kurš grib pasminēt par sudinājumu ss.lv?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki kurš grib pasminēt par sudinājumu ss.lv?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161566
    janis84
    Participant

    Tiek pārdots dators, bet neko nezinu, dotie 50 eiro. Vai zināt zem cik grādiem jābūtl, lai pa tādu cenu pirktu viņu?

    https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/computers/pc/fogix.html

    #321682
    ExDec
    Participant

    Var jau būt ir tos 50€ vērts. Bet jebkurš sakarīgs cilvēks, kam ir kaut drusku pelēkās šūnas vispirms paskatīsies, kas tur iekšā, un tad piedāvās atbilstošu cenu (ja, protams, tā būs zemāka, jo vairāk tak neviens nedos).

    #321683
    dolārzīme
    Participant

    Es gan vairāk smīnu dēļ tava ‘sudinājuma’ 😀

    #321684
    samurajs
    Participant

    Vērtējot pēc antīkā CD rakstītāja, PC vecums ir >10 gadi. Tais laikos dzelži vēl bija fundamentāli, tāpēc no PC un CRT moņa kopā varētu iegūt ap 10 kg melnā metāla lūžņu. Lūk, arī šī PC patiesā cena.

    #321685
    russo
    Participant

    Nevajag no sevis taisīt klaunu un pajautāt pa tiešo. “Vai kādam nav saprašana, par cik šādu hlamu var notirgot?”

    Savādāk pēc tāda tizla tirliņa izskaties.

    #321686
    Oxys
    Participant

    Lasīju, ka ārzemēs cilvēkiem pārdod vecus datorus par vairākiem simtiem pat tūkstoti dolārus.

    Esot daudz gadījumi. Izmanto to, ka cilvēki nezin, nesaprot.

    #321687
    janis84
    Participant

    ExDec. tur tak pēc izskata var pateikt pat vai ir vai nav vērts.

    Un kā raksta Samurajs, tad > 10. gadu vecs. Varbut pat kaut kāds agrīnais pentium 4. kuram teju 15.gadi? Un Reāli ja tikai no moņa un datora var iegūt melno metālu tad melnais metāls ir 0.10. eiro.kg aptuveni tagad vērtē. tad kadi 0.50. centi. Bet tur iegūst vairāk nekā tikai melno metālu.

    Bet protams mājas apstākļos protamss, noņem kopusu pārējos izmet musorā, ko nevajag darīt. pēc tam ej uz punktu un nodod melno metālu. Bet no platēm un visa cita var pārstrādajot dabūt metālus un tīru plastamasu, tai skaitā pat tiru zeltu. tadi antikie pc praktiski parastam standarta lietotajam nav 100 gadus vairs vajadzgi, tas ir tikai “sapnis” ka bus kads “tirlins” kas panems to pa lielu naudu, vells sazin kam.

    #321688
    richijs
    Participant

    nesalīdzini pirkstu ar ….

    Jā ir antīki pc, kas maksā daudz, bet ne jau no name kaimiņu Sašas saliktu kompi…. Protams arī par 80to gadu commodore neko prātīgu nedabūsi…

    #321689
    3Dklucis
    Participant

    Es mierīg par 40 eiro pardev+10 ero pa pievešan iedeva:)-vienīgais man nebij tik pīzdainss korpuss,korpus bija feins arī DVD pielikuHDD gan 20 GB :)!Takā kopa jau tie 50 sanāk -10 adevu tomēr šoferim par vešanu klāt -tad pasam 40palik,Vel ejot -uzlik vieglo xp lido jopčik tik ta pagrūt bij ar jano paarluuk uzlikšan,jauno skayp -salikām vecos:)poxuuj ka tik viss kruķās…

    #321690
    janis84
    Participant

    3Dklucis. Tu laikam to savos sapnjos nosapnoji jeb tas bij pirms gadiem 15? Jeb arī pircējsb bij zem grādiem jeb atradi “duraku” kuru piečakarēt? Ja tas bij tagad, gan jau ka pēc ta apmierināts tāpat nebij un saprata ko esi iesmērejis.

    #321691
    3Dklucis
    Participant

    Nee sierel-tas bija sogad jūnīja sākumā-

    Quote:

    jeb atradi “duraku”

    nee duraki paši uzrodas-kas es vainīgs ka šiem iepatikās digitālais korpus….

    Taka katrs sev laimes kalējs…..Man pat tagat ir nēmējs 9 dadus vecajam PC pa 70 jo iekš vina ir 1TB HDD taka tur ta cena būs”HDD 50 ero verts” da jebkads luznis pats PC būtu 🙂

    Isi sakot ja jūs braukātu uz norvēģiju/vaacij tad saprastu kas un kā:D!

    #321692
    janis84
    Participant

    oi oi kad mes “žīdi”. Man laikam nav verts strīdēties par cenām jūtu ka viegli nav. Būs līdz pēdējam pat veci pentium 3 izdomatas cenas pa 10. eiro. gab. jo kadam varbut vajadzes specifiskam projektam ja nevajag ta metīs ārā nevs atdos pa kapeikām? jau Lakam Vācijā/Norvēģijā ir tie vecie datori pakaļ mesti vai ne, pa sūda kapeikām, te uzvāramies kā āfrikā?

    Es pērku lietotu 1 tb ar defektu 1. eiro.gab. bez defekta pa 25. eiro.

    Tā kā nezinu ko dara vācijā. Es esmu tur tikai sūtijis mantu savāziņā.

    #321693
    3Dklucis
    Participant

    Pakal nekas netiek mests-tur tiek vis izmest nevienam nepiedavajot -tikai laikus japaspēj apbraukāt atiecīgi rajoni pirm muser vāģa un citiem izsalkušiem karumniekiem -nu kas nu kuram intresē..

    Norvegīja labs PC tiek izsviests dēļ strāvas vada defekta,kautkur pārspiests,xujax dators pa galam:)

    #321694
    janis84
    Participant

    Tapec jau nav brinums ka Vācijā realu biznesu taisa elektrolužņu pārstrādes firmas, kas pie tam piemaksa vēl pa to, ka tu viņiem ved savas nolietotas datordalas, ja cilvēki pat met ara jaunus datorus, tad šeit lv dzivojot to nesaprast, kā var pastāvēt firma tikai uz to ka pārstrādā elektrodaļas, bet vācijā to reali var. Vacija diemzel pagadam iet secen. Esmu bijis anglija ari padzivojjis mazu laiku, bet neesu vel uzzinajis vietas kur londonaa vareetu but ka cilveki jaunus datorus met ara. vismaz tadu placi tur neatradu.

    #321695
    spekis404
    Participant

    Pastalbauri jau kaaraam aciim luukojas uz vaacu kungu atkritumiem, mhehe.. biznesa iespeejas tik plasjas. :>

    #321696
    janis84
    Participant

    Ir gadieni ka nolietotos datorlūžņu savāc lv un sūta uz vāciju ar.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā