Mans viedoklis par grautiņu Vecrīgā (13.01.2009)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Mans viedoklis par grautiņu Vecrīgā (13.01.2009)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #188207
    DMG
    Participant

    Loading: Es jau to pašu teicu, ka Eiropai ir vienkāršāk atrast kkādu ieemslu, ka musm nez par daudz cukura esot, samaksāt kompensāciju par atlaišanu, lai nenāktos konkurēt ar mūsu precēm. Beigu beigās tas ko solīja ES par lieliskām iespējām konkurēt ārvalstīs ar savu preci ir tīrākie meli. Bet vai kāds kādreiz uzdrīkstēsies to atklāti viņiem sejā pateikt? Protams, ka nē, jo valdībā nav neviena, kam būtu “iekšas”. Domāju, ka šajā vasltī jau sen kā ir kkas kardināli jāmaina un 13. janvāra grautiņš, lai arī bija vairāk vērsts uz ārdīšanos, bet būtu jāatkārto un nopietnāk, tikai šoreiz koordinētāk un tiešām pret kko protestējot, lai valdībā beidzot kaut kas mainītos nevi slīktu vēl lielākos mēslos un cerībās, ka viss reiz pats no sevis labosies.

    #188208
    deivs001
    Participant

    foxsk8, krīze ir tad, ja tā skar visus valsts iedzīvotājus. Bet pašreizējā situācija smagi purina, galvenokārt, tos, kam ir nenormāli lieli kredīti. Kā arī, kas visu ir pieraduši pirkt un škiest naudu pa labi un pa kreisi.

    #188209
    Foxsk8
    Participant

    Pagaidi paris meneshus un redzesi pats.

    Ka ta neskar, pienemsim man ir darbs, tev ir darbs, tu pie manis esi pasutijis webu, tev darba nav, nav naudas ko samaksat man, webu atsaki, lidz ar to pienemsim nauda, ko butu nopelnijis par darbu aizietu atkal kadam citam, veikali, etc, citi izdevumi, lidz ar to, ja man naudas nav, nebus kadam citam, ja kadam citam nebus, tad ari vel kadam citam nebus, utt… Viss pa kedi iet, lidz kamer kede sasniedz neapzinati ari tevi. Kedes reakcija. Tatad tavs izteikumus ir neapdomats.

    #188210
    DMG
    Participant

    deivs001: Š obrīd nav situācija, kas skartu tikai tos, kam kredīti un tos, kam patīk naudu tērēt. Latvijā 90% iedzīvotājiem ir labi ja virs minimālās algas samaksa un ģimene. Ja cilvēkam ir ģimene un minimālā alga, tad katrs santīms ir no svara, bet tu te gvelz par kādiem naudas šķērdētājiem! Ja pats to neapjēdz tad man prieks, ka tev nav šādu problēmu! Es šeit varētu minēt simtiem un simtiem piemēru, kas neskar kredītus vai kādu naudas šķērdēšanu, bet tiešā nozīmē izdzīvošanu ar katru santīma ekonomēšanu, bet no tā jēgas būtu maz, ja pats nesaproti kā tas ir. Š obrīd tāda situācija, ka nevari zināt vai tevi rīt neatlaidīs no darba vispār un tu te saki, ka vēl nav krīze valstī? Bez tam paskatās tak ziņas cik tūkstošiem un tūkstošiem cilvēku ir bez darba šobrīd.

    #188211
    sindroms
    Participant

    intrudery wrote:

    Ticu, es vakar negribētu būt policistu vietā. Viņi tak ar ir tikai cilvēki.


    Acīmredzot maz tev ir bijusi darīšana ar viņiem. Pirmkārt Latvijā nav policistu, vienkārši mentus tā pie mums sauc. Otrkārt, tie noteikti nav cilvēki. Š akāļi.

    Cik sapratu šoreiz viņiem forma nav palīdzējusi, ir kāds pārītis atrāvušies.

    #188212
    deivs001
    Participant

    DMG, saprotu, ka tu mani nesaproti un tāpat man nesaprast tevi, jo, pirmkārt, man darba vieta valsts vai privātā uzņēmumā nav, otrkārt, iepriekšējā vasarā esmu iekrājis sev līdzekļus, kas ļauj līdz nākošajai izvilkt. Treškārt, esmu ar aizmuguri no lauku puses, kur sliktākajā gadījumā kartupeli izaudzēt un vistu nožmiegt vienmēr varēs.

    Nesaku, ka viss ir labi mūsu valstī, bet jāatceras, ka vienmēr var būt arī sliktāk. Protams arī man patiktu, ja katrs varētu saņemt vismaz 1,5 minimālo algu mēnesī.

    Ja runājam par algu lielumu, tad tas ir sīkums, jo nejau algas lielums vai mazums nosaka to cik mēs varam iegādāties vai nē. To nosaka cik maksā konkrētais pakalpojums, prece. Bet tā kā daudzi cilvēki pirka un tērēja naudu neapdomīgi, tad tas lika cenām augt, jo bija, kas pērk arī par tādām. Kā arī muļķīgi ir ņemt kredītu uz 30 gadiem, jo tu pat nevari zināt, kas notiks rīt.

    Lab, varbūt sanāca mazliet satracināt jūs, bet tā es domāju, varbūt, ka laikam ejot izmainīsies manas domas, bet ceru, ka viss ies tikai uz augšu. Jābūt tak kādam optimistam arī 😀

    p.s

    Piemērs no dzīves. Kāds čalis zvana tēvam un prasa vai šamējais nepārdod kartupeļus. Kaut kam liekam jau jābūt, ko pārdot tādēļ, protams, ka tādi ir. Š is atbrauc, prasa kāda cena utt. Neatceros neko tieši par skaitļiem, bet gala iznākums bija tads, ka tas kurš gribeja pirkt pateica, ka esot pārāk dārgi, lai pēc tam tālāk pārdotu un izdevīgāk esot no Lietuvas ievest kartupeļus un pārdot tālāk.

    Š is, manuprāt, ir tikai viens piemērs kā latvieši ar pakalpojumiem uzturēja sevi. Lasīju Neatkarīgajā interviju ar Godmani un tajā viņs minēja, ka mūsu valstī 70% no firmām sniedz pakalpojumus. Kā tad ar pakalpojumiem vien var veicināt eksportu?

    #188213
    marr
    Participant

    foxsk8 wrote:


    Man liekas, ka Latvijaa ir tikai viens tads IT policis, kad bija ta File.lv lieta, tad sams tur ari runajaa, latvijaa vel IT drosibas lietas nav attistitas.

    P.S. Tas ir tikai manas domas, kas sobrid uz sitienu ir prataa.

    Tas jā, taču ir mūsu valstī arī tādas iestādes kā “informācijas analīzes departaments”, “satversmes aizsardzības birojs” kā arī “drošības policija”, kas ne vienmēr nodarbojas ar individuālu likumpārkāpēju tvarstīšanu, taču viņiem IR JÄ€ZIN, kas valstī notiek, un jāreaģē, ja specifiski riski kļūst lielāki, kā vajadzētu. Arī LV publiskajā interneta telpā. Un manot draudus sabiedriskai drošībai/kārtībai, viņi it kā ziņo attiecīgām drošības struktūrām. Kur viņi bija šoreiz, man gribētos jautāt.

    #188214
    linx
    Participant

    Nu nez.. manuprāt vajadzēja šādu pasākumu, jo kā savādāk pievērst politiķu uzmanību, ja ne šādā veidā? Tikai lieka bija tā LB aplaupīšana, skatlogu sišana veikaliem…

    #188215
    quizzical
    Participant

    Labs pasaakums, ko sabojaaja nobeigums. shodien lietuvaa tas pac

    #188216
    Mr.Death
    Participant

    Mans viedoklis? Saeima tiek apmētāta ar olām, tai tiek “izbruģēti” logi, MP, PP mašīnas tiek izdemolētas un vietējie boļševiki skraida vicinādami krievijas karogu + vēl šis

    [img]https://www.tribine.lv/upload/8143/images/Karikatura-par-1.jpg[/img]

    Kāds vēl var būt mans viedoklis? :D:D:D:D

    [flash width=1 height=1]https://tinyurl.com/96g8cl[/flash]

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā