Par kārtrdžu uzpildi, attiecas uz liepājniekiem.

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Par kārtrdžu uzpildi, attiecas uz liepājniekiem.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145900
    Roma
    Participant

    Tātad ir nepieciešams uzpildīt printera kārtridžus. Vēlos uzzināt kur netālu no “Kurzemes”, vai blakus, atrodas kāds veikals kur to var uz vietas izdarīt.

    Pirms tam uzpildīju veikalā, kas atrodas pāri ielai no Liepājas Datoru Centra(LDC) un man tajā veikalā teica ka kaut kur pie “Kurzemes” varot uzpildīt kārtridžus.

    Un veikala pārdevējs aizsūtīja vienu no darbiniekiem, lai uzpidla tos kārtridžus. Pēc aptuveni pāris stundām varēju jau savākt uzpildītus kārtridžus.

    Ceru, ka kāds palīdzēs. Paldies.

    Problēma atrisināta. Veikals atrodas blakus Š autrai.

    bildes – https://www.sinerta.lv/upload/files/253/map_liepoja_lv.jpg

    #169384
    Tvinky
    Participant

    Nu principā daudzos datorveikalos var to izdarīt. Es nedzīvoju kurzemē, bet kad es pildīju, to darīju Jēkabpilī. Var arī Daugavpilī. Kādos Livengof veikalos (to pa pilnam Latvijā). Vienīgais viņiem varbūt nebūs licenzes vai kā tur, tieši uz konkrēto printera kartridža pildīšanu, bet man bez tās piepildīja. Neteiktu, ka piepildot tas pildīs labāk savu funkcionalitāti nekā pirkts veikalā, vismaz man sanāca beigās pārmaksāt, jo vienu bija sapildījuši netā. Bet tas viss atkarīgs no tā, kas pilda un ar kādu kvalitāti 😉

    #169385
    samurajs
    Participant

    Es daru tā: Liepājā, Pasta ielā ir “Arcus” datorveikaliņš, tur tirgo alternatīvos kārtridžus par smiekla cenām. Piem. priekš lētā Canon Pixma iP1000 jauns krāsu kartridžs maksā 2 Ls, melnbaltais 1.70 Ls. Izvēle ir solīda. Mazliet sliktāki ir par oriģinālajiem, bet tikai mazliet.

    #169386
    Tvinky
    Participant

    Man kartridžš maksā 14ls apmēram un iepildīšana izgāja uz 6ls 🙁

    #169387
    Foxsk8
    Participant

    Arcus labs veikals. Agrāk tur pats strādāju. Piebesīja tikai viens krievs, kas visu laiku neparko ēdās virsū. Maksāja diezgan maz, par datoriķa darbu. 1 Ls = 1 stunda.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā