Loudez Media

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Loudez Media

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163417
    Ar4ibalts
    Participant

    Vai kāds šeit, bez MacBetona un viņam līdzīgiem varētu sniegt kaut kādus ieteikumus, kā es varētu attīstīt savu mūzikas platformu.

    Ja kādam ir vēlme, varbūt pat vari ieteikt reāli izdarāmas lietas, kuras varētu paveikt bez naudas, iekšējā darbam pieejamā krātuve 40MB.

    Loudez Media īpašnieks: Ar4ibalts https://www.loudezmedia.com/” class=”bbcode_url”>https://www.loudezmedia.com/

    #334113
    darklight
    Participant

    Klau… A kas tur vispār ir domāts? Pielietojums kāds? A to iegāju un neiebraucu – kaut kādi linki uz dažādiem servisiem, viens klips… un?

    #334114
    SWC
    Participant

    Vot vot kas tas ir domāts ko tu ar to gribi panakt?

    #334115
    Ar4ibalts
    Participant

    Šī mājaslapa radās, kā draugu vietne kur ievietot mūzikas video, tajā sadaļā.

    Tad es visu pārņēmu un sāku no 0 un šobrīd, šajā mājaslapā ir 100+ dažādi mūzikas straumēšanas servisu dziesmu listi. 1lists =50 dziesmas

    Ja esi mūziķis, tad vari reģistrēties sistēmā un pievienot savus video.

    Ja patīk tie listi ko es veidoju, tad vari tos kopumā uz 7 mūzikas straumēšanas servisiem klausīties, ja nē, veido pats.

    Esam ieguvuši atpazīstamību tādu dj vidū, kā Klaas, Leandro Da Silva. u. c.

    Ja nu esi sistēmā, un gribi aprunāties ar citiem mūziķiem, tad ir foruma sadaļa.

    #334116
    cesedy
    Participant

    Obligāti nomaini background. Savādāk viss izskatās.. out of place.

    #334117
    Nelabojams
    Participant

    Vēl viena lieta – sataisi pogas vienāda izmēra, bet ja ne, tad tematiskās grupas ietvaros izmētā viņas pilnīgi haotiski. Citādiņļoti amatierisks iespaids.

    #334118
    Fiasco
    Keymaster

    Nelabojams wrote:


    Vēl viena lieta – sataisi pogas vienāda izmēra, bet ja ne, tad tematiskās grupas ietvaros izmētā viņas pilnīgi haotiski. Citādiņļoti amatierisks iespaids.

    Gribēju tieši to pašu rakstīt. Pirmkārt jāsakārto tas pamata vizuālais, lai būtu labs pirmais iespaids un cilvēki nebēgtu prom.

    #334119
    Ar4ibalts
    Participant

    Lai ko izmainītu, kaut vai pievienotu HTML logu ir vajadzīgi 600 eur, kas dod neierobežotu krātuvi, un premium tēmas.

    #334120
    Andron MacBeton
    Participant

    Debīliķi neiznēsātie.

    #334121
    Andron MacBeton
    Participant

    Tāds daunisms atgādina seriālu Silicon Valley!

    Kā es nebju iedomājies tādu superbiznesa ideju? SAKOPOT YOUTUBES PLAYLISTES VIENĀ HOTDOG LAPĀ!

    DAMN! Ģēnijs!

    ģēnijs no palīgskolas.

    #334122
    Ar4ibalts
    Participant

    macbeton wrote:


    Tāds d***isms atgādina seriālu Silicon Valley!

    Kā es nebju iedomājies tādu superbiznesa ideju? SAKOPOT YOUTUBES PLAYLISTES VIENĀ HOTDOG LAPĀ!

    DAMN! Ģēnijs!

    ģēnijs no palīgskolas.

    Macbeton, a nu ka ****** ārā no notepad, šeit nav kaut kādu vaukšķu saiets vai augstākās pakāpes ***** cilvēku sanāksme.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā