Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #183341
    QueenZ
    Participant

    Kuru tad tu skatijies? To peleeko? LoL 😀

    #183342
    memorex
    Participant

    kaqp wrote:

    https://bildites.lv/images/gd4t2uzu5k3vjnjz09by.png

    Smuks ;. varbūt var pamainīt to zaļo krāsu uz kādu citu, vel labāk izskatīsies. Par baneriem runājot, search samazināt un iebāzt pie “pievienojies, kontakti” un blakus notepad.lv likt baneri, tiks ietaupīta vieta.

    #183343
    samurajs
    Participant

    kaqp: Nu izcili, un pie reizes jaunais Notepad reklāmas banneris rokā ( +/-) 🙂

    [img]https://www.bildites.lv/images/g1nqpmsftyx08yd9e0l1.jpg[/img]

    Vēl tik mazo bannerīti standarta izmērā būtu jāuzcep.

    Bet tagad galvenais – kā jaunais dizains ies kopā Rakstu formatējumu? Š oreiz laikam tikai virsraksts un sākumbilde nonāks index.php lapā. Jāvienojas savlaicīgi par jauno formātu, lai viss iet gludi. Sākumbilde būs staipīga vai fiksēta? Tās optimālais izmērs? Cik pēc tava uzmetuma spriežu – visas bildes būs jābūt vienādas – 250×100 pix? Tas gan nav problēma…

    #183344
    Foxsk8
    Participant

    Samuraj, uzlabotais rakstu engine, ļauj izvadīt laukā tikai bildes, tātad arī atkritīs bbcode problēmas un būs cilvēkiem arī vieglāk ievietot rakstus + ja sanāks tam visam būs read full lapas style + print + send draugam fīčas, kā arī superīgs paginātors.

    Tā domāju, ka tas zilais, caurspīgais tēmu nosaukums būtu formēts ar kaut kādu css klasi, lai var ērti ielikt mainīgo tekstu. Nu tiks lidz tam, tad runās kas un kā.

    P.S. Samuraj, iespēja arī izveidot tā, ka sākuma lapā noteiktas bildes noteiktā klasē auto resize taisa, tad būtu vienalga, kāda razmēra tev ir rakstā, sākuma lapā viss būs +/- okey.

    #183345
    samurajs
    Participant

    Fox, nav tik vienkārši ar to resize… nogriezīs svarīgu daļu, izstieps bildi neproporcionālu vai citādi izčakarēs. Laikam labākais būs atsevišķi paredzēt index lapai domāto bildi (opcionāli tā nemaz var arī pašā rakstā nerādīties). Index lapā visam cmuki jāizskatās, tas ir galvenais.

    #183346
    Loading
    Participant

    aha

    #183347
    izredzētais
    Participant

    nezinu, kaqp dizains man šķiet pārāk brutāls. velk uz dmgpage pusi..

    “ātrās atbildes lodziņ u vajag lielāku”

    es arī tā domāju, taāu tad sāku lietot google chrome 🙂

    #183348
    Foxsk8
    Participant

    Hmz, nekas tur nevar vilkt. Besī man tie cilvēki, kas saka, tā lapa man atgādina to un to, kaut kas līdzīgs tam un tam, etc. Kā tad vispār ko jaunu var izveidot, vienmēr jau var atrast līdzīgu lapu un teikt, vot šeit tabi ir vienādi, tur JS kods vienāds, tur vēl kaut kas.

    Tā ir bezjēdzīga salīdzināšana.

    #183349
    QueenZ
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Hmz, nekas tur nevar vilkt. Besī man tie cilvēki, kas saka, tā lapa man atgādina to un to, kaut kas līdzīgs tam un tam, etc. Kā tad vispār ko jaunu var izveidot, vienmēr jau var atrast līdzīgu lapu un teikt, vot šeit tabi ir vienādi, tur JS kods vienāds, tur vēl kaut kas.

    Tā ir bezjēdzīga salīdzināšana.


    +1 Man shitais jaunais dizains ljoti patiik 🙂 Tak nenjem vinjus galvaa nu..

    #183350
    Foxsk8
    Participant

    Viens no pirmiem cilvēkiem iekš notepad, kas man +1 iedevis. 😀 Es neņemu pierē, jo vairāk kāds kaut ko nīd, jo labāks galarezultāts, uz tādu pamatu arī notepad izveidojās, jo par spīti, šo te visu izveidoju + pārējo helps, lai parādītu, ka varam to izdarīt, tad mutes bija ciet.

    #183351
    samurajs
    Participant

    Tāda nu ir Notepad politika. Kamēr citu portālu admini palien zem gultas un slepenībā kaut ko muģī, mēs cenšamies visu darīt demokrātiski. Tiks ievērotas vairākuma vēlmes un pēc tam neviens vairs neko pārmest nevarēs! 😀

    Fox, es neuzdrošinos tev teikt slavinājumus, paliksi vēl iedomīgs un apstāsies attīstībā 😀

    Tev ierosmei 2 slavenu vēsturisku tirānu izteikumi:

    1. Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties!

    2. Arbeit macht frei! :D:D:D

    #183352
    deivs001
    Participant

    2. frāzi nesaprotu!

    #183353
    samurajs
    Participant

    deivs001 wrote:

    2. frāzi nesaprotu!

    Tas ir fīrera izteikums “Darbs dara brīvu!”, šitas uz konclēģeru vārtiem atradās 😀

    #183354
    azazul
    Participant

    Cik ilgi tas ‘dizaina konkurss’ te risināsies ?

    Es varētu kaut ko ātri uzcept. Es gan taisu pa taisno html’ā.

    #183355
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt vari palīdzēt pēc tam, kad dizains, nu grafika ar html ir gatava, palīdzēt ar W3, ja nu kaut kur vajadzēs + kādu javascript, php.

    Gribās jaunā versijā tagus ieviest, doma ir kā to izdarīt, bet neesmu vēl tik liels pro par sql, lai pareizi tos tagus izvadītu, sazortētu, etc. + vēl vajadzētu help priekš SEO. Firebug līmeņa rādītāja. Tās lietas man tā nevisai padodās.

    #183356
    samurajs
    Participant

    Jā, mefisto, tagu mākonis mums ļoti noderētu, citādi meklēšanā visai liels bardaks.

    Konkurss īsti tas nav, publiska apspriešana drīzāk, bet nu ies tas līdz novembra beigām droši. Decembri atstājam beta-testēšanai un atbugošanai, janvārī jālaiž gaisā.

    Eu, džeki, varbūt to gaišzilo krāsu mazliet gaišāku toni paņemt? Mazliet smagnēja tā lapa liekas…

    #183357
    Loading
    Participant

    Taisnība!

    #183358
    Faust
    Participant

    Tas zilais man galīgi nepatīk, labāk izskatītos kāds tumšāks un blāvāks tonis. Un vēl tās spirāles ir daudz par lielu un bez tām pildspalvām arī mierīgi varētu iztikt.

    #183359
    samurajs
    Participant

    Faust wrote:

    Tas zilais man galīgi nepatīk, labāk izskatītos kāds tumšāks un blāvāks tonis. Un vēl tās spirāles ir daudz par lielu un bez tām pildspalvām arī mierīgi varētu iztikt.

    Nunē – te visi ir par gaišu, optimistisku lapu! Par spirāļu lielumu var pastrīdēties, bet pildspalvas ietilpst dizaina konceptā… ar ko tad blociņā rakstīsi, ar pirkstu? Bez tam pildspalvas ir apakšā un nevienam natraucē.

    #183360
    Faust
    Participant

    Tad jau uzreiz penāli bāžat apakšā…ja nu tinte beidzas.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā