PHILIPS IEPAZĪSTINA AR PASAULĒ PIRMO OLED 4K TELEVIZORU AR AMBILIGHT

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma PHILIPS IEPAZĪSTINA AR PASAULĒ PIRMO OLED 4K TELEVIZORU AR AMBILIGHT

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162782
  Anonīms
  Neaktīvs

  TP Vision ir radījis jaunu televizora attēla kvalitātes standartu ar uzņēmuma pirmo OLED 55 collu 901F televizoru ar īpašu skaņas sistēmu un labāko dizainu Eiropā.

  • OLED panelis ar plašu krāsu gammu

  • Perfect Pixel Ultra HD procesors

  • HDR ideāls sniegums

  • Trīspusējā Ambilight tehnoloģija unikālā veidā uzlabo OLED ekrānu sniegumu

  • ÄŒetrkodolu procesors darbināts ar Android TM

  • Integrēta 6.1 skaņas sistēma

  • Augstākās kvalitātes Eiropas dizains ar īpaši smalkiem materiāliem

  Raksturīgākās OLED īpašības rada perfektu papildinājumu Perfect Pixel Ultra HD procesoram, tādējādi nodrošinot daudz pārāku melnās krāsas kontrastu, krāsu un kustības reprodukciju nekā pašiem spēcīgākajiem LED/LCD ekrāniem. OLED televizori atrisina problēmu, kad melnās krāsas pikseļi mēdz izstarot gaismu, tagad ir unikāla iespēja tos pilnībā izslēgt. Rezultātā melnā krāsa tiek reproducēta uz vistumšāko, dziļāko toni, tajā pašā laikā pat visjūtīgākās nokrāsas kļūst skaidri saskatāmas, pateicoties lielajam kontrastam. Tipiskākie OLED televizori ir 100 reizes ātrāki nekā tradicionālie uz LED tehnoloģiju bāzētie televizori, tādējādi nodrošinot skatītājam ļoti ātru atbildes laiku, kas saglabā attēlu asu, neatkarīgi, vai skaties sportu vai asas sižeta filmu.

  Īpaši plānais OLED televizora rāmis nodrošina teju neredzamu pāreju no ekrāna uz trīspusējo Ambilight tehnoloģiju, vēl vairāk uzlabojot televizora izcilo krāsu un lielo kontrastu, radot aizraujošas skatīšanās iespējas, kas iepriekš nebija pieejamas OLED televizoriem.

  Š ī televizora lieliskās īpašības tiek vēl vairāk papildinātas ar 6.1 augstākās kvalitātes 30 vatu jaudīgo skaņas sistēmu. Š ī sistēma piedāvā sešus televizora priekšā novietotus skaļruņus, kas uzstādīti atsevišķos, ļoti plānos alumīnija skaņas celiņos, lai sniegtu izcili dzidru un detalizētu skaņu gan vidējām, gan augstajām notīm, un tas viss tiek papildināts ar Triple Ring skaļruni, nodrošinot visdziļāko un spēcīgāko basu.

  Philips OLED TV ir izstrādāts, lai atspoguļotu uzņēmuma galvenās vērtības – “Acīmredzams vieglums” un Eiropas labākais dizains un materiāli.

  “Acīmredzamais vieglums” sniedz skaidru norādi uz jaunāko tehnoloģiju virsotni, par ko liecina ļoti plānais un smalkais OLED TV korpuss ar tā īpaši šauro rāmi. Ļoti plānais un izliektais statīvs rada skatītājam iespaidu, ka televizors nestāv uz vietas, bet ir vienmēr kustībā.

  Rūpīgi nostrādātas proporcijas un skaistu materiālu izmantošana apdarē liek šim televizoram izskatīties tikpat izcili, cik izcila ir tā veiktspēja.

  TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Ä€zijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā. Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.

  Video: https://www.youtube.com/watch?v=n-si7xYDc2E

  #329181
  russo
  Participant

  Da labi! Nekad mūžā nepirkšu nevienu Philips mēslu. Tad jau labāk nopirk LG. Viss ko māk uzražot ir vnk simpātiskas iepakojums. Vienīgais ko izmantoju ir 3D skuveklis, kuram mazgāšanas līdzeklis maksā gandrīz tik pat cik printeru tinte un izlietojas vēl ātrāk nekā kartridži. Skaties pats uz savu Philips!

  #329182
  samurajs
  Participant

  Philips TV bija labi pirms gadiem 10. Tagadējie ir zem katras kritikas. Lagaini, bremzīgi, pēc izslēgšanas no jauna tik ātri neieslēgsi. Atsevišķi veikali no tiem jau atteikušies, dodot priekšroku Samsung un LG.

  #329183
  3Dklucis
  Participant

  He padlas !Tieši pa so TV problēmām ir izklāstīts yotubē 4K sis atēlojot tikai 4 daļu no pilnā atēlā

  Salīdzināja ar ķiniešu 55″ LiveTV, tas makasjot 500$ un 4K darbojoties perfekt,ja nemaldos uz paša Tv nevarēja palaist Yotubi,bet piesledzot kompi šis rullejejot!

  #329184
  Andron MacBeton
  Participant

  Nu tagad “elle ir aizsaluse”.

  Jau ambālis no pāķuciema sāk runāt pareizi.

  Nu i pizģec…

  #329185
  uldics
  Participant

  Gadu gaitā Pihlips ir sevi pierādijis kā pēcamnēzijas slimnieku – kas tas bija, ko es labi mācēju? Ä€, televizori, nē, kaut kas cits. Tējkannas, nē, laikam arī nē. Putekļsūcēji? Bļin, arī nē! Ko tad es māku? VHS pleijerus, vo! Eu, kam vajag tos? Nu baigie jūs visi, nevienam nevajag!

  #329186
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Kas ir Android TM? Kaut kāda speciāla versija gudraijiem teļļukiem?

  #329187
  Barons
  Participant

  Quote:

  Ä€, televizori, nē, kaut kas cits.


  Sadzīves tehnikai nav nekādas vainas, vismaz man ar Philips sadzīves tehniku problēmas nav bijušas, televizori gan ir sūds, mājās ir trīs televizori, Sony, Samsung un Philips, Philips ilgi domā kamēr ieslēdzas, 🙂 apmēram kā agrāk televizori ar lampām.

  #329188
  uldics
  Participant

  Nē, tas ir Gūgla atzīts produkta un tā vārda pareizais lietojums. Tas pats, kas ®, tikai neiegrāmatots iestādēs.

  #329189
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Ä€, sapratu tagad! Tā ir vienkārši kārtējā bezjēdzīgā nodeva kopirastijai, ķipa Treademark simbols DOS videi 😀

  #329190
  3Dklucis
  Participant

  PHILIPS vienīgais ko var uzslavēt,pataalā pagaatnee ejoša prece PHILIPS bija šī https://www.comparison.com.au/home-theatre-systems/philips/LX600 2003g.šādu iegadāju -vēl jo projām darbojas.kaut 2005g.pārdziivojusi vienu infarktu kas izpaudās ar strāvas pārspriegumu – kopš ta laika sistēma darbojas perfekti “vienīgais kā jau parast saaka palikt izvēlīgs CD atskaņošanā…laikam daudz no savara pašrocīgais CD ieraksts”…,bet Kopumā salīdzinot ar tiem laikiem sisteema bija atdzīta un sabufera tembri izteiktāki par krutajiem samsungiem uz kuriem Wati bij dubultoti,bet skanēja ka omes pakļa!

  Garažā kalpo ka mūzikas kaste -pa ziemu protam neviens pēdejos 5 gadus so nedarbina….

  Pagais gad parādījās 2005g.sekas -baroklim parlodējot uzpūtušos kondiņus sistēma turpin kalpot!

  cik dzirdēts pēc šis sistēmas jaunākiem modeļiem gan bija problēmas DVD neatskaņojas vai tas pats CD…dzinis nosprūda tulīņpēc iegādes…

  Nu ta šis modelis laikam bija izdevies…

  Skatos aprākstā -tur vainu kļūda vai tadi paša izskata vecaks modelis jo manam MP3 ir,CD displei teXt ir,un vispār aprakstā tādi brīnumi sarakstīti -nahren wireless pieminetas un citi mesļi kas tai laikā pat apziņa nebija…100W nu gan nav ka šai iekartai minēts manai 5×50 +sabufer 70W… taka pec CCCP nemot labi ka kopa kadi 70w ir,irnemot sabuferi tam kaste tavot mitruma,vasara izžūstõt gan saka grabēt…to partaisij atiecigi sakaļruna diametram…pat labāk skan!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā