mobilo ierīču pārlūkprogrammas

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas mobilo ierīču pārlūkprogrammas

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #160171
  izluks
  Participant

  Vakar bija nepieciešamība pēc flešpleijera uz galaxy s5. uz hroma, fairfoksa un iebūvētā pārlūka nekas nesanāca, nedaudz pagūglējot uzinstelēju dolphin pārlūku. Es nedaudz viņu palietojot, biju pārsteigts par ātrdarbību un arī flešpleijeris strādāja bez jebkādas aizķeršanās! palietojot gūgles hromu un uz tās pašas lapas lietojot delfīna pārlūku atšķirība ir acīm redzama! diemžēl delfīnu priekš pc neatradu! Lūgums notepad komandai uzrakstīt kādu rakstu ar testa rezultātiem dažādiem pārlūkiem gan mobilajām ierīcēm, gan pc… Visu laiku biju lietojis hromu, bet tagad redzu ka tomēr ir arī kas labāks, vismaz uz mobilajām ierīcēm noteikti!

  #311692
  samurajs
  Participant

  Nu te konkrētas pamācības nevar iedot, jo viss pārāk atkarīgs no dzelža un pārlūku versijām. Piem. bija ļoti ātrs un ērts UC Browser HD planšetēm ar teicamu flash atbalstu. Un tad – bum! – pēc atjaunināšanās uz v.3.3 tas kļuva par lagainu bremzi un tika nahrenizēts.

  Chrome vispār ir vissmagākais pārlūks gan mob. gan PC videi. Nu es lietoju un iesaku Opera mob. ierīcēm. Kaut arī dzinis tam no Chromium, softs aizņem 2,5x mazāk vietas nekā Hroms. Un ir attiecīgi ātrāks. Dolphin ir testēts, bet kaut kā nav iegājies.

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā