Kurš printēšanas veids izdevīgāks?

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Kurš printēšanas veids izdevīgāks?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146123
    shady
    Participant

    Sveiki!

    Man stāv priekšā vesels kalns ar lpp (nu virs 300lpp + vajadzēs vēlāk arī vēl).

    Man mājās ir HP PSC-1210 printeris.

    => https://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/product?product=90764&lc=en&cc=us&dlc=e

    Izmantoju HP 56 black 19ml kārtridžu.

    => https://uk.insight.com/apps/productpresentation/index.php?product_id=HPQA036EN

    Tur it kā teikts, ka ar šo kārtridžu ~ 450lpp var izprintēt.

    Bet nu cik tas ticami? {pats ar tā nevaru vairs iedomāties – cik esmu printējis..}

    Vai nu kā man visas A4 lpp būs noklātas pilnībā ar tekstu + vēl pa starpu kāds grafisks attēls {diagrammas, shēmas etc..}.

    Tad ko jūs iesakat? Printēt no sava printera (kārtridži maksā kaut kur 16Ls) vai printēt pa 5sant iestādē?

    P.S. – Un ja varat, tad iesakat Rīgas centrā normālu vietu, kur kvalitatīvi un lēti uzpilda šos kārtridžus.

    #171561
    samurajs
    Participant

    Tā:

    Parasti izprintējamo lapu skaitu norāda “normal print” modē ar 5% pārklājumu. tas atbilst vidējam dokumentam bez grafikas.

    Ietaupīt tinti (jūtami) var pārslēdzoties “draft print” modē (tas arī 2x ātrāk ies).

    Kārtridžus pilda vairākas firmas (skat. Googlē). Liepāju apkalpo “Sinerta”. Neviens vēl nav sūdzējies.

    Vēl mazajos datorveikaliņos var nopirkt tintes pudeli pildīšanai mājās (pārbaudi, vai der tavam kārtridžam). Turpat skaties arī alternatīvo firmu kārtridžus (galīgs mēsls priekš fotoprint, bet pavisam normāli der drukāšanai uz A4). Tie izmaksās vismaz 3x lētāk par oriģinālajiem.

    Printēt lielu kvantumu lapu kādā firmā ar lāzernieku atmaksājas tad, ja var sarunāt par 0.03 Ls. Domāju, ka pie tāda apjoma nebūs grūti sarunāt.

    #171562
    shady
    Participant

    Ok, paldies par ieteikumiem – tie printēšanas režīmi bija jau izkrituši no galvas.

    #171563
    quizzical
    Participant

    nāc pie manīm printēt, es Rīgas centra strādāju 😀 bet lapa 5 santīmi, atlaizu nav! :money:

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā