PAR 50% UZLABOTA ATTĒLA KVALITĀTE AR PHILIPS P5 PERFECT PICTURE DZINI

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma PAR 50% UZLABOTA ATTĒLA KVALITĀTE AR PHILIPS P5 PERFECT PICTURE DZINI

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162928
  Anonīms
  Neaktīvs

  Jaunais Philips P5 patentētais attēla kvalitātes dzinis digitāli optimizē attēlu, izmantojot īpašu algoritmu. Pateicoties P5 dziņa ievērojami palielinātajai apstrādes jaudai, tiek sasniegta vidēji par 50% uzlabota attēla kvalitāte. P5 sola nodrošināt gan 25% pieaugumu apstrādes funkcijām, gan arī par 25% palielināt apstrādes jaudu salīdzinājumā ar esošo Perfect Pixel Ultra HD dzini.

  Tālākā sistēmas integrācija nozīmēs čipu samazinājumu no esošajiem trīs, kas ir iekš Perfect Pixel Ultra HD, līdz tikai vienam – P5. Š is samazinājums nodrošinās ātrāku datu apmaiņu, precīzāku un uzlabotu kontroli pār notiekošajiem procesiem. Tas nozīmē arī baudīt visdziļākos melnos un košākos baltos toņus, spilgtākās un mirdzošākās krāsas un dabīgus ādas toņus. Un visplūstošākos, asākos attēlus ar neticami precīzām detaļām un dziļumu sporta pārraidēs, filmās vai jebkurā citā žanrā – vienmēr un no jebkura avota.

  Tāpat P5 piedāvā jaunas funkcijas un uzlabojumus 4 no 5 esošajām sfērām – attēla kvalitāte, asums, krāsa un kontrasts, kamēr piektajā sfērā – Motion Estimation, Perfect motion funkcijas un telpas apgaismojuma skeneris tiek uzskatīti par tirgus līderiem nodrošinot labāko televizora skatīšanās pieredzi.

  Daudz darba ir ieguldīts, lai jaunais dzinis nodrošinātu ideālu ievadi HDR ekrāniem. High Dynamic Range Perfect ar uzlabotu kontrastu un krāsām ir labākā izvēle jaunam mājas izklaides sistēmas standartam. Tas ļauj baudīt jaunas sajūtas, uztverot attēla sākotnējo piesātinātību un spilgtumu, baudīt televīziju ar spilgtākiem akcentiem, labāko kontrastu un labākajām krāsām. HDR Perfect ir ar nepārspējami tīru, spilgtu detaļu atveidojumu.

  Jaunais P5 dzinis arī ietver sevī arī jauno DNR sistēmu un jauno Mosquito NR sistēmu, kas būtiski uzlabo trokšņu samazinājumu, neliekot attēla detaļām izplūst un kļūt neasām.

  TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Ä€zijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā. Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.

  #330238
  Black
  Participant

  Apmaksāts reklāmraksts?

  #330239
  samurajs
  Participant

  Nav apmaksāts, un reklāmrakstam īsti neatbilst. Nav linku u.c. klasisko atribūtu. Tāpēc nedzēšu ārā un uzskatu kā informāciju.

  #330240
  LAN
  Participant

  Un bērni izskatās par 25% laimīgāki un pieaugušie par 32% bagātāki…

  😁

  #330241
  Andron MacBeton
  Participant

  Jā jā ar Fiļips Pē5 pat Panorāmas ziņas būs sakarīgākas!

  #330242
  ruukjis
  Participant
  #330243
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Datoru un torrentu laikmetā kuram nah vajag televizoru? Varbūt vēl reklamēsi morzes telegrāfu ar 50% uzlabotu perforlenti?

  #330244
  darklight
  Participant

  Nu, es tās pašas torentfilmas skatos dīvānā uz 40″ teļļuka. Tā ka kaut kāds pielietojums ir. Paretam jau kādas ziņas ar tiek uzslēgtas.

  #330245
  Andron MacBeton
  Participant

  Ja vel varētu nopirkt prastu 40″ monitoru…

  Jo pērkot televizoru tiek pārmaksāts par sūdiem ko ne1 nelieto.

  Es gribēju Samsungam uzlikt Hikvision (vai Dahua, neaceros) appu, lai var paskatīties vienā kamerā, kad iegribas. NEVAR! Kāda jēga no tāda sadārdzināta sūda?

  #330246
  Andron MacBeton
  Participant

  Kāds varētu uztaisīt prastus ekrānus ar HDMI, lai var pieslēgt Apple TV.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā