Notiks pirmais papildinātās un virtuālās realitātes hakatons Latvijā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Notiks pirmais papildinātās un virtuālās realitātes hakatons Latvijā

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162825
  samurajs
  Participant

  Š onedēļ, 28.-30. aprīlī Vidzemes Augstskolā norisināsies pirmais Papildinātās un Virtuālās Realitātes Hakatons Latvijā, ko rīko Overly sadarbībā ar Anatomy Next un Vidzemes Augstskolu (ViA).

  Hakatons ir 48 stundu pasākums ar mērķi pulcēt cilvēkus ar dažādām pieredzēm, lai radītu jaunus produktus vai risinājums. Iesaistīties aicināti programmētāji, grafiskie dizaineri, 3D mākslinieki, vizionāri un visi, kuriem interesē papildinātās un virtuālās realitātes tehnoloģijas.

  Dalībniekiem būs iespēja strādāt ar pieredzējušo un starptautiski pazīstamo mentoru Trondu Nilsenu no Sietlas – papildinātās un virtuālās realitātes tehnoloģiju pasaules epicentra. Kā mentori piedalīsies arī Ainārs Kļaviņš un Gatis Zvejnieks (Overly), Arnis Cīrulis (Assoc. Prof. VIA VR/AR Lab), Reinis Znotiņš (Anatomy Next), Kaspars Auzarējs-Auzers (Accenture), Rainer Selvet (World3D), Artem Batogovsky (VRNet.io), Tsutomu Komori (BENE ASIA CAPITAL) un Margrave Technologies dibinātājs Richard Bailey. Labākās idejas autori saņems arī balvu no Accenture 500eur apmērā.

  Overly līdzdibinātājs Gatis Zvejnieks: “Papildinātā un virtuālā realitāte ir tehnoloģija, kura jau tuvāko gadu laikā kļūs par cilvēku ikdienu. Mēs zinām, ka iespējas ir teju neizsmeļamas. Tāpēc gribam iedrošināt jaunos tehnoloģiju entuziastus un uzņēmējus likt kopā savus prātus un idejas, lai radītu arvien jaunas, unikālas tehnoloģijas.”

  Dalībniekiem būs pieejams Google Tango (Lenovo Phab 2 Pro), Microsoft Hololens, HTC Vive, Oculus Rift, Samsung GearVR, Xbox Kinect Windows un citas tehnoloģijas.

  Pasākumu atbalsta: Overly, Anatomy Next, Vidzemes Augstskola, Accenture, Digital Freedom Festival, ASV vēstniecība Latvijā, Swedbank, Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmiermuižas alus darītava.

  Vairāk informācijas un pieteikšanās: http://www.hackathon.lv

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_hackaton_1.jpg[/img]

  #329453
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Spaiņi vemšanai arī būs izdalīti vai arī būs jāņem līdzi savējais? Virtual Reality ir tā sauktā “simulation sickness” kas ir ļoti līdzīga jūrasslimībai.

  #329454
  ruukjis
  Participant

  Nevienu neinteresē minoritātes – attiecīgi spaini ņem pats.

  #329455
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Jūrasslimība man nav. Savā laikā diezgan daudz esmu laivojis un braucis ar kuteriem, arī ilgstoši jūrā. Bet no zema refresh rate un zema FPS man mēdz palikt dīvaini, ja vairākas stundas jāsēž un jāpsēlē pie tāda mazjaudīga datora.

  #329456
  Andron MacBeton
  Participant

  Es kaukur lasiju ka Rīgas cirku nevarot apmeklēt, jo celtnieki esot bijuši klauni.

  Izrādās ka cirks turpina klaunoties.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā