Ko var ieteikt ? ( programmas telefonam)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ko var ieteikt ? ( programmas telefonam)

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155228
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki!

    Es esmu redzējis, ka daudzi uzraksta savas programmas, kādas lieto savos telefonos, man arī būtu nepieciešams jūsu ieteikums, jo man ir jauns telefons un īsti nezinu, kādas programmas lai liek uz sava telefona, kurš norādīts zemāk.

    Samsung. |GT-E2121B |

    Vairāk info par telefonu šeit: Apskatīt

    Pagaidām man nav USB kabelis, ar ko savienot telefonu ar PC, taču telefonam ir bluetooth, bet ar to arī man neizdevās savienoties, jo man datoram nav tādu draiveru, kādi vajadzīgi, atliek tikai ar usb kabeli savienoties.

    Vēl šim telefonam ir iespēja tāda, ka var noteikt manu atrašanās vietu jebkurā vietā, tas nedaudz biedē, sanāk jau tā, ka es esmu kaut kāda svarīga persona, kurai atņemta brīvība 😀

    Protams, ka šim telefonam ir daudzas iespējas, taču man jau jautājums bija par to, kādas programmas es varētu lietot telefonā un tās uzreiz arī dabūt no paša telefona, izmantojot internetu, vai kā savādāk.

    Liels paldies; ))

    #277531
    Jaunzems
    Participant

    Kas par Android versiju?…oh wait

    #277532
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas nav nekāds Android .

    #277533
    Evers
    Participant

    Tu nesaprati Jaunzema domu. 😀

    Uzlikt varēsi kādu Mini Operu, kādu java spēlīti un ar to tava telefona OS iespējas beigsies.

    #277534
    Anonīms
    Neaktīvs

    Skaidra bilde. (Beidzot)

    Tā jau tiem darba telefoniem ir, kas gan cits vajadzīgs, vai ne ?

    #277535
    samurajs
    Participant

    Vispār jau diezgan daudz kas tiek taisīts uz Java.

    http://www.getjar.com vai no mobilā m.getjar.com

    Vienīgi ko uz tik maza ekrāniņa varēs padarīt?

    #277536
    usins
    Participant

    Tev nepieiek ar uber funciju sms un kalkulators?

    nu šis tāds darba zirgs zvanīšanai un sms un ja vēl nav tavs, tad pēc LR likumiem neiesaku neko bāzt virsū, jo diez vai dabūsi vismaz čeku vai bankas izrdruku, ka esi pircis softu….

    #277537
    Anonīms
    Neaktīvs

    Taisnība. Ja nu personīgais darba telefons, kurš katru reizi līdz.. ahh..

    #277538
    shady
    Participant

    Ko var apcelties! Pats šo tālruni (e2121b) lietoju jau kādu gadu darba vajadzībām – lieliska manta! Akumulators novelk nedēļu bez paziņojuma par uzlādi! Atvaļinājuma laikā novilka līdz visām 2 nedēļām un pat tad neizslēdzās, vienkārši piespraudu pie vada 😀 Un..ui..cik reizes ir kritis zemē…nemaz negribu domāt.

    Par internetu gan aizmirsti, tas nav nopietni. Iegādājies sev personisko viedtelefonu, ja mazs budžets, tad iesaku LG P500 ( https://notepad.lv/testi/10700/tests-lg-p500—labs-telefons-var-but-ari-lets/ ). Bet, ja naudiņa atļauj, tad gaidiet manu nākošo apskatu – pēc dažām dienām būs laba manta 😉

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Tēma ‘Ko var ieteikt ? ( programmas telefonam)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā