kuru autiņu ieteiktu???

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas kuru autiņu ieteiktu???

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158687
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mazda 3 2007 g izlaiduma vai audi a 3 plusi un minusi>>>>

    #300860
    Jaunzems
    Participant

    Nezināju, ka pēc 98. gada vēl ražo automašīnas, tagad jau tikai ir braucošas plastmasas rotaļlietas

    #300861
    LooNeY
    Participant

    Mazda 3

    Audi A3

    …Piebildīšu ka jebkura mašīna uz latvijas ceļiem/bezceļiem būs braucoša plastmasas rotaļlieta kura plīsīs… Jo šādiem ceļiem sedani/hecbeki/univ. mūsdienās NAV domāti! Pie mums palīdzēs tikai pikapi un džipi un ta vēl 50/50…. 😉 Un par to ka vecās mašīnas iztur labāk šādus ceļus – tas tāpēc ka tajos gados nebija tāda detaļu atšķaidīšana jo tad visur bija tādi kvalitātes ceļi ka pie mums tagad… Un lai masīnas brauktu arī attiecīgi taisīja…

    Aizbrauc uz dajebkuru normālu ES valsti un nekad mūžā neticēsi ka auto kas ražots teiksim 2007 gadā ar nobraukumu 300K+ ne grab ne klab un arī nekas nopietns nav mainīts(tikai standarta nolietojuma detaļas.. siksnas utml…)…. TAS TÄ€PĒC ka ceļi ir civilizēti gan pilsetās gan arpus tām! …

    😀 Tas tikai pie mums var būt ka paņem jaunu auto no salona.. gadu pabrauc.. nobrauc mazāk kā 80K bet tehniskajā uzrāda ka visa hadene čupā tā tiek novērtēta uz (2).. iedod slimības lapu un staigā…. Tālāk domā ko darīt…

    #300862
    Anonīms
    Neaktīvs

    Subārs (Legacy vai Outback) un tikai. Latvijas ceļiem radīts auto. Ērts ģimenei (5 cilv.), komfortabls, stabils, bez problēmām. Piekare – mūžīga. Motors – gana ņiprs un izturīgs. Un papildus visam – 4×4. Ziemā brauc un priecājies, iebrauc arumos, izbrauc tik pat ātri ārā. Mazliet vairāk jau rij to zupu, bet, ieliekot gāzi, var starot laimē. Tā vismaz man ir.

    #300863
    ruukjis
    Participant

    Esmu dzirdējis pilnīgi pretējas atsuaksmes par Legacy…

    Lai nu kā, Audi būs dārgāks apkopēs, bet ja tas nebiedē, tad ņem – pilnīgi noteikti būs komfortablāks par Mazdu.

    #300864
    Quagmire
    Participant

    +1

    Piemēram, salīdzinot 2007tā, autosalonā pirktu Sharan’u ar 99tā Sharan’u, abi brauc par taksometriem, ir milzīga atšķirība izturībā un remontēšanas biežumā. Uzminiet, kurš biežāk pavada laiku autoservisos?

    #300865
    akms47
    Participant

    Man ir 1986.gada BMW 528i. Protams, salīdzinot ar dīzeli ēd daudz, bet 11 l patēriņš 2.8l motoram ir maz. Žel, bet nāksies pārdot, man vajag ko lielāku, kādu pikapu vismaz.

    #300866
    Jaunzems
    Participant

    Nu gan salīdzināji. 99. gada Sharan 😀 Tam bija pamatīgas problēmas ar rūsu, piekari un, kas ir pats interesantākais. katram no šīs šasijas “dvīņiem” – Sharan, Seat Alhambra un Ford Galaxy – ir savas, unikālās problēmas

    #300867
    web33
    Participant

    Mazda jau nav auto ,tad jau labāk kādu opelīti Insignia iet lopā ,bet ja nopietni tad audi a4 vai a6 ,bet ja kko lētāku starp audi tad vw passat .

    #300868
    RicoPico
    Participant

    Volvo.

    #300869
    piwchix
    Participant

    SAAB

    Bet vispār plusoju rūķi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā