perku kubuntu 32 bit dvd

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD perku kubuntu 32 bit dvd

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160459
    atlans
    Participant

    P’erku jo manam

    dvd.cdr nav iesp’ejams ierakst’it dvd disku.domaju ka ar 5 euro pietiks alum.

    Mana adrese

    augusta dombrovska 21 -3, lv-1015 vecmilgravis,

    ludzu ielikt parasta vestule un atsutit.

    atstat komentarus zemak.

    pastam lidzi iban numuru ar konta nr un banku vestule, man konts ir swedbank, ceru ka ar 5 eurikiem pietiks. ja gribat nopelnit lkaba ideja. pal pay nemaku .

    ja ir kadi jautajumi rakstat e pastu [email protected] < sis ir mans personigais profils internetam. https://shipit.ubuntu.com

    problema tada ka var sutit tikai 64 bit, bet man pc velk tik uz 32 bit.

    Kubuntu 14.04 LTS — Long Term Support so distru 32 bit versija dvd diska gaidu pa pastu.

    debian nepiedavat jo esmu pieradis pie live cd instalesanas.

    registrejos ari linux.edu.lv

    vajag jo sezu uz 8.10 versijas, no 10 datuma jabut parskaitijumam.

    Ja kadi papildus izdevumi varu pacelt lidz 10 bet tas ‘ark’artas gadijumiem.

    mans dators ir ar nvidia videokarti fx5700 un 2 ghz celeron processors 1 tb hdd un 2 gb ram butu japavelk der tikai nosauktais.

    #313420
    Lcs006
    Participant

    NO flashkas neder? Pa tiem ērikiem nopērc ~2Gb flashku, novelc disk image vajadzīgo, iekš Unetbootin uztaisi bootojamu flašku, biosa liec boototies no flaškas un instalē ātrāk drošāk un ērtāk!

    #313421
    atlans
    Participant

    man no vec’as kubuntu 8.10 ne mp3 iet, ne youtube ne upgrade ar’i neiet prasas pec upgrade 9.10 bet met ka serveris neiet, tas galvenais meginaju parlikt sources bet upgrade nenotiek.

    par flasku bus jabrauc uz cetru kaut vai savas 40 min ko braukt no vecmilgravja ar 2 vai 24 autobussu.

    #313422
    shady
    Participant

    Ja neviens nepiesakās, tad varu nosutīt. Bet tad labāk ar pasta staciju (man kaut kāda tieši pie mājas ir). Uz pastu tāpat vien negribas iet, bet gaidu sūtījumu – vēl nezinu, vai pienāks uz pastu vai uz mājām, tāpēc neko negribu solīt.

    #313423
    atlans
    Participant

    lieta darita, variet turpin’at rakstit kur var novilkt so programmu. itreses pec

    #313424
    Lcs006
    Participant

    Facepalm..

    #313425
    Anonīms
    Neaktīvs

    Iemācies pats atrast kur var novilkt šo programu.

    #313426
    Anonīms
    Neaktīvs
    #313427
    Quagmire
    Participant

    Uzrakstīju uz e-pastu, varu nosūtīt.

    #313428
    shady
    Participant

    Nesapratu, par ko jādiskutē?

    Edited: Ä€, sapratu – mums jārunā par to, kur novilkt to kubuntu? Nu moins….ar to skaidrā prātā mēs netiksim centrā, tas nemaz nav tik viegls pasākums…

    #313429
    Aldis
    Participant

    Pilnīgs atstojs…

    Visa šitā ņemšanās, sūtīt, darīt, krāmēties.. 😀 Es saprastu, dzīvotu kaut kādā tālā Latgales ciemā, piemēram – Pasienā, ka tādu brīnumu kā DVD matricu vai flešku nevarētu iegādāties, un ubuntu mājas lapā nokačāt iso failu kuru iecept vai nu tur vai citur.. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā