Nopelni reālu naudu. Iesaki serveris.lv pakalpojumus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Nopelni reālu naudu. Iesaki serveris.lv pakalpojumus

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #265382
    shady
    Participant

    Domāju, ka neviens no šiem bļāvējiem nestrādā pa velti – visi saņem savu algu. Es izteicu piedāvājumu, neviens tā arī nepieteicās, tas tikai pierāda to, ka spamo spamošanas pēc.

    Brīnos, ka mūsdienās atrodas tādi indivīdi, kuri uzskata, ka kādam ir pa velti jāvergo. Mēs (visa komanda) ieguldam šajā projektā laiku, strādājam. Ja pirms 3 gadiem mēs bijām tikai entuziastu bariņš, tad šobrīd esam jau komerciestāde – mums ir savs uzņēmums, grāmatvedība, kur strādā cilvēki – varbūt kāds vēlas no savas kabatas sponsorēt mūs?

    Nevajag tagad brukt virsū vienam konkrētam cilvēkam (foxim), jo konkrēti par reklāmu atbildu es. Neviena reklāma šajā portāla netiek publicēta bez manas ziņas. Ja noliekat vienu, tad noliekat mūs visus, jo mēs visi esam viena komanda un saistīti ar šo projektu.

    Paskatieties apkārt. cik Latvijā ir IT portāli? Cik? Visi (pilnīgi visi) pieder kādai firmai, es nerunāju par skolnieku pašmājas projektiem (apsveicami, ka tādi arī ir), bet es runāju par projektiem, kuri pastāv jau vairākus gadus un ir vadošie savā nozarē.

    Toties mēs izvēlējāmies nepārdoties, nodibinājām savu uzņēmumu, kurš jau darbojas labu laiku un pamazām paplašinās – neviens pat to nenojauta:) Toties esam saglabājuši sevi, jebkurā laikā varam pateikt “nē” kādam piedāvājumam un izlemt – akceptēt vai noraidīt. Bet reklāma ir un būs, jo no plika gaisa dzīvot nevaram.

    Portālam reklāma ir viens no galvenajiem ienākumiem. Portāliem pelnīt ir 3 veidi. 1) Reklāma 2) Prasīt naudu no lasītājiem 3) Abi varianti kopā. Mēs uzskatām, ka informācijai ir jābūt brīvi pieejamai saviem lasītājiem, tāpēc šādu politiku nepiekopjam un nepiekopsim, bet ja tauta nevēlas redzēt nevienu reklāmu, tad saprotu, ka viņi ir gatavi maksāt no savas kabatas?

    Tā kā mums ir daudz plānu un idejas, nesēžam uz vietas, bet tam visam vajadzīga ir nauda. Ieguvēji būs tikai lasītāji, bet būs jāsamierinās ar reklāmu. Ja kāds ir pret, tad lūdzu – satiekamies un parunājam klātienē, varbūt ir kāds vietējais miljonārs, kurš ir aizrautīgs mūsu lasītājs? Lūdzu, izskatīsim piedāvājumu!

    #265383
    Sysadmins2
    Participant

    Neļaunoties, tas ir mans viedoklis !

    Kvalitātīvi serveru un servisu uzturēšana ir dārgs pasākums, nedomāju ka pa 2,49 Ls/mēnesī (600mb)var apmaksāt minētos apakšā sekojošus punktus un gala lietotājam pasludināt un ieborēt to ka tas darbs veikts kvalitatīvi, iedomājaties cik klientu vajadzēs apkalpot lai uzturētu labu servisu, no kvantitātes par zemu cenu zūd kvalitāte to pat lielas lielais rakstnieks Dž.Rasels daudzkārt ir pierādijis. Es saviem klientiem tikai iesaku Deac.lv servisu, vismaz tur ir kā pie cilvēkiem un kvalitāte, serviss tur arī augstā līmenī, tehnika dārga, cenas augstas, bet tās sevi atspējo. Serveri ar tur nav dikti noslogoti. Labāk es maksāju 15 Ls par mēnesi un guļu mierīgs, varu pievērsties citām lietām. Nesen atceros bija tāds lētais nano.lv kuram dēļ elektrības parāda atslēdza elektrību un veselu nedēļu nebija pieejamas neviena uz tā servera liktā mājaslapa…sūdīgs no latvieša biznesmens.

    2,49 Ls x 1000 klienti =2400 Ls un vēl viņi visi zvanās ar dažādām problēmām. Š ī summa ir stipri par maz lai uzturētu serveru biznesu. Labi-zinoši peciālisti Latvijā prasa no 800 Ls/mēn.

    1. Aparatūra un programmas (tā mēdz arī plīst)

    2. Elektrība

    3. Telpu īre

    4. Algas servisa darbiniekiem

    5. Grāmatvedība

    6. Nodokļi

    #265384
    Foxsk8
    Participant

    Sysadmins2: Š eit jau tu nu nedaudz saputronies, tu piesauc virtuālo serveri, shared servera vietā. Par 2.5 Ls tiek iedots shared serverītis, izdalīta vieta, apjoms utt… Nepārprotami, ka virtuālais serveris ir krietni labāks, arī serveris.lv piedāvā virtuālos serverus, kuri atrodas deac datu centrā. Serveris.lv vienkārši ir kā starpnieks starp tevi un pārējo.

    Nezinu, esmu ņēmis pie viņiem visādus variantus, virtuālos, shared, utt.. nav nekādu problēmu, un ar attieksmi arī viss ir kārtībā.

    Un pateikšu vēlreiz, ka reti kurš hosteris tur pats savu datu centru, kāpēc tas tā, padomājiet, vai kādam ir izdevīgi viņu uzturēt, un turēt, pie mūsu Latvijas apstākļiem. Reāli ir pāris datu centri, kur arī starpnieki izvieto savus serverus, aparatūru, vai arī to īrē un tālāk saviem klientiem piedāvā pakalpojumus.

    Paskatoties deac.lv mājas lapu, viņi nemaz ar parastiem īpaši nenodarbojas, viņiem specifika kā jau datu centram ir serveri kā tādi.

    Tas ir tas pats, Nokia – LMT – veikals Trodeks piemēram.

    Tā pat arī ir šeit Datu centrs – hostinga sniedzējs – klients.

    #265385
    Sysadmins2
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Sysadmins2: Š eit jau tu nu nedaudz saputronies, tu piesauc virtuālo serveri, shared servera vietā. Par 2.5 Ls tiek iedots shared serverītis, izdalīta vieta, apjoms utt… Nepārprotami, ka virtuālais serveris ir krietni labāks, arī serveris.lv piedāvā virtuālos serverus, kuri atrodas deac datu centrā. Serveris.lv vienkārši ir kā starpnieks starp tevi un pārējo.

    Laikam nepārziniet viņu cenas ? Ieliku bildi, tas arī ir Shared serveris ar nelielu datu apjomu ! Cenas viņiem ir atbilstošas lai uzturētu savu servisu un hostinga pakalpojumus. Bet tie kas strādā par tādām zemām cenām neievieš uzticību. Laikam neizlasījāt kārtīgi manu komentāru es minēju par kvalitāti un darbinieku algām kuras maksā apkalpojošam personālam, ja viņas ir niecīgas tad te nevar atrast labu kvalitāti! Vai spēsiet apkalpot 1000 klientus vienā dienā ar dažādām problēmām ? Piemēram: Vienam neiet tāds skripts, otrais nezin kā lietot sistēmu, trešajam hakeri uzbrūk un tā tālāk !

    Jūsu serveris atrodas Tukumā

    Digitalas Ekonomikas Attistibas Centrs

    ns2.datateks.lv

    [img]https://oi56.tinypic.com/21eavl.jpg[/img]

    #265386
    Foxsk8
    Participant

    Sys: Ne jau viss kas ir dārgs, ir ar labu supportu. Tad jau tavu sakāmo mēs varam attiecināt uz visiem aizjūras hosteriem, hostgaton, godaddy un citiem servisiem, viņiem ir vēl lētākas cenas, nekā pie mums.

    Bezcerīgs gadījums kaut ko ieskaidrot. Š ādi tipi pa reizei arī man gadās, kas 2 gadus no vietas, vai vairāk maksā 40 Ls hostingam par html lapas uzturēšanu. 😀

    #265387
    Sysadmins2
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Sys: Ne jau viss kas ir dārgs, ir ar labu supportu. Tad jau tavu sakāmo mēs varam attiecināt uz visiem aizjūras hosteriem, hostgaton, godaddy un citiem servisiem, viņiem ir vēl lētākas cenas, nekā pie mums.

    Bezcerīgs gadījums kaut ko ieskaidrot. Š ādi tipi pa reizei arī man gadās, kas 2 gadus no vietas, vai vairāk maksā 40 Ls hostingam par html lapas uzturēšanu. 😀

    Ne viss kas lēts, spēj sevi atmaksāt ! Teiksim nobruks tev kāda komponente serverim, kas maksās risku, lietotājs vai pats ? Protams ka pats maksāsi, šis risks ir jaiekļauj cenā, kā arī cilvēkiem algas kuri atbild uz jautājumiem un citām svarīgām lietām u.t.t..cik noprotu esi viss vienā personā, servissa uzturētājs, veic grāmatvedību, remontē sistēmas….tas nav nopietni! Tapēc beigās sūdzaties ka Jums nav naudas un LV zonā dzīvot ir grūti, es zinu vēl pāris tādus servera administrātorus, kuri pat rēķinus aizmirst uztaisīt, jo nav laika, kur nu vēl uz e-pastu atbildēt izrādās viņš ir aizbraucis atvaļinājumā un nebūs 3 mēnešus, bet cilvēkiem lapas neiet beigās servissa nekāda.

    Piemēram es gatavs maksāt mēnesī pat 20 Ls par 100 megabaitiem izvietošanai nelielām lapaspusēm , bet lai man būtu labs serviss un galvenais lai upgreidotu un modificētu laicīgi savas sistēmas tad var ko domāt, mūsu kompānija uzvietojusi Latvijā vairāk kā 250 mājaslapas no USA. Vienkārši ir pilns muļķu kuri nemāk nopelnīt un ir maksātāji kas vēlas kvalitāti, bet tos jūs nevarat piedāvāt! Latvijā tikai ir viena kompānija ko ārzemju partneri atbalsta tā ir Deac un tas ir viss, citu nav. Un vēl Godaddy piemēram nopelna no aktīviem ir viņiem savas akcijas tirgos, no katra lietotāja viņi nopelna 50% aktīvu tas sadalot un sareizinot sanāk pikanta naudas summa, tas ir vairāk kā 30$ par katru lietotāju mēnesī, par šo summu var uzturēt labu servissu un modificēt sistēmas uz jaunākām, bez tam vēl var paplašināties.

    #265388
    Foxsk8
    Participant

    Palabošu domu, man nav nekādā sakara ar serveris.lv, ja vien neskaita, ka esmu viņu klients. Man nav pašam sava hostinga centra, pakalpojuma,vai kā to visu tu gribi nodēvēt.

    Johaidij ar ārā, kā tu nesaproti, ka visi, hosteri, serveris.lv, nano, utt… tur visu savu lietu pie kāda datu centra.

    deac.lv ir uzņēmums kas sniedz datu centra pakalpojumus un viņu klienti ir hosteri. So, deac neņem mazos klientus, tāpēc viņiem ir tādas cenas, jo tā viņiem nav pamatnodarbošanās.

    Ja es paņemu VPS pie serveris.lv un tu paņem sev lapu pa 20 Ls, tad mūsu abu lapas, lietas atradīsies deac datu centrā.

    Un tad pasaki man, kur ir atšķirība?

    #265389
    Sysadmins2
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Palabošu domu, man nav nekādā sakara ar serveris.lv, ja vien neskaita, ka esmu viņu klients. Man nav pašam sava hostinga centra, pakalpojuma,vai kā to visu tu gribi nodēvēt.

    Johaidij ar ārā, kā tu nesaproti, ka visi, hosteri, serveris.lv, nano, utt… tur visu savu lietu pie kāda datu centra.

    deac.lv ir uzņēmums kas sniedz datu centra pakalpojumus un viņu klienti ir hosteri. So, deac neņem mazos klientus, tāpēc viņiem ir tādas cenas, jo tā viņiem nav pamatnodarbošanās.

    Ja es paņemu VPS pie serveris.lv un tu paņem sev lapu pa 20 Ls, tad mūsu abu lapas, lietas atradīsies deac datu centrā.

    Un tad pasaki man, kur ir atšķirība?

    Es visu ļoti labi saprotu, kā nekā man lauciņš. Es par vienu Jūs par ko citu, es citēju par kvalitāti, servisu un tam atbilsošu cenu ! Nu, ja Tev nepieder serveris.lv tad tēma slēgta !

    #265390
    shady
    Participant

    Nē, mums nepieder serveris.lv 🙂 Tas ir viens no mūsu sadarbības partneriem, bet tas arī viss.

    #265391
    Sysadmins2
    Participant

    shady wrote:

    Nē, mums nepieder serveris.lv 🙂 Tas ir viens no mūsu sadarbības partneriem, bet tas arī viss.

    foxsk8 wrote:

    Jebkuram interneta projektam, sākot no personīgā bloga, beidzot ar nopietnu portālu, nepieciešams kvalitatīvs un uzticams hostings.

    Daudzi Latvijā neizprot un nezin kas ir vārds KVALITATĪVI, bet šo vārdu visos tekstos piemin ! Pat Izzi kompānija piedāvā kvalitatīvu interneta risinājumu, puse Rīgas grib no šī pakalpojuma sniedzēja tikt vaļā, vai tas ir kvalitatīvi ?

    Rolex pulkstenis ir kvalitatīvs un cik viņš maksā ?

    Ferrari ir kvalitatīvs un cik viņš maksā ?

    tādu piemēru ir pa pilnam.

    pa 2.60 Ls /mēnesī ar 600 mb maz ticams ka tur būs kvalitāte.

    #265392
    shady
    Participant

    Agrāk izmantojām citu pakalpojumu sniedzēju, tas mūs pievīla gan ar attieksmi, gan ar kvalitāti. Nu jau pietiekoši ilgi izmantojam serveris.lv pakalpojumus un mums nav ne mazāko pretenziju – gan attieksme, gan kvalitāte apmierina. Nezinu, nenodarbojos ar hostingiem, es izmantoju tikai viņu pakalpojumu, ja kādam ir savādāka pieredze, tad tā ir viņa pieredze. Un to es saku ne tikai tāpēc, ka šis ir reklāmraksts, bet gan arī tāpēc, ka mēs paši izmantojam viņu pakalpojumu. Ja īstenībā būtu pretēji, tad mēs sen jau būtu pie kāda cita, bet kā redzi, neesam.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā