LTC + M$

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148144
    samurajs
    Participant

    Dienas citāts:

    Lattelecom atbalstot tikai Microsoft produkciju

    Par to vien jau visiem IT cilvēkiem vajadzētu boikotēt šo firmeli… atpalikušais Ballmera kabatas kantoris :win:

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=3269

    Nav pamata neticēt Archeenam kā LTC darbiniekam, un ZuliXP jau pārliecinājās kā “strādā” LTC DHCP serveris ar Linux…

    #191106
    archeens
    Participant

    samurajs wrote:

    Dienas citāts:

    Lattelecom atbalstot tikai Microsoft produkciju

    Par to vien jau visiem IT cilvēkiem vajadzētu boikotēt šo firmeli… atpalikušais Ballmera kabatas kantoris :win:

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=3269

    Nav pamata neticēt Archeenam kā LTC darbiniekam, un ZuliXP jau pārliecinājās kā “strādā” LTC DHCP serveris ar Linux…

    Reāli tas bija domāts tā ka lattelecom neapkalpo klienta uzstādīto ubuntu vai linux, bet tikai microsoft windows versija, jo reāli visiem nav tās iznāšanas par pārējiem OS, gan montierim, kuri iet uz vietas, gan tehniskajā PD. Bet reāli nekādi ierobežojumi netiek likti uz citiem OS. viss jau strādā, bet tikai klientam pašam datorā jāpārbauda kapēc neiet. tākā drusku pārprasts. Lai pārbaudītu citus OS, tam ir domāti datorspeciālisti, šādu pakalpojumu piedāvā arī Lattelecom, bet par maksu.

    #191107
    samurajs
    Participant

    Klientam nekas nav jāčakarējas. Kāpēc pat mazie provinces neta provaideri bez problēmām atbalsta jebkuru mūsdienu OS?

    Kas, nevar meistarus kursos nosūtīt, ja tik stulbi?

    #191108
    archeens
    Participant

    samurajs wrote:

    Klientam nekas nav jāčakarējas. Kāpēc pat mazie provinces neta provaideri bez problēmām atbalsta jebkuru mūsdienu OS?

    Kas, nevar meistarus kursos nosūtīt, ja tik stulbi?

    Padomā cik daudz ir to darbinieku. Cik daudz tam vajadzētu laika un cik tas daudz prasītu resursus.

    #191109
    kaqp
    Participant

    @samurajs, beidz tik brutāli… nākam reiz archeens domās vai ir jēga kaut ko rakstīt… šī jau ir baigā antireklāma, čali var atlaist no darba

    #191110
    archeens
    Participant

    kaqp wrote:

    @samurajs, beidz tik brutāli… nākam reiz archeens domās vai ir jēga kaut ko rakstīt… šī jau ir baigā antireklāma, čali var atlaist no darba

    Man žēl ka vienkārši daudzi nezin cik Lattelecom ir liels uzņēmums un ka visu nevar gribēt un nezin kāda ir iekšējā lattelecom darbība. Tas ka viens koļa no kkāda vietējā provaidera centra māk visus OS, nenozīmē neko.

    #191111
    Loading
    Participant

    samurajs wrote:

    Dienas citāts:

    Lattelecom atbalstot tikai Microsoft produkciju

    Par to vien jau visiem IT cilvēkiem vajadzētu boikotēt šo firmeli… atpalikušais Ballmera kabatas kantoris :win:

    MS skolām par brīvu dāvina Offisu un XP. Neiesim skolās? Wooohoo, -padsmit gadīgie būtu priecīgi 😉

    PS, Slackware un Ubuntu Live CD internetu ņem bez problēmām no Lattelecom.

    #191112
    samurajs
    Participant

    archeens: ja DHCP serveris darbojas korekti, tad koļam tur vnk nav ko darīt! Adreses piešķir automātiski un nets ir uzreiz.

    Bet ja provaidera programmatūra nav universāla, bet ir tendēta uz konkrētu OS, tad viss kas var gadīties.

    Jā LTC ir liels kantoris un tam ir ļoti daudz :money: :money: :money: , līdz ar to arī lielas iespējas. Bet te vēl pastāv vecais monopolista domāšanas stils – ja lauciniekiem nav citas alternatīvas, tad mēs varam diktēt savus noteikumus!

    Man ir diezgan labas zināšanas par LTC struktūru, un tāpat zinu, cik daudz lamuvārdu klientu apkalpošanas meitenēm-operatorēm jāklausās par visādām ķibelēm… nabadzītēm brīžam rokas trīc…

    #191113
    archeens
    Participant

    samurajs wrote:

    archeens: ja DHCP serveris darbojas korekti, tad koļam tur vnk nav ko darīt! Adreses piešķir automātiski un nets ir uzreiz.

    Bet ja provaidera programmatūra nav universāla, bet ir tendēta uz konkrētu OS, tad viss kas var gadīties.

    Jā LTC ir liels kantoris un tam ir ļoti daudz :money: :money: :money: , līdz ar to arī lielas iespējas. Bet te vēl pastāv vecais monopolista domāšanas stils – ja lauciniekiem nav citas alternatīvas, tad mēs varam diktēt savus noteikumus!

    Man ir diezgan labas zināšanas par LTC struktūru, un tāpat zinu, cik daudz lamuvārdu klientu apkalpošanas meitenēm-operatorēm jāklausās par visādām ķibelēm… nabadzītēm brīžam rokas trīc…

    Bet vai tu esi arī informēts cik naudas līdzekļi lattelecom ir? Visiem tagad ir krīze.

    #191114
    samurajs
    Participant

    Par naudas līdzekļiem – tas ir komercnoslēpums, arī tev to neteiks! Bet zinot iepriekšējo gadu astronomisko tīro peļņu, domāju, ka sausā tie vis nav 😀

    Biznesmeņa loģika: ja iepriekšējo gadu nopelnīju 10 miljonus, bet šogad tikai 5 – tas ir bankrots, krīze… jāiet pa miskastēm rakāties :D:D:D

    #191115
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    archeens: ja DHCP serveris darbojas korekti, tad koļam tur vnk nav ko darīt! Adreses piešķir automātiski un nets ir uzreiz.

    Bet ja provaidera programmatūra nav universāla, bet ir tendēta uz konkrētu OS, tad viss kas var gadīties.


    tu tiesjaam neko nelieto?

    kaads sakars tiikla protokoliem ar operacionaalo sisteemu krosplatformaam?

    vai nu es esmu bijis paaraak augstaas domaas par tavaam zinaasjanaam un spriestspeeju, vai seenes ir atstaajusjas uz tevi paliekosju iespaidu….

    #191116
    samurajs
    Participant

    d_l: te tieši bija tāds gadījums, ka ltc nespēja pats noteikt un pieslēgt Linux netam, bet win varēja. Nets aizgāja pēc darbībām provaidera galā. Vai tev tas patīk vai nē.

    #191117
    archeens
    Participant

    samurajs wrote:

    d_l: te tieši bija tāds gadījums, ka ltc nespēja pats noteikt un pieslēgt Linux netam, bet win varēja. Nets aizgāja pēc darbībām provaidera galā. Vai tev tas patīk vai nē.

    Vai ir pierādījumi šādam gadījumam, vai vienkārši lietotājs pieņēma tādu varbūtību?

    #191118
    samurajs
    Participant
    #191119
    archeens
    Participant

    Es jau varu šo gadījumu papētīt tuvāk, ja man iedotu kādus datus. Vārdiem maz ticams. Ja arī bijusi lattelecom vaina tad tas nekādā gadījumā nebūtu ar OS neatbalstīšanu, visdrīzāk ip uzkārušās un bija jātbrīvo.

    #191120
    samurajs
    Participant

    Viss var būt, tad tev jāsakontaktē ZuliXP. Mans viedoklis varbūt ir subjektīvs, jo ir alerģija pret visa veida monopolistiem 🙂

    #191121
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    d_l: te tieši bija tāds gadījums, ka ltc nespēja pats noteikt un pieslēgt Linux netam, bet win varēja. Nets aizgāja pēc darbībām provaidera galā. Vai tev tas patīk vai nē.


    mehhh

    pieljauju, ka bija probleemas no linux sisteemas paartraukt ip liizi ieksj dhcp servera, jo neviens nebija speejiigs iemest konsolee paara burtinjus :>

    liidz ar to vienkaarsjaak bija zvaniit vecjiem uz centraali, lai nomet liizi savaa galaa.

    un tur NAV NEKAADA SAKARA AR OPERAACIJU SISTEEMU NESAVIETOJAMIIBU

    taa luuk…

    #191122
    drunk_lizard
    Participant

    archeens wrote:

    Es jau varu šo gadījumu papētīt tuvāk, ja man iedotu kādus datus. Vārdiem maz ticams. Ja arī bijusi lattelecom vaina tad tas nekādā gadījumā nebūtu ar OS neatbalstīšanu, visdrīzāk ip uzkārušās un bija jātbrīvo.


    tiesji taa))

    #191123
    samurajs
    Participant

    Jauki, problēma atrisināta, tēmu varam slēgt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Tēma ‘LTC + M$’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā