Notepad testē: Ubuntu 9.04 beta

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad testē: Ubuntu 9.04 beta

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #195297
    Wuu
    Participant

    Dievinu!

    Vaz3 nemaz 8.10 nemēģināsi?

    Ubuntu 8.10 Desktop (the latest version): Includes the latest enhancements and is maintained until 2010

    Ubuntu 8.04 LTS Desktop: Released April 2008 and maintained until April 2011 – ideal for large deployments

    #195298
    Svens
    Participant

    Piekrītu asdfgfh. Skype patiešām jau ir novecojis, un vizuālās kļūdas (nesvarīgas, bet tomēr) patiešām sitās cauri. Bet nu ar laiku, ar laiku. Cerams, ka drīz varam gaidīt modernu skype versiju. 🙂

    #195299
    nevertell
    Participant

    Ja nepatīk oriģinālie skype klienti, varam ņemt universālos.

    Par upgreidošanos, kāds varēs kaut-kā paziņot, ka viņam tas notika veiksmīgi ? Man pēdējo reizi no 7.04 uz 7.10 baigi bēdīgi iznāca. Tagad sēžu uz 8.04.

    Un par emulēšanu, caur vboxi jau uz 1,6ghz semprona nevarēs ieslēgt 3d hardware acc, vai ne ?

    #195300
    dzhonsons
    Participant

    Kādus universālos iesaki??

    Tā padomājot, skype arī ir vienīgais, kas man traucē.. Opera ir, FF ir, Amarok ir, mplayer ir, Gimp ir, OOo ar ir.. Neko citu īpaši nevajaga 🙂

    #195301
    nevertell
    Participant

    Ä€, sry, tagad palasīju, un saprotu, ka skype sūkā. Ir klienti priekš msn, bet skype izmanto pavisam citus protokolus un vissādas tādas blēņas.

    Vari mēģināt ar wine, diemžēl pēdējā stabili ejošā ir 3,5 versija, reku links uz 3,5 skype wineHQ.

    Pēdējā 4.0 ir epic fail- wineHQ

    #195302
    samurajs
    Participant

    nevertell wrote:

    Un par emulēšanu, caur vboxi jau uz 1,6ghz semprona nevarēs ieslēgt 3d hardware acc, vai ne ?


    Labāk nē, man ar 2-kodolnieku neganti iebremzēja.

    #195303
    Vaz3
    Participant

    Wuu wrote:

    Dievinu!

    Vaz3 nemaz 8.10 nemēģināsi?

    Ubuntu 8.10 Desktop (the latest version): Includes the latest enhancements and is maintained until 2010

    Ubuntu 8.04 LTS Desktop: Released April 2008 and maintained until April 2011 – ideal for large deployments


    Kāda jēga?Š itam devītajam jau daudz vairāk jauno fīču un uzlabojumu!

    Jā skype 4 wine neieiinstalē līdz galam!

    #195304
    daGrevis
    Participant

    Prieks ka ir jaunas versijas PHP un Apache. 🙂 Dizains, ceru, arī ir palicis ērtāks. 🙂

    #195305
    Evers
    Participant

    nevertell wrote:

    tagad palasīju, un saprotu, ka skype sūkā.

    Sūkā varbūt veidotāji , kas nav izveidojuši tādu pieklājīgu Linux versiju. Bet citādi par Skype vienkārši nekā labāka nava, Gtalk nepopulārs (lietotu ja draugi lietotu) , MSN īsts microsofta slikto īpašību iemiesojums, par pārējiem pagrīdes ražojumiem nemaz nerunājot.

    #195306
    Jaunzems
    Participant

    Kaut kad izmēģināšu…

    #195307
    spioneer
    Participant

    kubuntu 100% labāks par ubuntu, jo KDE ir advanceetaaks par gnome

    #195308
    Tvinky
    Participant

    spioneer wrote:

    kubuntu 100% labāks par ubuntu, jo KDE ir advanceetaaks par gnome

    Pilnīgi ar faktu nogāzi 🙂 Lieto ko gribi, neviens netraucē. Es tāpat palikšu pie GNOME un gaidu 3.0 ar GTK3.

    Kas attiecas par tēmu, tad gaidīšu final releas un update no 8.10 uz 09.04 spiedīšu 🙂

    #195309
    shady
    Participant

    Man KDE ar galīgi neiet pie sirds…visur cenšos izvēlēties gnomi.

    #195310
    TrakaisKursis
    Participant

    Nez vai Canonical aizvien ir tiktāl aizspēlējies ar jauno XServeri, ka uz Intel 815/845/865 videokartēm vienkārši noplīst, vai ja izdodas piešķilt, tad var aizmirst par xVideo un DRM?

    Bet tā citādi gana žiperīgs, tiesa, Fedora 11 ir ambiciozāka un daudzsološāka.

    #195311
    TrakaisKursis
    Participant

    blackened wrote:

    es zinu kā to problēmu ar mx440 atrisināt, tik tas ir piņķerīgi nedaudz… ar envy un nvidia defaultajiem draiveriem neiet un neies mx440 , vajag savādāk!

    kas vainas nouveau draiverim? ja, protams, negrasies raut ultra krutās spēlītes:)

    #195312
    QueenZ
    Participant

    spioneer wrote:

    kubuntu 100% labāks par ubuntu, jo KDE ir advanceetaaks par gnome

    A nafig man tas super duper uuber cool advanceetais KDE ja man ir GNOME? :lala:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā