Priekā, Latvija!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Priekā, Latvija!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #217800
    Evers
    Participant

    Apsveicu Latvijas zemi ar dabu, tautu un kultūru, bet ne valsti! Latvija ir kā 19gadīga prostitūta, valdībā visur kāds kādam lien d…. , pieņam acīmredzami aplamus lēmumus, kas galīgi neietilpst tautas interesēs, domā par pašlabumu un vēl nav kauna TV ekrāna gudri cirst, kā arī vēl kunkst ka ar pāris štukām LS šiem esot ellīgi par mazu alga, vēders čokurā raujoties!

    TE VAJAG VIENU KÄ€RLI ULMANI, KAS VISUS PARAZĪTUS AIZTRIEC, paņem visu savās rokās, un domājot par tautu, nevis par sevi, saved visu kārtībā. Tik kurš tas varētu būt, varbūt Lembergs? Bet varbūt drunk_lizard? Katrā ziņā es revolucionāriem ietu talkā kautvai bruņojies ar malkas pagali.

    Lai nu ko es te sūdzos, pagaidām vēl labs darbs ir, kā samaksa un esamība atkarīga no tiem pašiem parazītiem. Lai gan pie velna darbu, nebūtu darbs, varētu uzinstallēt vēl kādus Home(my home – Cēsis) Premium un rītā vēl paturpināt, grrrrrr trešdienā iekrituši svētki, ejjjjjj tas nekam neder :<

    #217801
    Crow
    Participant

    Evers wrote:

    Tik kurš tas varētu būt

    Š lesers, kurš gan cits 😀

    #217802
    Evers
    Participant

    Š lesers, tas jau viens no top parazītiem

    Iz dzīves – viens frukts izlūdzās pie Š lesera darbu par kautkādu tur teritorijas (laikam pie ostas) atbildīgo personu, Š lesers šam iedev tik tā ar noteikumu – “Turi muti ciet un nekunksti, visam piekrīti, tev teikšana būs absolūta 0!” kautkā tā

    #217803
    ob1
    Participant

    Evers wrote:

    TE VAJAG VIENU KÄ€RLI ULMANI, KAS VISUS PARAZĪTUS AIZTRIEC, paņem visu savās rokās, un domājot par tautu, nevis par sevi, saved visu kārtībā. Tik kurš tas varētu būt, varbūt Lembergs? Bet varbūt drunk_lizard? Katrā ziņā es revolucionāriem ietu talkā kautvai bruņojies ar malkas pagali.


    Ķirzak, es piesakos par ministru. Pirmais ko izdarīšu – izdzenāšu valsts sekretārus. Varu darboties finanšu, ekonomikas vai veselības ministra amatā. Š…emsi?

    #217804
    shady
    Participant

    Kā reiz teica viens gudrs cilvēks (A.Klizovskis): “Valdība ir tāda, kādu tauta ir pelnījusi” 🙂

    P.S. – Priekā!

    #217805
    Genādijs
    Participant

    Es nezinu tādu valsti kur iedzīvotāji po žizņi bijuši vergi un kādā brīdī atguvuši neatkarību nu ir baigi saturīgā valsts. Ekzelents piemērs jebkura āfrikas valsts.

    Ne velti ir teiciens latvietis latvietim labākās pusdienas brokastis un vakariņas.

    #217806
    Crow
    Participant

    Njā, nevarētu teikt, ka tauta nav pati zināmā mērā vainojama pie krīzes. Augšgala zagšana notiek visur, par mērogiem spriest neņemos.

    Kaut kad jau te tas visnotaļ gari un plaši tika apspriests un vai tik domas autors nebija cienījamais Eudoxus, tautā saukts par “resni”. Odnako, slinkums man meklēt :lala:

    #217807
    ob1
    Participant

    damncrow, par to zagšanu – kaut kad es pacēlu to tēmu, bet Eudoxus attīstīja… šobrīd zog gandrīz visi, kam ir tāda iespēja un aptaujas rāda, ka iedzīvotāji zagšanu atbalsta… tās ir beigas valstij.

    #217808
    jazzer
    Participant

    Genādijs

    Es nezinu tādu valsti kur iedzīvotāji po žizņi bijuši vergi un kādā brīdī atguvuši neatkarību nu ir baigi saturīgā valsts

    =========================================================

    Ir tāda valsts Somija, ja esi dzirdējis.Viņi arī, savulaik, bija vergi zviedriem un krieviem.Vienīgā atšķirība no Latvijas ir tā, ka viņi nosargāja savu neatkarību, bet mēs nē.

    Salīdzinājums ar Ä€friku ir nekorekts visdažādāko iemeslu dēļ.

    Vienu zinu noteikti – ne jau nihilisti, pofigisti un īdētāji izvedīs valsti no krīzes.Ir vēl arī normāli cilvēki saglabājušies.

    Priecīgus svētkus visiem !

    #217809
    Nelabojams
    Participant

    Wā! Ķirzaku par premjeru! Piesakos kompānijā ar ob1 par ministru 🙂 un palīdzēšu izdzenāt valsts sekretāru mafiju. Mana sfēra – vides pārvaldība vai pašvaldības.

    #217810
    ob1
    Participant

    jazzer, nav nekādas krīzes… ja arī ir, tad krīze ir tajā apsāklī, ka nozagt paliek arvien grūtāk. Tāpēc jau atkats vairs nav 5-10%, bet 15-25%. Veči vēl mēģina kaut ko ievākt vēlēšanu kampaņai, bet kļūst arvien grūtāk, tāpēc jau likmes aug.

    Vēlēšanās uzvarēs tas, kam būs visvairāk naudas un mazliet saprāta. Cilvēces vidējais IQ ir 100. Tātad par saprātu varam neuztraukties – tā nav. Visu izšķir reklāmas kampaņa. Nebūs labāk, nebūs.

    #217811
    Imhoteps
    Participant

    Genādijs wrote:

    Līdz aknām visa tā dieva piesaukšana imho satversmē melns uz balta stāv rakstīts par banīcas un valsts atdalīšanu! Man kā ateistam tas reāli kretinē ka šodien visi valstvīri katras uzrunas beigās slavē “dievu”. Š…irdziens nāk par to visu 🙂

    Kas attiecas uz svētkiem – man šī valsts jau sen ir bankrotējusi un mirusi, gribat pierādījumus? Nākošgad vēlēšanās to visi redzēs kas atkal būs pie šļirces 🙂 Ko tad var gribēt no valsts kur šķiet ir vislielākais idiotu īpatsvars uz 100 galvām 🙂

    Elles katli jau iekurti, ģeķi!

    #217812
    jazzer
    Participant

    ob1

    Tu arī esi nihilists.Redzi,Dievs (kurš tomēr ir ) mērcēs šo tautu ar seju mēslos tik ilgi, kamēr tai beidzot pieleks, ka kāpt uz tiem pašiem grābekļiem nav pareizi.

    Kas nebūs skaidrs ar pārliecināšanu, tiks ieskaidrots ar stingrākām metodēm, kamēr pēdējiejais stūrgalvīgais zagļu pielūdzējs sapratīs, ka smagi kļūdās.

    Tas nenotiks rīt, bet noteikti notiks.

    #217813
    ob1
    Participant

    Jazzer, tad jums, latviešiem gaidāmi grūti laiki…

    😀

    #217814
    Imhoteps
    Participant

    NÄ€VI OKUPANTIEM! 😀

    #217815
    ob1
    Participant

    Imhoteps, piekrītu. Sāksim ar kristīgo baznīcu… pēc tam naherizēsim visus vāciešus, tad zviedrus… jābūt konsekventiem, jādara viss pēc kārtas.

    #217816
    Foxsk8
    Participant

    Ja es būtu valsts prezidents, es vismaz šo nelielo uzrunu būtu iemācijies no galvas, nevis tik svarīgo uzrunu nolasījis no “lapiņas”.

    #217817
    Crow
    Participant

    Visiem, kas grib iznīdēt tādu dinozauru, kā kristīgā (un citas) baznīcas, jādod attiecīga alternatīva.

    Cilvēkiem patīk (maucīgi, khmm khmm) pakļauties visuspēcīgajam nezināmajam (un nezināmajam kvadrātā).

    Cienījamais džedaju meistar, Spēks ir alternatīva? Ir tak arī tumšā puse un to mēs nemaz negribam 😀

    Vai arī tev šādas biznesa idejas radušās? –> [spoil][img]https://bildites.lv/images/fvvpxhf96fmvki1oly3.jpg[/img][/spoil]

    #217818
    Imhoteps
    Participant

    ob1 wrote:

    Imhoteps, piekrītu. Sāksim ar kristīgo baznīcu… pēc tam naherizēsim visus vāciešus, tad zviedrus… jābūt konsekventiem, jādara viss pēc kārtas.


    ob1! Я стебусь, а ты не догоняешь! :p Лана, расход.

    #217819
    ob1
    Participant

    Kāds vēl prezidents? Prezidents pēc definīcijas ir vēlēts amats. Zaglers tika iecelts, tādējādi vinš var pretendēt max uz Latvijas direktora amatu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Tēma ‘Priekā, Latvija!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā