Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147308
    samurajs
    Participant

    Nav aiz kalniem laiks, kad Notepad atkal atdzims jaunā, atsvaidzinātā dizainā. Tradicionāli tas notiek katra gada sākumā, Notepad dzimšanas dienā.

    Vēlamies apkopot lietotāju viedokļus par izmaiņām, kuras visvairāk būtu nepieciešamas.

    Š eit nu varam izteikties, kritizēt, dot ieteikumus!

    #183282
    deivs001
    Participant

    Ir visādi sīkumi visā lapā ko derētu savest kārtībā. Piemēram, ātrās atbildes lodziņu vajag lielāku.

    Vajag “vieglo” versiju. lai var no telefona pārlūkot. Es no sava WM IE vispār neko nevaru saprast.

    #183283
    drono
    Participant

    Kreisajā pusē “Jaunākais rakstos” un “Jaunākais forumā” vajag rādīt arī tad, kad ir atvērts raksts vai foruma tēma.

    #183284
    sir_irius
    Participant

    Emm, būtu jau forši, ja visu sāktu veidot no 0, tobiš – jauns kods, jauna lapa arī dizains jauns… 🙂

    #183285
    Foxsk8
    Participant

    sir_irius wrote:

    Emm, būtu jau forši, ja visu sāktu veidot no 0, tobiš – jauns kods, jauna lapa arī dizains jauns… 🙂

    Ja nauda nāktu no zila gaisa, būtu laiks 24 stundas dienā, kad nodoties mācībām un kodēšanai, tad arī tiktu viss veidots no nulles, reāli vēl man nav tik lielas PRO zināšanas, lai pilnībā engine veidotu no nulles. Kāda vaina ir phpbb? Nesaprotu tos cilvēkus, kas nīd, ka phpbb nav labs, ka phpbb nav tas un šitas. Viņi visi smagi kļūdās, jo balstās uz citu cilvēku viedokļiem.

    Tātad jaunā versijā foxsk8 skatījumā:

    1. Unikāls dizains, tas būs 100% ja Axors nepiekāsīs ar tā veidošanu

    2. Tiks iziets uz funkcionalitāti un ērtumu, lai lapas apmeklētājs nējūtās kaut kādā CS modificētā lapā ienācis, tikai info ir par IT

    3. Noteikti būs WAP versija, ne gluži WAP, bet nu caur Mini Opera visu varēs daudz ērtāk aplūkot, tā sauktais lite skins

    4. Alfa, tiks ieviests SEO, tā sauktais Mod rewrite, kas veido smukus urļus, adreses

    5. Ir tik daudz ideju, ka es visas nespēju atcerēties, vai arī daudzas tiek apslāpētas tā rašanās brīdī. Tātad no tā sanāk, ka būs tādas iespējas, kas nemaz nebūs plānotas un izteiktas.

    6. Tiks reanimēts čats, iespēja čatot, pievienot biedrus, redzēt tieši, kurš draugs ir online, kurš nav, tā teikt web skype. Iesākts jau veidot (Alfa)

    7. Sludinājumu dēlis (Alfa, kaut kur kodējums nozudis kodu jūrā)

    Visiem ir iespēja izveidot sarakstu par plāna punktiem, ko vēlētos redzēt V3 versijā, pēc tam katru iesūtīto ideju, domu, uzlabojumu, mēs izskatīsim, izvilksim kopsavilkumu, lai būtu visiem labi, jo katram lietotājam būtu grūti izdabāt.

    + visam, tiks veidoti jauni konkursi, kur lietotāji varēs arī kādu vērtīgu balvu dabot piedaloties konkursos.

    Personīgi man šī ir ļoti smaga tēma, jo idejas ir daudz, ieteikumi, utt… Ceru, ka saprotiet mani, ka viss šis pasākums tiek veidots lietotāju labā, notepad.lv nekad netieksies uz boot.lv pusi un neslavēs sevi par vislabākajiem un lielākajiem, vienkārši mums ir savādāka uztvere un portāla attīstības politika, ko tikai daži šeit zin.

    Paldies par uzmanību.

    #183286
    Loading
    Participant

    Sakārtot dizainu, lai tas būtu vienots un elementāri saprotams. Pielāgot forumu lietotājiem.

    Quote:

    Piemēram, ātrās atbildes lodziņu vajag lielāku.

    #183287
    Sid
    Participant

    Quote:

    Kāda vaina ir phpbb? Nesaprotu tos cilvēkus, kas nīd, ka phpbb nav labs, ka phpbb nav tas un šitas. Viņi visi smagi kļūdās, jo balstās uz citu cilvēku viedokļiem.

    Nu nezinu kā pārējie, bet es balstos uz savām domām 😀 Laikam vēlviena iespēja pačīkstēt, ka vajag update’ot admin forumu, to, kas man nepatīk, 1x jau sūtīju Tev uz mailu. 🙂 Lai nu kā – te vairāk vajadzētu tieši non-staff domas dzirdēt. 🙂

    ā, btw, manuprāt, foruma dizainu vajadzētu mazliet mazāk phpbb viedīgu, tas pats attiecas arī uz rakstiem. Forumu ta vēl varētu pieciest, bet raksti, kas izskatās kā rakstīti vienkārši forumā, tomēr neizskatās tā, kā mana kritiķa acs to vēlētos redzēt 😀 Varbūt jaunajā versijā vajag tā kā apollo – izlasi rakstu, un, ja gribi, lasi komentus? (fiksa ideja un drošivien tiks nolikta)

    #183288
    Foxsk8
    Participant

    Tātad reāli es zinu kas mani sagaida, pilnīgi sajāts kods, ka es tajā beigās varēšu tikai orientēties, bet rezultāts būs tāds, kādu Sid gribētu. Doma jau nav slikta, uz sitienu ir 50 % doma, kā to varētu dabot gatavu.

    Sākumā vajag izstrādāt dizainu, jo engine paliek manā ziņā, nav portāla bez sakarīga, kruta, un ērta dizaina.

    TB, Sid, tu biji domājis, kā tā sistēma ir iekš boot.lv, kad raksti tiek parādīti savādāk? Itkā būtu stulbi, priekš foruma atstāt jau esošo engine bet priekš rakstiem veidot atsevišķu engine. Tātad jaunajā versijā noteikti būs iekļauts paginators un Lasīt pilno rakstu raksta noformējumā, kuri gribēs, varēs uzspiest uz linka, kas parādā foruma izskatā to rakstu ar visiem komentāriem.

    Variet arī iesniegt foruma skices, layoutus, lai apmēram varētu iedomāties, kādu tieši foruma skatu, dizainu, layoutu Jūs gribētu. Vieni bļauj, lai Avataru atstāj, otri saka, ka nevajag, trešie saka, lai mouse over avatārs parādās. Tad nu tiec gudrs, kurš būtu vislabākais variants.

    + Visam ir jau pasūtīts jauns hostings pie serveris.lv, kas būtiski palielinās lapas ielādes ātrumu, kā arī nebūs vairāk ar nano.lv jākaro par normāla konta uzturēšanu, ja nevar pavilkt portālu, lai saka uzreiz, nevis savā pagrīdes kantori nes no viena servera uz otru.

    #183289
    samurajs
    Participant

    Laikam 90% gribēs lai avataru redz, bet tam jau sadomājām foruma apgraizīto versiju (opcionāli). Un lielāku ātrās atbildes laukumu visi prasa. Un smailijus tādus ko var ar standartsimboliem attēlot:

    1=:)

    2=:D

    3=;)

    4=:(

    5=;( [raud]

    6=:P

    7=:o[wtf?]

    8=:@ [angry] Un mosh vēl kāds…

    #183290
    Foxsk8
    Participant

    Ä€tro atbides lauku šodien uzlikšu lielāku uz jau V2 versijas.

    #183291
    marr
    Participant

    kūl, paldies par lielāku ātrās atbildes laukumu, jau sen par to biju izteicies 😉

    pēdējā laikā, vismaz no manas puses lietots “smailijs” ir arī (giggle), vai nu kā kurā vietā to raksta.

    Par forumu/lapas skatu – teorētiski vislielākais atbalsts būtu ja katrs pats opcionāli var izvērtēt, vai viņš grib mouseover’us (es negribu, personīgi 🙂 ), avatarus, tos gan personīgi gribu, utml. Vai tas ir reāli, tas jau ir cits jautājums, uz kuru nemāku atbildēt 😀

    #183292
    Foxsk8
    Participant

    Tātad tad būtu jāveido vismaz vairāki skini vai otrs, kaut kā tos blokus izveidot ar ajax, kas rādās kas nē, ko rādīt portālā ko nerādīt, bet tur jau augstākā pilotāža, lai tādu fīču dabotu gatavu.

    #183293
    shady
    Participant

    1) Jā, sākuma lapai jābūt noteikti uz savādākas uzbūves nekā foruma skats…. Rakstam jāizskatās kā rakstam (nevis kā galvenajam postam) – tur es Sid`am piekrītu.

    2) Es pat īsti negribētu, ka ir automātiskā smailiņu nolase pēc simbolu virknes – tas dažreiz traucē un pielietojas tur, kur tas nemaz nav vajadzīgs – tie kas grib, lai spiež uz smailiņiem un ievieto tos – tā kā diskutējams jautājums vēl.

    3) Protams, avatārus ir jārāda! Tiem, kas tos negrib – var stslēgt šo iespēju profilā [Rādit avatārus: Jā/Nē] – kā jau tas tiek praktizēts citās lapās, trakeros utt (tāpēc nevajag nemaz citu skinu veidot).

    #183294
    kaqp
    Participant

    Ja ir interese, varu paturpināt.

    [img]https://faili.apollo.lv/files/kaqp/original/545935.jpg[/img]

    #183295
    shady
    Participant

    Man patīk kaqp ideja par blociņa dizainu….tik krāsas gan citas.

    #183296
    kaqp
    Participant

    nu jaa ir mazliet druumas 🙂 iesaki kādu krāsu salikumu un iemet hex sheit

    #183297
    shady
    Participant

    Krāsas: noteikti gaišas un neko uzbāzīgu…lai acīm ir tīkami….

    #183298
    Foxsk8
    Participant

    Em, ja teikšu man nepatīk. Tik neapvainojās. Pārāk pelēks. Notepad jauno gribu veidot uz gaiši zilu krāsu toņu salikumu.

    Š eit piemērs:

    Textads.lv nu krāsu ziņā, kā gribētos to visu, zparks.lv arī kā piemērs par zilo krāsu.

    #183299
    samurajs
    Participant

    Man gan kaqp ideja patīk! Būs kas tāds kas nav citiem. Krāsas vajag gaišākas, bet tas jau nav problēma!

    #183300
    Sid
    Participant

    Imho, ideja, ka vajag taisīt kā blociņu, ir ok, bet tādu, kā to ir uzmeistarojis kaqp, gan es negribētu redzēt. :/ Diemžēl nevarēšu gan likt arī neko pretī, kas man liktos ok, bet, manuprāt, tas ir tāds kind of prasts, ja salīdzina ar, piemēram, boot… No offence, though.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā