Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #183321
    Stormbird
    Participant

    Vareetu izveidot download sadalju kaa kaadreiz “buutam” bija. Liidz ar vinju jauno dizainu un dzekinjiem kas nebeidz ziimeeties, portaals tikai grimst…

    Iegriezties sheit ir daudz patiikamaak nekaa krutaakajaa LV portaalaa “BUUT” 😉

    #183322
    kaqp
    Participant

    man tāds jautājums, es taisīšu v3 dizainu ? vnk ja pa nopietnam , tad pa nopietnam, un veltīšu tam vairāk laika . Jo šis ir uzmests tā uz fikso. Un vēl jautājums par png, domāju viņu jau varētu izmantot, tā kā jaunie browseri jau viņu atbalsta, protams kādam gadījumam var uztaisīt pngfix priekš imbas ie5.5 un ie6. Un vēl vaidzētu lemt par width vai tas būs 100% vai arī statisks bez staipīšanās.

    to Shady -> Jā par pildspalvām un zīmuļiem man uzreiz radās doma, tas noteikti būs.

    par līnijām es gan nezinu, manuprāt, viņas baigi kritīs acīs. Ir taču blociņi ar baltām lapām.

    to Fox -> Ä€ un par melno krāsu, man viņa īsti nepatīk, kaut kā baigi drūma. [izņemot teksts]

    to Fox -> Kā jau teicu , es varu sagriezt uz html, un viss smuki stiepsies, tikai es nezinu cik tev viegli to būs piesaistīt dzinim. Jo šeit visa tā uzbūve ir savādāka.

    Par to blociņu arī vajadzētu lemt, paliksim bez logotipa ?

    Lab es skrienu uz lekcijām 🙂

    #183323
    Foxsk8
    Participant

    Melno krāsu es domāju tikai tajā vietā, kur es teicu, dzeltnes, pārāk spilgts.

    Jap, vari veidot V3 versiju un pieķerties tai nedaudz vairāk.

    Quote:

    foruma sākuma lapu gan gribētos pilnīgi savādāku un pilnībā pārveidot tēmas lapas izskatu, lai nav līdzīga forumam (phpBB)

    Š o es nesapratu? Vaoi tad standarta phpbb forumam ir sākuma https://notepad.lv/forums.php lapa kā visiem pārējiem? Neesmu nekur redzējis, ka kategorijas tiktu izveidotas horizontālā izskatā.

    Būs jauns dizains, no phpbb nebūs nekādas miņas.

    #183324
    kaqp
    Participant
    #183325
    QueenZ
    Participant

    Izskataas diezgan gruuti ko tik krutu salikt htmlaa.. bet vispaar ir SUPERB!! Es noteikti balsotu par shaadu dizainu!

    #183326
    kaqp
    Participant

    Queenz , kur nopizģiji avatar ? 🙂

    #183327
    QueenZ
    Participant

    kaqp wrote:

    QueenZ , kur nopizģiji avatar ? 🙂

    no Dragon Ball Z foruma 😀

    kaqp, kad tad Williams ko taadu ir teicis? 🙂

    #183328
    kaqp
    Participant

    QueenZ wrote:

    kaqp, kad tad Williams ko taadu ir teicis? 🙂

    Par kuru Williams tu runā ? bik neiebraucu.

    baneri var būt 1 vai 2, kad divi tad augša izskatās pilnāka. Protams gaidu vairāk ieteikumus un vēlējumus no jūsu puses. Neizmirstam par kritiku 🙂

    [img]https://bildites.lv/images/x9vpkox5ptojuz34dqbf.png[/img]

    #183329
    QueenZ
    Participant

    Baneri noteikti vienu jo ar diviem baigi paarbaasts..

    Profila sidebaru jau ierastaak redzeet kreisajaa malaa, bet nu tas taa..

    “Pamekleet” spoguljeena diezgan lieka manaa skatiijumaa..

    Forums/Raxti vareetu likt zem online lietotaaji un tad tos galvenos raxtus par visu paareejo vieto jo 3 sadaljas izskataas diezgan crowdy…

    Nu tas taa +/- manaa skatiijumaa..

    #183330
    Foxsk8
    Participant

    3 sadaļas ir ok. Vismaz info var smuki savādīt, līdzīga uzbūve ir blogiem, ka ir 3 sadaļas. Man patīk.

    #183331
    QueenZ
    Participant

    Blogiem ir 2 sidebari + 1 galvenaa dalja bet sheit mums ir 2 galvenaas un 1 sidebars.. nu bet lai jau buutu…

    #183332
    kaqp
    Participant

    mums būs kaut kas savs, unikāls. jāsāk man taisīt v3 avatār 😀

    #183333
    Loading
    Participant

    Man viss patīk, izņemot meklēšanas logam atspulgs… Uzrakstam tas atspulgs arī tāds dīvains…

    #183334
    QueenZ
    Participant

    Man ir gideons – vareetu pilniibaa paarveidot phpBB. Nu taa riktiigi Notepad stillaa (notepad 3 stilaa) varu piepaliidzeet ja vajag pie moddeeshanas jo pats esmu modeejis savu forumu ui ui… sho lapu pats taisiju.. https://www.queenzsoftware.com/Forums/members/2-QueenZ.html

    vareetu arii pie url rewritinga piestraadaat, ne? Piemeeram no vietopic.php?p=2233 uz ko daudz user friendliigaaku kaa piem. /13-ko-vajadzetu-modernizet-notepad-v-3.html. Ari daudz search engine friendly sanaaks.. 🙂 Plus nezaudeetu vecos urlus 🙂

    #183335
    QueenZ
    Participant

    @Loading Uzrakstam jau itkaa ok bet mekleeshanai gan.. (kaa jau mineeju)

    Un ja runaajam par originalitaati tad avataru setu un smilijus arii vareetu taa uztaisiit forshus un originaalus special for notepad.lv 🙂

    #183336
    kaqp
    Participant

    @QueenZ piedod vecīt, bet nu tava lapa ir spama perēklis. Uztaisi tak kādu anti-spam, un piestrādā bik pie logo.

    #183337
    dzhonsons
    Participant

    Platums pārāk liels.. Uz 1024×768 nav normāli apskatāma skice.. Jābīda uz sāniem..

    Bet nu tā.. Ne visai tīk..

    Fox, līdzīgas gaumes.. 🙂 Arī “ideālo webu” iedomājos tērptu baltos+ gaiši zilos toņos 🙂

    #183338
    kaqp
    Participant

    uz html viss staipiisies no 1024 un uz augšu, par to neuztraucaties.

    @asdfgfh nav jums līdzigas gaumes 😀 viņš mani pierunāja uz to melno

    #183339
    QueenZ
    Participant

    kaqp wrote:

    @QueenZ piedod vecīt, bet nu tava lapa ir spama perēklis. Uztaisi tak kādu anti-spam, un piestrādā bik pie logo.

    Njaa, to anti-spam taisiishu bet tik baigais slinkums tagad..

    Un logo man tik miiljsh ka pat negribas mainiit. un arii pat nezinu kaadu likt..

    #183340
    dzhonsons
    Participant

    oo, šis variants jau patiešām smuks 🙂

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā