Lūžņu laiks

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Lūžņu laiks

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162812
    Andron MacBeton
    Participant

    Vai man tā kautkā rēgojas vai kā, bet esmu novērojis ka pēdējā laikā baigi daudz lūžņi uz ielām. Skaties – knapi 10 gadu vecs auto, grab un klakšķ un gaudo, kā arī zīmīgi ka vismaz 1 spuldzīte nedeg.

    Un iekšā nereti arī sēž debīla gose.

    Nu ja jau ir nauda priekš tās mašīnas, tad kapēc nau naud nomainīt spuldzīt?

    Tepat pie mājas, grāmatvede, Peugeot 300kaukas, jau kopš janvāra pisās signalizācija un izlādē akumulatoru. Nebrauc uz servisu, nemeklē elektriķi. Vīrs regulāri piebrauc savu KIA džipu un “piepīpē”.

    Rīgā (ģerēvņā), pīpāju pie bijušās Tallinas, kautkāds vājprāta troksnis, gandrīz vai skatos kur kāds grāvis kur iekrist, izrādās jaunais bezgrīdas tramvajs pabrauc garām. Nu kā var gada laikā sapist tramvaju kurš citās valstīs bez remonta kalpo gadus 4-5?

    Braucu ar mikriņu no Rīgas, nenormāli gaudo kaukādi gultņi un vel 1 savādāks troksnis ko nespēju pēc skaņas atpazīt. Kopā skaņa tāda ka tūlīt pusass izmauksies, taka Gazelei, bet visi izliekas nedzirdam. Grobiņā pie maksāšanas saku, čeku nevajag ja apsolaties salabot mašīnu. Tante rāda lielas aces, tjipo “Vaij, a kas ta viņai kaiš?” Un vel kaukāda cacele no pasažierēm “aizstāv” ar savu ļerkstēšanu. 110€ par braucienu, nu tur 25€ dīzelim, 25€ šoferim, 25€ treknim, 25€ papīržurkām, nevar atļauties 10€ no brauciena pataupīt remontam? Toties 17G Huawei routerim un LMT bezlimita internātam ir nauda! Gaidot ātro palīdzību grāvī varēs iemest bildes twiterastā, bļeģ.

    Un visiem tiem lūžņiem ir tehniskā apskate!

    Ja man būtu jāstrādā apdrošināšanā, es tādiem lūžņiem pateiktu – standarta cena * 3.

    #329365
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Daži ir bagātāki par tevi, jo var atļauties paši savu mašīnu, bet nevar atļauties viņu remontēt. Pats arī savulaik 2 gadus nobraucu ar gaudojošu pusass gultni un noglušītām aizmugurējām bremžu trubām.

    #329366
    garaisezis
    Participant

    nez ko jūs teiktu par ASV, Meksikas un Kanādas braucajamiem, kas tūtīt, tūlīt sabirs kopā. Brauc visi. Nav tādas skates, galvenais lai ir gaismas un bremzes.

    #329367
    3Dklucis
    Participant

    Tas vairāk Meksikā,Cubā…

    Blē man opis mauka mierigi salona paņēmis 14 gada tojota Auris pretim adeva savu 7 gadus veco fabia!!!Talab es domāj kalab ši mauka tik skops!!!

    Blēd sukens,tagat brauc ar šādu -papētiju ka minumums 14 tukstoš šads,nu nekas zārkā jau lidzi nepaņems!

    https://www.topgear.com/sites/default/files/styles/16x9_1280w/public/cars-car/image/2015/02/buyers_guide_-_toyota_auris_hybrid_2014_-_front_quarter.jpg?itok=ewQoAef4

    #329368
    Quagmire
    Participant

    Man ir svarīgi, lai nekas negrabētu un salonā būtu klusums, tāpēc visu nomainu laicīgi – jo ja nebūtu, tad tik pat labi varētu braukt ar Audi 80 ar gāzi, Opeli vai ko tādu un izmaksu ziņā bēdu nezināt.

    #329369
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu redz, teu vēlm pēc ērtībām savā ziņā paglābj no sūdiem. Bet tie kas “pagriež skaļāk savu Kenwood” var uz šosejas palikt uz 3 riteņiem un iepirst pretējā joslā.

    Bēru izdevumi ta arī jāskaita!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā