Nāc mācies RTU!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Nāc mācies RTU!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162920
  Frostbite
  Participant

  Š odien izvēloties augstskolu, Tu patiesībā izvēlies savas turpmākas attiecības ar darba sludinājumiem. Vai nu sēdēsi pie tiem mūžīgi vai arī studē RTU un nekad, nekad nelasi darba sludinājumus!

  [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Rsw26U5GRUU[/youtube]

  Darba devēju ieteiktākā augstskola Latvijā!

  https://www.rtu.lv/lv/universitate/masu-medijiem/zinas/atvert/rtu-jau-piekto-gadu-pec-kartas-ir-darba-deveju-ieteiktaka-augstskola-13173

  Uzņemšana

  https://www.rtu.lv/lv/studijas/uznemsana/pieteiksanas-bakalaura-limena-studijam

  #330161
  ka4alka9
  Participant

  “…nekad, nekad nelasi darba sludinājumus!” Par šo ir iespējams noslēgt ar RTU līgumu, kura doma ir tāda, ka ja man tomēr nāktos lasīt sludinājumus, pabeidzot RTU, tad RTU izmaksātu kādu kompensāciju?

  #330162
  shady
  Participant

  Apkopēja vietu RTU telpās gan jau vienmēr var piedāvāt – tiesu gadījuma apstākļos ar kādu īpašu studentu 😀

  #330163
  Nelabojams
  Participant

  Blēņas. Man pazīstams čalis nedabūja darbu NEKUR (gudrs, rokas arī nav pie dir$as pieaugušas, bet ir zināmas komunikācijas grūtības), rezultātā elektroniķus pabeigt (palika vien 3/4 gatavs diplomdarbs) pietrūka gan līdzekļu, gan motivācijas. Tagad ir ārzemēs, labā darbā un rudenī būs arī solīdā augstskolā.

  #330164
  shady
  Participant

  Nemācēšu komentēt par universitātēm ārzemēs, bet tā kā mani bērni mācās skolās (dažādās vecumu grupās), tad jāsaka, ka tā pieeja ir pavisam savādāka. Vispār jau līmenis kā tāds diemžēl ir daudz sliktāks par LV. Te bērni nezina, ko nozīmē jēdziens “mācīties visu nakti”. Mājas darbi ir, bet smieklīgi.

  Bet ir savādāka pieeja. Bērnam cenšas iemācīt visaptverošas lietas (pavirši), bet mēģina viņu bikstīt visādi. Piemēram, pagājušo gadu puikam bija jāmēģina veidot sava biznesa ideja – jāmēģina to arī realizēt (tas ir uztaisīt un tirgot. Nav svarīgi ko – cep kaut vai cepumus un tirgo. Pēc tam jādod visa atskaite par ienākumiem un izdevumiem).

  Tad koledžā (nu LV tas skaitās vidusskolā) izlaiž veselu gadu – tip pārlec, ja zina par ko vēlas nākotnē mācīties tālāk un mācās jau pielasītus priekšmetus. Ja bērns nezina, tad iet to papildus gadu un viņu mētā pa visādiem novirzieniem, braukā visādās ekskursijās pa profesijām utt utt – tip lai saprot ko grib.

  Nu kaut kā tā. Dīvaini kā latvietim, bet vispār jau interesanti. Lai arī līmenis ir krietni zemāks LV skolām, tomēr nevar nopelt izglītības sistēmu. Atceroties savus skolas gadus – es labāk izvēlētos mācītie šeit.

  Paņemot rokās mazo klases skolēnu mājas darbus – dažreiz sajūta ir WTF? Ko tu no manis gribi? Pilnīgi savādāks mācīšanās stils, kaut kādi atjautības uzdevumi, izslēgt liekos, nu grūti paskaidrot 😀 ir arī, protams, paratsi uzdevumi – piemēram 6+8=? 😀

  #330165
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Ja nākšu studēt RTU, man maksāsiet katru dienu kādus 10 – 15 eirikus, lai būtu par ko katru dienu aizbraukt un atbraukt no jums, kā arī būtu ko ēst? Jo Latvijā darbu dabūt nevaru, it sevišķi tādu, ko var apvienot ar studijām un dzīvi ārpus Rīgas.

  #330166
  Andron MacBeton
  Participant

  Parazītiestādes meklē naivās aitas 🙂

  Visas tās universitātes ir tikai lai dažiem liekēžiem būtu alga. Un paskatieties kādas summas tie sūdi ceļ ārā algās! Dažiem lielākas par deputāta algu! Tikai iemācīt nespēj neko, studiju programmu sastellē nevis pēc tā ko būtu jāzin absolventam, bet gan pēc tā ko duriki spēj samuldēt 4 gadu garumā.

  Un ja tas nabaga students nav rīdzinieks, tad pie šitām geiropas cenām… būs kredītos līdz ausīm, ko nāksies atmaksāt no kasiera algas.

  Anekdote:

  – Es vēlētos jums šo preci atgriezt atpakaļ, jo tā nedarbojas.

  – Bet… tas taču ir jūsu diploms!

  – Tieši tā! Skaidrā naudā lūdzu!

  #330167
  ctrlaltdel02
  Participant

  Pļaķ, Betona aņuks zvērā. Savukārt to bezmaksas reklāmu, un pašu reklāmpistu nahuj no šejienes izmest un nobloķēt, ja nevari reklāmu ielikt tam paredzētajā vietā, teikšu atklāti, pis nahuj… Nu nedos tev par to neviens medaļu, un vecumdienām honorārs arī nebūs, ka izdomāji pareklamēt kaut ko forumā, tjip, baigais nazis, te reklamēties…

  #330168
  usins
  Participant

  Nu var liet sūdus par koledžām un augstskolām, bet ir %, kuri kaut ko arī dod. Diezkur radās internets, epasts utt? Nu ne jau kādā kūtī vai garažā. Tas notika izglītības iestādēs, labaratorijās. LŠªk tās izglītības iestādes, kuras nenodarbojas ar pētniecību, tās gan vajadzētu pēc idejas klapēt ciet, jo nedod pienesumu nozarei. Bet tās, kurās kautko pēta, ir OK, attīsta inovatīvu domāšanu utt. Jebkuru profesiju var iemācīties pa tiem 4 gadiem sežot kādam profesionālim uz kakla….

  #330169
  Andron MacBeton
  Participant

  Un ko izgudro un pēta RTU, LU, VeA?

  Kaukāds dolbanijs satelīts (parodija), kaukāda tarataika, tjipo elektromobīlis? Kaukādas enerģijas šūnas, kuras nezkapēc neražo… Ak pareiz, tapēc ka tie visi ir nekam nederīgi sūdi ar lietderības koeficienti -x€, kur x ir izķērnātais naudas daudzums.

  Ko pēta un ražo viss tas Filoloģijas faks? Cik ķīmijas fakultātes absolventi strādā kādā ķīmijas rūpnīcā? Tie kas taisa to Skaidras parodiju, kas neko nemazgā, vai trauku mazgājamo līdzekli kurš vajadzīgs 10reiz vairāk par Fairy, taču maksā tikai uz pusi mazāk nekā Fairy.

  Tam rallistam kas sastellēja to elektroauto, ir kaukāda RTU izglītība?

  Kurā vietā māca sastellēt tāmi graudu kaltei ar noliktavu? Nekur.

  Jo tie pasniedzēji ir tīri parazīti un neko neprot. Tos pajolēnus ieliktu reālā darbā – viņi takš neko nespētu izdarīt! Neticat? Nu noskaidrojiet cik pasniedzēji ir aizgājuši strādāt reālu darbu!

  #330170
  Nelabojams
  Participant

  Nu bišķ varbūt tu pārspīlē, bet taisnības labad jāsaka, ka vienu no labākajiem jautrības brīžiem esmu piedzīvojis, skatoties, kā būvinženieris maisa betonu (to, no grants, cementa un ūdens, nevis Mac) un betonē 😀 Pašam man bij 4.kategorija nopelnīta šai amatā padomju laikos, ja kas.

  #330171
  3Dklucis
  Participant

  Nāciet uz GATERI -vienmēr kāds darbiņš atradīsies-nevaig nekādas unversitātes lai iekārtotos gaterī !!!:D

  IZGLĪtĪBAS parasības 1)nepabeigtā 6 klase par 9 nerunas,2)arods nav vaidzīgs,var ari iestāties ar 2 augstākām…laipni lūdzam…3)Kā arī protams ar niesākto augstāko… 4)Var arī meiģināt iestāties ar 3-4 izietiem cietumiem…….varbūt par operātor tiks…ja ripas nebūsi nospēris:D!

  #330172
  iKey
  Participant

  ha ha ha… Paliek fakts, ka iespēja kasīties ar LU loderi Maksimas noliktavās ir lielāka nekā pilnībā 😀

  Also, samērā bieža parādība ir tāda, ka cilvēki dzenas pēc PROFIT, un uzraujas uz to, ka iesniedzot profenē vai uņikā papīrus, ņūfaga iecerētā profesija ir zenītā (Ķipa, baigi-daudz kāposta), un diemžēl, pēc dažiem gadiem ir saražots tā saucamais šrots, un tās adepti nevienam nav [maķ-peremaķ] vajadzīgi, un ir divas iespējas: – pašīt maksimā vai rimčikā, vai kravāt čemodānu un mīt kaut kur patālāk.

  #330173
  Frostbite
  Participant
  #330174
  Frostbite
  Participant
  #330175
  Frostbite
  Participant
  #330176
  plugandpray
  Participant

  Betonu par prezidentu 😀

  Ķirurgiem ar vajadzētu praktizēties bez skolas un teorijas pamata it īpaši uz tādien kā betons.

  Eksperti visās jomās nolasījušies

  Neviens sevi cienošs uzņēmums nemaz neskatīsies uz potenciālo kandidātu bez izglītības

  #330177
  ruukjis
  Participant

  +1

  Un kamēr tādi kā Betons atkopjas no minētās operācijas, viņus vajadzētu barot ar zālēm, kuras radījuši farmaceiti, kas profesiju apguvuši savā garāžā.

  #330178
  Andron MacBeton
  Participant

  Nu, nesen “sevi cienošie” uzņēmumi apstājās uz nedēļu, divām.

  Tikai tapēc ka par datorspeciem algo kaukādas diplomētas aborta atliekas.

  Bet tā kā jums nau a ko domāt – nesapratīsiet.

  #330179
  Andron MacBeton
  Participant

  RTU klaji melo.

  Tie jau vairs pat nau meli, tā ir tukša pļūtīšana.

  Redzams, ka perdeļu iestāde uztraucās par naudiņu septembrī. Parazītiskie kuņasbērnu izmetņi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā