sākuma domāju ka ar rooteri kkas nau kārtībā, piemetu pa taisno – rezultāts nemainijās..

    any way, vēl pamēģināšu pie citas tiklenes pirms ieslīkstu apātijā.. Dzīvei bez p2p un direct connect.. nee! 😥

    #169201
    samurajs
    Participant

    Provaideris portus vis tāpat nebloķēs, jo tad bankrots garantēts. Visi aizies pie konkurentiem. Jānoskaidro vismaz kas par lietu. Tu saki ka tev DC++ neiet un torrenti? Bet kā ar citām progām, kuras izmanto p2p? Emule, Bearshare, tas pats Skype?

    Kas tev dod to internetu patlaban? DTG vai Dnet? DTG uzticību neizraisa, vismaz man…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā