Pārdodu Samsung Galaxy J7 (2016)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu Samsung Galaxy J7 (2016)

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163239
    Quagmire
    Participant

    Sakarā ar jauna telefona iegādi lieks palicis Samsung Galaxy J7 (2016) 16GB. Pirms gada par pilnu summu pirkts Tele2 veikalā, tātad vēl gada garantija, stāvoklis 8/10. Ideāla baterija, normāli lietojot, vismaz 3 dienas tur, intensīvi lietojot diena garantēta – pusdienlaikā nebūs jau lādētājs jāmeklē. 🙂 Cena – 150eur.

    https://imgur.com/a/eKWXo

    #332632
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Par gadu lietotu lētā gala telefonu nevar prasīt 75% no tāda paša jauna, LV pārcenotajos veilakos pirkta telefona cenas.

    No cenas jānomet ir 100EUR, tad būtu izskatāms variants. Jo Galaxy S5 ir labāks par J7 lētuci.

    #332633
    3Dklucis
    Participant

    un vispar prēkš kam naxren kautkadu lietotu hlamu vaig….janu atrod tad cita runa ,bet lai pirktu!!!17 gada j7 maksa 250ero tadnu pisss kautka!!!

    Tavs ceļs ir lombards-tur tev iedos īsto cenu!!!

    #332634
    Quagmire
    Participant

    Lombardā 120 piedāvāja, ar pārdošanu nesteidzos.

    #332635
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ja lombardā 120 piedāvāja, tad dod ar steigu lombardā! Jo lombardos parasti uzpērk ļoti lēti, bet pārdod trīsreiz dārgāk. Š ajā gadījumā viņi ir gatavi pārmaksāt. Ja nesteigsies ar pārdošanu, tad pēc kāda laiciņa varēsi pa 15 EUR viņu tirgot.

    #332636
    3Dklucis
    Participant

    Nū tik traki jau nebūs ka tikai 15 dos,bet stipri lētāk….par nosaukto….

    Mani uzskati-es nekad neesmu pircis lietotu telefon-visi telefoni nemti kaadaa no mobilo tikla saloniem-kaut man naudas,pareizak alga nav lielaka par 600ero menesi uz 4 purniem,nekad neperku lietotu telefonu-un vēl pareizāk katru pus gadu neperku telefonu.Telefons kalpo 2 gadus-saplīst vai pazaudē,bet vel tā nav gadījies…!

    Man pat ir atjaunots LG p710….katram gadījumam….nu ko tur par tadu prāsīt,janu galīgi kādam paziņam vaidzēs ados par 20 ero jo tieši tik pat izteereeju par jaunu priekšejo paneli kopa ar visu ekrānu un pakaļējo vāku,turklāt visas ķeskas bija japarvieto uz jauno priekšejo paneli-darbu iekša neraiķinu!+J716 gad,J316gad pat p500LG vis ka jauns

    #332637
    Quagmire
    Participant

    Pricedrop 140eur.

    #332638
    Quagmire
    Participant

    J7 pārdots. 🙂

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Tēma ‘Pārdodu Samsung Galaxy J7 (2016)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā