Palīdziet datora komplektēšanā!

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Palīdziet datora komplektēšanā!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147151
    Jancis
    Participant

    Sveiki, iereudzīju šajā sadaļā sev līdzīgu tēmu, tāpēc nospriedu, ka šeit arī būs īstā vieta manai tēmai (Nu ļoti gudri izdomāju 😀 )

    Tātad ķeršos pie lietas, vēlos iegādāties jaunu datoru ar sekojošām komponentēm:

    1. Procesors: Core 2 Duo E8400 3.0GHz 6MB

    2. Operatīvā atmiņa: 4GB (domāju 800MHz)

    3. Cietais disks: ~ 150GB līdz 200GB

    4. Grafiskā karte: XFX GeForce 8800GT 512mb

    5. protams, DVD-RW

    un nu šeit ir mani jautājumi:

    1. kādu mātesplati man vajadzētu? (Pēc atbilstības Š Ī derēt, bet varētu ko lētāku atrast https://www.newegg.com)

    2. un vai pietiktu ar 500W barošanas bloku? varbūt kāds var iemest linku uz preci, jo es nezinu neko par tajiem spriegumiem vai kas tur jāskatās vinjiem.

    Paldies, jau iepriekš.

    P.S.

    Domājams, ka visas sastāvdaļas dabūšu no vairumtirzniecības bāzes, tāpēc vēlējos pajautāt, cik Ls es varētu ieekanomēt uz internetveikalu uzcenojumiem?

    #181912
    downloader
    Participant

    Dieva dēļ tikai neņem Samsung ražotos HDD! Nesen man te viens tā nokrakšķēja, ka nu tikai 😀

    Cietnī būs tava visdārgākā infa, un tās dēļ gan neekonomē :money:

    _________________________________________________________________________________________________________

    Iečekoju to mātesplati… Viņai ir 4x Ram sloti, sanāk ka liksi 4x pa 1Gb… tikai skaties WinXP default`ā atbalsta 3Gb Ram ;.

    un jā, barokli ņēmu gada sākumā pa 60Ls, tagad cenas nokritušas – https://www.smspc.lv/products/93540.html nekādu sūdzību, pagaidām ar 600W pietiek 🙂

    #181913
    samurajs
    Participant

    Var ietaupīt ja Intel proča vietā ņem AMD (sliktāks jau nebūs). Ja ar filmām un muzonu ņemsies – 200 GB HDD tad nav nekas. Vismaz 400-500 vajag.

    #181914
    memorex
    Participant
    #181915
    samurajs
    Participant

    Memorex – tikai Samsung HDD neiesaki! WD Caviar ir supp, pašam tādi.

    #181916
    downloader
    Participant

    Un vispār… memorex parādīja pareizu piemēru 🙂

    Paņem, izvēlies ~ sastāvdaļas, piezvani uz Metaleks…

    Manējo kompi pārkomplektēja puisis vārdā (laikam) Mareks, ātri, profesionāli, zināja par ko runā

    Viss sakarīgi, čikiniekā, tikai savu Quadro FX570 karti gan gaidīju 2x ned no Somijas 😀

    P.S Nedomāju ka īpaši ietaupīsi salīdzinājumā ar vairumtirdziecības bāzēm

    #181917
    memorex
    Participant

    samurajs wrote:

    Memorex – tikai Samsung HDD neiesaki! WD Caviar ir supp, pašam tādi.


    Ja nezini tad paklusē, spinpoint sērija ir pawneri ;), tāpat kā WD.

    #181918
    yasman
    Participant

    Visu savu apzinīgo dzīvi esmu lietojis Samsung cietos un neskaitāmu daudzumu pārdevis, reti gadās kad kāds noplīst garantijas laikā parasti Maxtors iet atpakaļ IMHO

    Kāds var ar faktiem paskaidrot kapēc Samsungs esot tāds slikts? :ooo:

    #181919
    rajah
    Participant

    a tu vari man paskaidrot kāpēc man pilna pagulte ar samsungiem kuriem ir Bad sektori? ir arī daži citi, bet pārsvarā tieši Samsungi. KÄ€PĒC?

    vai tiešām ir Liepāja ir izredzētā pilsēta kurā atnāk tikai brāķa partijas? jo pārsvarā jau kompjus ir pirkuši tieši Liepājā, izņemot manējos, ko pērku tikai Rīgā.

    #181920
    aidskillz
    Participant

    Nunezinu, cik sevi atceros esmu lietojis samsungus, nekāds vainas.

    #181921
    memorex
    Participant

    Problēmas ir visiem ražotājiem, citam ātrāk citam vēlāk, bet ja gribi būt droš par saviem datiem jaizmanto raid1

    #181922
    quizzical
    Participant

    es pirku baazee savu PC, aptuveni katra detalja leetaaka par 10 Ls nekaa internetbodiitees.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā