Ko Tev nesīs 2009. gads?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko Tev nesīs 2009. gads?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147701
    samurajs
    Participant

    Š eit prognozējam savu turpmāko dzīvi valdības pēdējo lēmumu gaismā…

    #186795
    deivs001
    Participant

    Pagaidām nemāku un negribu domāt, kas sagaidīs pēc gadu mijas. Protams, ka daudz kas ir pārspīlēts, bet medus maize arī nav gaidāma.

    #186796
    Foxsk8
    Participant

    Lūdzu precizē to lēmumu, lai arī citiem būtu skaidrs.

    2009 gads: Progonozes. Katram būs zināmi radi, paziņas, draugi, kuri vienkarši sēdēs bez darba un štukoas kā no LV tikt prom.

    20010 gadu jau domāju sagaidīt iekš DE.

    Te vienkārši bez komentāriem. Dirsā, ar garo Ä€. Atvainojos pa izteicienu.

    #186797
    samurajs
    Participant

    Fox: kas man vēl būtu jāprecizē? Ja kāds te ir tik tups, ka nesaprot, par ko ir runa – lai brauc uz Ä€friku pie mērkaķiem!

    #186798
    Foxsk8
    Participant

    Ne, varbūt no panorāmas bazara līdz šim brīdim kaut kas ir mainījies, neviens jau nesēž pie cara laika radio vai visu dienu sēž zem segas un skatās TV. Taka tas vairāk bija domāts no tā laika posma līdz šim.

    Tā te interesants spams iekš draugiem.lv ienāca, ko ir vērts pārpublicēt:

    Code:

    Mēs, Latvijas iedzīvotāji, vēlamies lūgt Zviedrijas valsti, lai tā mūs okupē. Uzskatām, ka Latvijas valsts tās vadītāju dēļ ir pilnībā zaudējusi savu jēgu. Esam gatavi pieņemt un ievērot Zviedrijas likumus, maksāt nodokļus Zviedrijas valstij; pretim vēlamies saņemt Zviedrijas pilsonību, kā arī tiesības saņemt tās pašas sociālās tiesības un pilsoniskās brīvības, ko bauda citi Zviedrijas pilsoņi. Neesam priecīgi,ka mums kas tāds ir jālūdz, bet citas izejas neredzam….
    Paraksties šeit:
    http://www.petitiononline.com/lugums18/petition.html
    Pietiks klusēt par valsts problēmām!

    Atteikšos komentēt.

    #186799
    samurajs
    Participant

    Mjāāāā… kāds smagi sapīpājies… [img]https://www.bildites.lv/images/ympclwb7mjhkgd0gvkm.gif[/img]

    #186800
    Foxsk8
    Participant

    Tā vajadzētu papildus jautājumu, cik cilvēki pelna, kur strādā un cik cilvēku aptaujāto ir bezdarbnieki, or studenti, etc. Domāju, ka stundiem, vientuļām mātēm un pensionāriem te ir : ai nafig te runāt. 😀 Alus būs dārgāks, kafija tā pat, smēķi tā pat, viss kas man vajadzīgs.

    Vasarā varēsim Jūras udeni strēbt, limpenes pa 50 % pacelsies, redzēs kā būs. Varēsim pienu vai minerāli dzert. 😀

    Varbūt nospļauties par visu un pazust?

    #186801
    deivs001
    Participant

    Vienīgā problēma, kas mani tagad satrauc ir tāda, ka studentam būs pagrūti atrast kādu vietu, kur piestrādāt. Bet cerams, ka tā tikai ir mana iedoma.

    Kā arī laba lieta būs tā, ka 2009. gadā daudzi cilveki strādās attiecīgi savai saņemtajai algai. Līdz šim daudzi bija izlaudušies. Gribeja daudz naudas un maz darba, bet tagad ar štatu samazināšanas palīdzību vai vienkāršas algas apcirpšanu kādam arī tiks atvērtas acis un sāks domāt, ka nav viņš zelta vērts un novertēs sevi mazliet objektīvāk – atkritīs iedomīgie, kas jau pirmajā darba vietā vēlas saņemt 0,5k latus uz rokas vai vairāk. Par laimi alkahola, tabakas cenu celšanās mani neietekmē, jo tādus produktus neiznīcinu (nelietoju). Bet nepatīk, ka grāmatas un prese paliks dārgāka, kaut par 1%. Uzskatu, ka tagad jau vērtīgu grāmatu cena ir augsta, pārāk augsta.

    #186802
    Foxsk8
    Participant

    Nu es nesūdzos tik tiešām 4 kursa students, kodēju webus dienām, naktīm un mēnesī 200 – 300 Ls, un tie paši lūdzoties klientam par savu padarīto, lai sūta piķi, novembris sausā, klienti laikā naudu neskaita, vismaz uz svētkiem lieki 100 Ls, Smieklīgi. Darba nav un nebūs, aizmirsti pa savu halturēšanu vismaz uz kādiem 3 mēnešiem.

    #186803
    memorex
    Participant

    Atbildēju 3 variantu, kaut arī ir darbs un skola, bet nezinu vai ar to man pietiks un kopumā gaidāmi grūti laiki, kas jau mazliet redzams tagad. Teikšu atklāti, ja situācija pasliktināsies tad es kravāju sommas ja paliks tāda pati palieku.

    #186804
    archeens
    Participant

    Es no 2009 sagaidu daudz meitenes 🙂 mccc :*

    Par savu finansiālo stāvokli nesūdzos 🙂

    #186805
    ReB00t
    Participant

    Ar visu šito parādās nedrošība par iespēju atrast darbu, tā kā nākamvasar uz Rīgu jābrauc, tad bez darba tur palikt nebūtu labākais variants, bet cerams ka nebūs tik traki…

    #186806
    Loading
    Participant

    Jā… Darbu paliek ar vien grūtāk atrast. Haltūras vispār neredzēt! Vienīgais kā mani tas iespaido, nevarēšu dzīvot zaļi, vajadzējs pieknapināties.

    #186807
    shady
    Participant

    Aiziešu prom no otra darba.

    #186808
    krisis32
    Participant

    ka tauta saka –

    dirsa mes esam un ara netiekam , trepes nav lidz un draugi nepalidz.

    beigas nomainiet vardu – draugi pret – saima

    Apsveru domu kratities prom…… nav variantu uz kurieni… viss jau te sak parak nogrozities ka nevaidzetu.

    Kalvitis principa vissu so putru ievarija , un tagat Godmanis vissu strebj !

    Nekadus baigos brinumus nekaidu. Ko tad dos tie 13 milijardi vai cik tad tur bija!

    Mums taks vini atkal jatdod bus! Igaunija pat grasijas aizdot. Vienadas starta pozicijas bijam .. a sie vell paspejusi uzkrat naudinu!

    Dazus eksemplarus vaidzetu atlaist no saimas.

    Brinumus ka jau teicu nekadus negaidu! Vell kadus 3 gadus busu Seit .. ja nemainas nekas.. tad variet PM’s man ar variantiem uz kurieni vakties prom!

    #186809
    deivs001
    Participant

    Varbūt uz aizsauli, runājot, ka tur neesot nekādu problēmu un dzīve esot ideāla.

    #186810
    Wuu
    Participant

    Man kaktiņš ar visu darba atļauju Skotijā aizsists ,un arvien biežāk par to domāju 🙂 Apmēram katru dienu reizes 5000 😛

    #186811
    quizzical
    Participant

    foxsk8 wrote:


    Code:

    Mēs, Latvijas iedzīvotāji, vēlamies lūgt Zviedrijas valsti, lai tā mūs okupē. Uzskatām, ka Latvijas valsts tās vadītāju dēļ ir pilnībā zaudējusi savu jēgu. Esam gatavi pieņemt un ievērot Zviedrijas likumus, maksāt nodokļus Zviedrijas valstij; pretim vēlamies saņemt Zviedrijas pilsonību, kā arī tiesības saņemt tās pašas sociālās tiesības un pilsoniskās brīvības, ko bauda citi Zviedrijas pilsoņi. Neesam priecīgi,ka mums kas tāds ir jālūdz, bet citas izejas neredzam….
    Paraksties šeit:
    http://www.petitiononline.com/lugums18/petition.html
    Pietiks klusēt par valsts problēmām!


    11197 Total Signatures!!! Ä€rprāc, kur tik daudz slimu cilvēku? Kāda epidēmija?

    #186812
    Foxsk8
    Participant

    Uz 2009 gada sākumu, Janvāri domāju dzīvokli nomainīt. Liepājas centrs jau pa sālītu sāk palikt.

    #186813
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bija štuks uz Norvēģiju vakties, bet nesanaca diemžēl… Bet nu kautka jau izvilkšu… 🙂 Bet Foxim taisnība, WEBus takad maz prasa, pasūtijumi baigi minimali, un par zemakām cenam. Vardu sakot, Kalvitim un Godmanim -1 un satuss “Valsts terminātori”. Abi mērkaķi ar barankam rokās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā