New Datuve.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki New Datuve.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 82 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147698
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu izsakamies par jauno datuves dizainu: https://www.datuve.lv

    Manas domas:

    Galīgi garām, boot.lv kopija, tagad viss ir samurgots, navigācija nav pārdomāta, dažās vietās fontus vajag lielākus. Bet nu visvairāk nepatīk, ka boot.lv kopija, layouts. Bootieši nebūs īpaši sajūsmā.

    Tas ir tikai manas domas. Domāju, ka eiroshop.lv varēja atļauties labāku dizaineri un koderi.

    Izsakamies šiet! Datuvieši, atvainojiet. 🙂

    #186698
    drono
    Participant

    SUX 😀

    Datuve ir mirusi.

    #186699
    Foxsk8
    Participant

    Nu ko būs mums bootieši, datuvieši un notepadieši. 😀 Ä€ vēl ir zparks pārstāvji, utt….

    #186700
    Loading
    Participant

    khem, manu prāt īsti pareizi nebūtu norakt kādu, kamēr viņi var par tevi pasmieties. Vai tad šeit ir labāk?

    Bet par boot.lv kopiju – piekrītu, sava līdzība ir saskatāma.

    #186701
    Foxsk8
    Participant

    Pag, ir divas atšķirības starp Notepad.lv un boot.lv, datuve.lv. Š eit viss notiekas brīvprātīgi un nevienam netiek par iegūldīto darbu maksāts vai kā savādāk atlīdzināts. Kam nauda, tam savā ziņā arī lielāka vara.

    P.S. Mūsu entuziasmam robežu nav.

    #186702
    Sid
    Participant

    meh, nu es jau izmantoju old.datuve.lv, jaunā galīgi nepatīk.

    #186703
    mildaa
    Participant

    Labi ka atstāja old versiju, jaunā datuve pēc stundas tika atgriezta vecajā izskatā 🙂 Dizainu varēja atsvaidzināt, bet pamatideju vajadzēja atstāt. Pieradums jau arī nav mazsvarīgs faktors. Laiks rādis!

    #186704
    samurajs
    Participant

    Index lapa moderna, tai nav ne vainas. Foruma skats suxxxxx, kļuvis daudz nefunkcionālāks pret veco.

    #186705
    marr
    Participant

    Pirmkārt, jebkuram jaunumam būs pretinieki kaut tikai tāpēc, ka vecais ir kaut kas pierasts, ierasts.

    Otrkārt, īpaši pētījis vēl neesmu, bet pāris nepatīkamas lietas jau pamanīju, uz ko jau arī tur norādīju.

    Treškārt, apsveicami, ka pēc gadiem ilgām runāšanām vismaz beidzot kāds tur kaut ko ir arī reāli izdarījis, ne tikai stāstījis, ka “tulīt būs, jo WIP”

    labojiet, ja kļūdos, bet man domāt, ka vairāk kā 3 gadus šādi solījumi bijuši.

    #186706
    samurajs
    Participant

    marr: laboju, bet pareizi laikam būs 2 gadus, bet par to intensīvi un vienā laidā solīja 😀 Atceros – pirmo gadu, kopš es tur pabiju – vēl nerunāja, Artim citas problēmas svarīgākas.

    #186707
    Foxsk8
    Participant

    Drīz būs laiks V3 likt pretī.

    #186708
    Sid
    Participant

    Quote:

    Pirmkārt, jebkuram jaunumam būs pretinieki kaut tikai tāpēc, ka vecais ir kaut kas pierasts, ierasts.

    Nu nez, man jau notepad v2 patīk labāk kā v1. ;]

    #186709
    Foxsk8
    Participant

    V3 tev vēl vairāk patiks, to es garantēju.

    #186710
    yozhis
    Participant

    Tagad ieejot datuve.lv gribas lasīt kautko jaunu.. Bet ko es tur dabūnu? FIGU BĻ*

    Tāds lapas izskats ir domāts tādiem jaunumu rakstītājiem kā boot.lv, kur katru dienu jaunumi atdzīvina šo lapu..

    Lai gan man jau boot.lv ir apnicis.. Sākumā reāli patika tie podkāsti, bet tagad.. SEKO M79 SEKO BOOT.. Zigmārs visu jauc vienā vietā, un tas nav forši..

    Gaidu no notepad.lv tiešām ko labu, lai būtu beidzot iemesls manā “bookmarks navigation” izdzēst boot.lv un datuve.lv, lai atbrīvotu vietu Jums.. 🙂

    #186711
    Foxsk8
    Participant

    Prieks dzirdēt. Vismaz no citu kļudām arī dažreiz vajag pamācīties. Un tas mums ir liels plus.

    #186712
    shady
    Participant

    Tikko iegāju apskatīt – manuprāt, jau nav nemaz tik slikti.

    Uz fikso uzķēru vienu lietu, kas ir ļoti laba un pārdomāta – diemžēl tā mums pašiem neienāca prātā…sīkāk PM.

    #186713
    Foxsk8
    Participant

    Ienāca gan. Tikai to nevienam neteicu. 😀

    #186714
    grisha
    Participant

    Negribaas rakstiit pa jaunu, taapeec citeeshu sevi:

    grisha-datuve wrote:


    Paldies ka atstaajaat veco versiju. To arii iebukoshu.

    Protams ka lapas iipashiekiem neintresee tautas viedoklis, taapeec nav jeegas lieki teereet energjiju taustinju dauziishanaa. Tas par Jauno dizainu.

    Vai tieshaam shii lapa bija jaataisa gadu?

    Ok, Datuve vai nu dziivo jau 2009 gadaa vai arii tiesiibas straadaas liidz 2009 gadam. : Copyright © 2004-2009, Datuve.lv.

    PAr shito lietu jau sen ir paarspriests: Jebkāda veida Datuve.lv satura pārpublicēšana bez Datuve.lv rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.

    Atgriezhos pie ieprieksheejaas versijas.

    Paldies par uzmaniibu.

    Ak, jaa. Cerams jaunajai vadiibai, taapat kaa muusu polititjiem, saaks arii intreseet tautas domas…. . Labi, turpinu sapnjot.

    mjaa, vecais variants arii daudz aatraak atveraas. Esmu diezgan taalu no taa servera, apmeeram triis, chetru dienu braucienaa. KAs notiks ja veel piebaaziis to jauno versiju ar reklaamaam, visiem Java, Flashiem?

    #186715
    Wuu
    Participant

    Datuve rulē varēja vel to pumpaini rižo džeku ar kupri pārpirkt 🙂 Bet dizain jā ,kaut kas svaigs…

    #186716
    Mr.Death
    Participant

    Godīgi sakot man žēl, ka datuve pārgāja uz šādu izskatu, jo vecā tiktiešām bija daudz labāka un pierastāka. 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 82 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā