LMT atceļ viesabonēšanu un maksu starptautiskajiem zvaniem visā Eiropā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR LMT atceļ viesabonēšanu un maksu starptautiskajiem zvaniem visā Eiropā

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162477
  samurajs
  Participant

  No 1. novembra Latvijas Mobilais Telefons (LMT) atceļ visas robežas sarunām Eiropā*. Tagad LMT klienti par fiksētu mēneša maksu un bez papildu maksas par vienību neierobežoti varēs zvanīt un sūtīt īsziņas visās Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīs, kā arī veikt starptautiskās sarunas uz jebkuru EEZ valsti. Līdz ar to LMT klientiem atceļ viesabonēšanu EEZ, un Latvijas sarunu brīvība tagad pieejama visā Eiropā.

  Sarunas un īsziņas neierobežotā apjomā visā Eiropā par fiksētu maksu tikai 12,90 eiro mēnesī no 1. novembra ir pieejamas ar paplašināto tarifu plānu Brīvība.

  “Latvija ar katru gadu ciešāk iekļaujas Eiropas vienotajā telpā politiski, ekonomiski un sociāli. Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk ceļo uz Eiropu tūrisma, biznesa vai studiju nolūkos. Ikvienam no mums kāds draugs, radinieks vai sadarbības partneris dzīvo, mācās vai strādā kādā no dalībvalstīm. Latvijas uzņēmēji veido kontaktus ar Eiropas uzņēmumiem, un Eiropa ir mūsu nozīmīgākais ārējās tirdzniecības partneris. Tagad LMT atceļ pēdējos ierobežojumus komunikācijai Eiropā. Tas palīdzēs stiprināt gan biznesa sadarbību un Latvijas eksportspēju, gan – ģimenes saites ar radiniekiem, kuri strādā vai mācās Eiropā,” uzsver Juris Binde, LMT prezidents.

  LMT jau tagad iet vairākus soļus pa priekšu Eiropai. Pirmkārt, Eiropas Savienības Viesabonēšanas regula tikai nākamā gada vasarā paredz viesabonēšanu bez papildu maksas mobilo sakaru lietotājiem, atrodoties kādā citā Eiropas valstī. Otrkārt, LMT jau tagad atceļ arī maksu par starptautiskajām sarunām no Latvijas uz visiem EEZ valstu mobilajiem vai fiksētajiem tīkliem (izņemot paaugstinātas maksas pakalpojumus). Turklāt Regula attiecas tikai uz iespējām konkrētajā EEZ valstī, kurā klients aizceļojis. Savukārt LMT atceļ šos ierobežojumus un piedāvā iespēju brīvi sazināties jebkurā EEZ valstī ar jebkuru EEZ valsti.

  “Š ādi Latvija jau atkal apliecina, ka ir labākā vieta pasaulē, kur būt mobilo sakaru klientam. Ne velti tieši mūsu valsts iedzīvotāji ir vieni no aktīvākajiem mobilo sakaru lietotājiem ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē. Brīva saziņa Eiropā ļaus plašāk apzināties, ka Latvijas robežas ir visa Eiropa,” turpina Juris Binde.

  LMT gatavo jaunu, inovatīvu piedāvājumu arī datu pārraidei EEZ valstīs, ko plāno ieviest tuvākajā laikā.

  * EEZ valstis: Austrija, Beļģija, Bulgārija, ÄŒehija, Dānija, Francija, Grieķija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, kā arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_briviba_1.jpg[/img]

  PR

  #327516
  Ralfie
  Participant

  Tas tagad nav ar ES likumu gadījumā noteikts? Neiebraucu..

  #327517
  Aldis
  Participant

  Tieši tā, kā Ralfie saka – līdz 2018. gadam abonēšanas maksai Eiropas Ekonomiskajā Zonā jānozūd.

  Š itais pavisam vienkārši ir reklāmas triks, bizness latviešu stilā – sagrozīti fakti un pasniegts kā baigā fīča, jo reāli, tie kas lieto brīvību pa 9 eiro, tagad no decembra nāksies maksāt – rupji rēķinot 13€. Un ne jau nu lielākā daļa, kas lieto Brīvību, pārvietojas tik bieži ārpus valsts. Būtībā, lielākajam vairumam tā ir cenu celšana.

  #327518
  samurajs
  Participant

  It kā nav cenu celšana, jo līdzīgu pakalpojumu neviens cits operators nepiedāvā. Un līdz šim zvanīšana ārzemēs bija tīrā izputināšana ar visiem tiem roamingiem utml. Vienīgi neskaidrības par tiem, kuriem nav vajadzīgi zvani visā Eiropā… kamēr neieviesīs lētāku tarifu plānu, tiem nāksies likt iekšā LMT priekšapmaksas karti – tur bezlimita zvani Latvijā par ~6 EUR/mēnesī. Vai arī pāriet pie konkurentiem.

  Bet it kā tiem, kuriem jau ir līgumi – cenas nemainās:

  https://www.lmt.lv/lv/tarifu-planu-menesa-maksas

  #327519
  Aldis
  Participant
Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā