Noderīgie ķīniešu «gadžeti»: selfiju zibspuldze

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Noderīgie ķīniešu «gadžeti»: selfiju zibspuldze

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162237
  samurajs
  Participant

  Š is gadījums ir no tiem, par kuriem var brīnīties un brīnīties – kā ķīniešiem izdodas dabūt gatavas šādas ierīces par nieka 1 eiro? Ja precīzāk, tad izmaksāja pusotra eiro ar bezmaksas piegādi. Par noderīgumu selfiju cienītājiem viss būs skaidrs. Telefonu priekšējai kamerai parasti zibspuldzes nav, un tumsā selfiji sanāk graudaini un pabriesmīgi. Palīdzēs šī ierīce, un arī galvenajai kamerai tā noderēs kā iebūvētās LED zibspuldzes papildinājums. Bez visa minētā “gadžets” noderēs arī kā lukturītis. 16 LED, kaut arī nesniedz tālu, tomēr ir ievērojams gaismas avots.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_g2_8.jpg[/img]

  Tātad apskatāmā ierīce ir autonoms gaismas avots ar iebūvētu 200 mAh litija akumulatoru. Zibspuldze pieejama trīs krāsās: baltā, melnā un rozā priekš jaunkundzēm. Komplektā ietilpst microUSB standarta lādēšanas vads un mīksta materiāla maisiņš. Izpildījuma kvalitāte nepieredzēti augsta, un ne pie kā nevar piesieties. Pat stikliņš pārklāts ar noplēšamu aizsargplēvīti. Korpusa plastmasa gan parastais polistirols, bet nekur neredzēja skrambas. Abas korpusa pusītes savienotas bez spraugām. Lādēšanai ierīci var pieslēgt jebkuram telefona lādētājam ar USB savienojumu vai datora USB ligzdai. Ir lādēšanas indikācija ar sarkanu LED, kas pēc uzlādēšanas nodziest.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_g1_11.jpg[/img]

  Izmantotās LED arī nav kādas pagadās. Puse ir warm white ar 3000K krāsu temperatūru, bet pārējās – cold white ar 6000K. Rezultātā iegūstam 4500K Saules gaismas spektru ar pareizu krāsu atveidojumu. Vienā zibpuldzes malā ir ieslēgšanas slēdzis, otrajā – 3 spilgtuma pakāpju pārslēdzējs. Pēdējais gan ir priekš kaķiem.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_g3_8.jpg[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_g4_6.jpg[/img]

  Kā lietot? Spraužam telefona 3.5 mm ligzdā, ieslēdzam un lietojam. Ideja spraust austiņu ligzdā atsevišķiem viedtālruņiem dod papildiespējas ar aplikāciju iBlazr, bet man iPhone nav, un mans Android modelis šo iespēju neatbalsta. Varbūt kādam no jums atbalstīs.

  Jaukus selfijus!

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_47ab8f4b2c91e37bf1f1a0e143bfa7c1_xl_1.jpg[/img]

  #326387
  runcio
  Participant

  Varēji jau kaut kādus teh.datus iemes. (nosaukumu, linku uz preici Aliexpresā…)

  Selfie FlashLight

  #326388
  samurajs
  Participant

  @runcio: Tavs piemērs ir nepamatoti dārgs, tur tiešām milzīga cenu izkliede 🙂 Te būs zem 2 EUR.

  Meklēšanas vaicājums Ali: Selfie light fill flash

  Vēl – saite un vēl saite. Abas – zem 2 EUR.

  #326389
  iKey
  Participant

  Vienai pazīstamai meičai bija HUAWEI truba (augstais plauktiņš toreiz) un kad tumsā uzņēma selfijus, ekrāns palika balts un uztaisīja MAX Brightness

  #326390
  samurajs
  Participant

  Tāda iespēja ir daudziem telefoniem, bet cik tad tas ekrāns spēj dot gaismas? Izstieptas rokas attālumā knapi ko apgaismo.

  #326391
  Barons
  Participant

  Ta jau šito var iespraust jebkurā pogu telefonā ar 3,5 mm ligzdu un lietot, piemēram Nokia 230? Pa tādu naudu var arī pamēģināt kas sanāks.

  #326392
  samurajs
  Participant

  Uz dažiem telefoniem gadžets paredzēts darboties ar aplikāciju. Pārējiem 3.5 mm štekers domāts tikai lai būtu kur piestiprināt.

  #326393
  Goppad
  Participant

  Re ka ķīnīzeri arī kaut ko noderīgu spēj uzražot tik pat kā par velti 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā