Par laptopa krāsošanu…

Sākumlapa Forumi PC modings PC modings Par laptopa krāsošanu…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151301
    nezinitis
    Participant

    Jautājums ir šāds. Vai kolēgas varētu mazliet padalīties pieredzē un pastāstīt vai laptopa touchpad var krāsot? Respektīvi vai nokrāsojot to tas strādās? Vai arī to nevajadzētu krāsot? Kāda ir jūsu pieredze? Paldies! 🙂

    #236644
    RicoPico
    Participant

    Manuprāt, krasot jēgas nav. Pat, ja viss strādās. Nu Tu iedomājies to touchpadu pēc dažiem mēnešiem- krāsa būs nodilusi, aplupusi, skata nekāda un pirksti būs ar krāsu pēc katras touchpada lietošanas…. Atkal pārkrāsosi? Š ķiet pilnīgs nonsenss.

    #236645
    nezinitis
    Participant

    😀 Tādēļ jau jautāju lai nesanāk kā Tu saki. Vispār es biju domājis nodilumizturīgu krāsu+ laku.

    #236646
    KristoZ
    Participant

    Manuprāt, vienkāršāks variants būtu uzlīmēt tam touchpadam pa virsu līmplēvi. Tikai tad jāskatās tādu, pa kuru pirksts viegli slīd, vēlams glancētu.

    Vari pameklēt sev ko piemērotu grāmatnīcās, kancelijas preču veikalos vai Baltijas Papīrā.

    #236647
    nezinitis
    Participant

    Hm ideja kā māja:D paldies!

    #236648
    nezinitis
    Participant

    Nu ko varu pateikt tikai vienu. Nokrāsojot touhpad 2krāsu kārtas + 2auto lakas kārtas un touchpad strādā kā iepriekš. 😀

    #236649
    Toms
    Participant

    A KAPĒC jākrāso touchpads?

    #236650
    nezinitis
    Participant

    Jākrāso lai būtu vienādā krāsā ar korpusu 😀 Tad jau var jautāt priekš kam vispār jākrāso lapsis! Tāpēc ka cilvēkiem patīk sarežģīt sev dzīvi 😀 un lai būtu atšķirīgs no vispārējās masas…

    #236651
    samurajs
    Participant

    Wau… vai varētu palūgt kādu bildi? Moš kāds izcils moddinga paraugs sanācis?

    #236652
    nezinitis
    Participant

    😀 kad būs pavisam gatavs ielikšu bet uzreiz varu pateikt ka neesmu mākslinieks 😀

    #236653
    Mr.Death
    Participant

    mhhhhhh, subjektiivi izsakoties, es sjodien pat aiziesju uz veikalu nopirksju flakonu – jaauztaisa savai kulei moddings – jaanokraaso melna un gals sarkans. uz olaam uzkraasosju liesmas, un di*saa izdursju piirsingu! buusju krutovijs pacans mlje :>

    vispaar neba jau man teiksjana par juusu perversijaam ar tehniku, bet ja pa teemu – tad kraasot nav gudri – tas lapsis taapat tiks vazaats pa somaam un likts uz galda – nobruzjaasies, neba jau prieksj izstaades tu tur vinju gatavo :>

    #236654
    nezinitis
    Participant

    😀 Skaidrs, ka ne jau izstādei, bet sev… Kādēļ tad nepacensties priekš sevis? Arī parastiem cilvēciņiem ir tieksme pēc skaistā, bet nu katram skaistumam tā teikt savs gals 😀

    #236655
    shady
    Participant

    Veikalos ir nopērkamas līmplēves/uzlīmes, lai izdaiļotu lapsi (domāju, ka touchpadu aiztikt gan nav prāta darbs).

    #236656
    nezinitis
    Participant

    Trakiem pieder pasaule 😀

    #236657
    shady
    Participant

    Ir kādi rezultāti?

    #236658
    Crow
    Participant

    Hmm, tā kā es savu veco brīnumu pārsvarā lietoju uz galda vēlāk, bet pirms tam biju novazājis pa somu nevāji, gribēju krāsot. Atmetu domu, slinkums bija un pēc tam arī vajadzība vairs nē.

    Hmm, kas attiecas uz touchpad – tad tie laikam darbojas uz kapacitatīvā principa. Tātad krāsot var, tikai tas samazinās jutīgumu un precizitāti ar varbūt, jo krāsas slānis nebūs vienmērīgs. Nolamājiet un, vēlams, izlabojiet, ja kļūdos, es no elektronikas neko nejēdzu 😀

    #236659
    nezinitis
    Participant

    Vot nepacietīgie cilvēki 😀 Pirms krāsot pamēģināju vai strādā caur a4 lapu un tavu brīnumu strādāja tad arī noriskēju un nokrāsoju melnu un pārklāju ar auto laku. Un kas to būtu domājis strādā…

    Mhah neļauj pievienot bildi.

    https://bildites.lv/images/ycjcead9auqeei4lzo9.jpg

    Kā redzams putekļi nav melnās krāsas draugs 😀

    Korpuss arī ir krāsots (bija pelēks) Vēl jāmaina klavierīte.

    #236660
    Crow
    Participant

    Forši, forši…

    P.S. Tev baterija šam pusē jau :seeker:

    #236661
    root
    Participant

    Ech, un es jau domāju būs kas ekskluzīvs, neredzēts… :/

    #236662
    nezinitis
    Participant

    Sory. Jau iepriekš teicu ka nebūs 😀 Turpinājums sekos…. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā