Loti vajag juuusu paliidziibu!

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Loti vajag juuusu paliidziibu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146714
    QueenZ
    Participant

    Sveicinaati, man negaidiiti pazuda aarzemes un vajadzeetu lai juus novilktu vienu dziesmu no YouTube un uploadeetu uz piemeeram yy.lv

    Dziesma – https://www.youtube.com/watch?v=XwbTEOd-Nb0

    Luudzu luudzu luudzu!

    #177180
    karnaiss
    Participant

    Cik maksasi? :wtf: :wtf: :wtf:

    #177181
    karnaiss
    Participant

    iesledz skype un aizsutisu

    #177182
    QueenZ
    Participant

    atvaino, bet arii skype man nelogojas.. 🙁 Nevar uz yy.lv uploadeet?

    #177183
    karnaiss
    Participant
    #177185
    QueenZ
    Participant

    Liels liels paldies! Pie reizes.. vai nezinat kaadu image mekleetaaju latvijaa? Nu kjipa alternatiivu images.google.lv

    #177186
    Jazz
    Participant

    Tava muzikālā gauma vienkārši spārda 😎

    #177187
    karnaiss
    Participant

    googleee tev neder uzraksti piemeram putns un tad uzliec tikai latvijaa un tad atteeli?? aaa un katram gaumes izpratne ir savadaka, nekur nav teikts ka vins vecmammai velk to dziesmu…

    #177188
    QueenZ
    Participant

    Nu vispaar to dziesmu velku pats sev, bet nu kaa jau te viens mineeja – gaumes jautaajums ;.

    Google jau tachu neiet ja nav aarzemes..

    #177189
    deivs001
    Participant

    Nu jā, super ūber kruto lapu kodētājs vairs nemācēs atrast bildes! 😀

    #177190
    QueenZ
    Participant

    Eh.. atradu jau, bet nu es jau neesmu vainiigs, ka man aarzemes atraava.. 🙁

    #177191
    deivs001
    Participant

    Vienigais, ko varu teikt, tev atpalicis provaiders 😀

    un laikam ari neoperativs.

    #177192
    samurajs
    Participant

    Nosauc man to provaideru, kurš “atrāva ārzemes”? Varbūt neesi par netu samaksājis un tāpēc?

    #177193
    QueenZ
    Participant

    samurajs wrote:

    Nosauc man to provaideru, kurš “atrāva ārzemes”? Varbūt neesi par netu samaksājis un tāpēc?

    MPE – https://mpe.lv/mpe2/site/lat/

    Bet kaadaa sakaraa tad norautas aarzemes un latvija atstaata, ja jau es nebuutu samaxaajis, tad vispaar atsleegtu, ne..? ;.

    #177194
    samurajs
    Participant

    MPE – kaut kāda stulba kompānija… laikam jau gribēji 3 Ls/mēn. ietaupīt un pieslēdzi pašu lētāko tarifu plānu “Lokālais”? Ja nē – zvani 6-7673688 un pasaki ko par viņiem domā, un piedraudi ar tiesu darbiem! :die:

    Vēl bieži mēdz būt, ka klientam-nemaksātājam papriekš nogriež daļu pakalpojumu (lai sāk domāt) un tikai pēc tam pilnībā…

    #177195
    QueenZ
    Participant

    Vienreiz iisteniibaa bija kaut kas liidziigs, ka nebija aarzemes, bet ne uz tik ilgu laiku, nu es shamajiem aizbliezu mailu un pateicu, ka neiet aarzemes un shie nezinaaja kaapeec, prasija IT blah blah.. diezvai vinji taa dara, ka apgriezh dalju pakalpojumu nemaksaajot..

    Agraak bija taa, ka uz 1 dienu pazuda un naakoshajaa itkaa paraadiijaas.. cereeshu, ka tagad buus atkal ok..

    Kaapeec tu taadaas domaas par MPE? Nets vismaz neierobezhots, gan lv gan aarzemes (nu tagad nav..) 😀

    #177196
    samurajs
    Participant

    Tāpēc, ka tagad ļoti reti vairs kāds nodala vietējo trafiku no ārzemju. Š itie kaut kādi atpalikuši…

    #177197
    QueenZ
    Participant

    varbuut, ka nenodala, bet vienkaarshi kaut kas gluko, kaut gan diezgan maz ticams.

    Bet ja kas MPE ir viens no sakariigaakajiem provaideriem imantas apgabalaa ko es zinu..

    #177198
    memorex
    Participant

    QueenZ, kurā imantā tur atrodies, pašam ir neolain, itkā nesūdzos mēdz būs pārāvumi, latvijas resursiem vienmēr 11Mbit/s , bet ārzemes gan ir 1Mbit/s, tapēc gribēju uzzināt kādas atsauksmes, un kāds tev tarifu plāns? Tur jau nav ko skatīties īztenībā jāņem tikai Luksuss, tikai žēl ka tests maksā uz 2 dienām 5Ls

    #177199
    QueenZ
    Participant

    Nu man ir Lukuss režīms un tagad vel ir noņemti visi ierobežojumi – iet tik aatri cik provaideris pavelk, pasham agraak bija neolain un bija diezgan lielas probleaamas, kaa arii aatrums nebija tas labaakais. Pagaidaam esmu apmierinaats ar savu provaideri ;.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā