Priekā, Latvija!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Priekā, Latvija!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #217840
    Imhoteps
    Participant

    ob1 wrote:

    ..un sejā es tev neko neteikšu – es to tavu seju sasitīšu tādās lupatās, ka maz neliksies..


    Tā jau man likās, hehe

    #217841
    ob1
    Participant

    Nu, ko juristiņ, nav īsti ko atbildēt par to zagleru? Ar muti Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē? Nu jā, jums juristiem jau tā ir ierasta prakse.

    P.S. Sveiciens visiem valsts svētkos. Lai juristiņi mūsu valstī vairojas un pumpurojas. Tad būs vēl treknāki gadi.

    #217842
    Foxsk8
    Participant

    Labi tauta, laiks nomest apgriezienus, ir taču vēl svētki un noskaņa.

    #217843
    Imhoteps
    Participant

    Klausies, tirliņ! Slēdzējmuskulis neraustās publiskajā forumā (turklāt valsts svētkos!) neglīti locīt prezidenta uzvārdu, izplatīt baumas par viņa ievēlēšanas procedūras leģitimitāti, beztēmā dod mājienus par Tautas partijas dibinātāja, tavuprāt, sodāmām darbībām? DP šad tad VISUS forumus pārlasa, arī šo, drosminiek!

    P.S. Ja tas būtu manā kompetencē, tu atrautos kārtējo BANu, kā daudzviet citur!

    P.P.S. Pārējiem priecīgus svētkus!

    #217844
    Genādijs
    Participant

    Impotemp, šķēle tas mūdzis vienmēr publiski mētājies ar apgalvojumiem ka jams visu darījis likuma robežās – sorry bet kurš daunis ir atbildīgs par tādiem cauriem likumiem? Pateikt tev priekšā? Jeb spēsi pats izdomāt?

    #217845
    Imhoteps
    Participant

    Lai vai kā tur būtu, juridiska vērtība ir tikai un vienīgi PIERÄ€DĪJUMIEM. Viss pārējais ir KLAÄŒAS, tukša skaņa. Jā, varam patrīt mēlēs virtuvē pie 0,7, bet, kamēr pierādījumu nav, publiskajā telpā muldēt var būt riskanti. Š trunts par šķēlēm un kalvīšiem un citiem no “kompānijas”, tomēr valsts svētkos pret prezidentu kaut nedaudz cieņas jāizrāda, tas jau nu ir par traku.

    Jā, Zatlers nav diez ko daiļrunīgs, jūtams speciālo zināšanu trūkums, bet aktīvā politikā viņš līdz ievēlēšanai nav bijis, tāpēc nav pelnījis zvaigžnu karus salasījušās kretīna lamas un mājienus par zagšanu.

    P.S. Par juristiņiem… No sirds nenovēlu nevienam nonākt zem sistēmas papēža, bet, ja kāds šejienes gudrinieks nonāktu kaut vai īslaicīgās aizturēšanas izolatorā vai izturētu kaut vienu nopratināšanu, tad nu gan “juristelis” būtu pirmais, par ko kliegtu, lai sagādā! Dvēseli būtu gatavi pārdot, lai tāds kā es būtu klāt, pateiktu priekšā, ko runāt, kā uzvesties, vārdu sakot – izpestītu. Bez windows XP šķūninga var iztikt, bez “juristeļa” padoma bieži vien nevar. Vēlreiz – nenovēlu!

    #217846
    Foxsk8
    Participant

    Kungi, ja Jums kas risināms, caur PM.

    #217847
    ob1
    Participant

    Genādijs wrote:

    Līdz aknām visa tā dieva piesaukšana imho satversmē melns uz balta stāv rakstīts par banīcas un valsts atdalīšanu! Man kā ateistam tas reāli kretinē ka šodien visi valstvīri katras uzrunas beigās slavē “dievu”.


    Ierosinu mainīt valsts himnu. Varētu izmantot šo:

    Kas dzīvo tanī pusē

    Kas dzīvo tanī pusē,Kur vakarā ir rīts,

    Kur piepūsts ods pūš tauri, Bet zilonis kur sīc.

    Kas dzīvo tanī pusē,Kur jūrā paisums plok,

    Kur saknes stāda gaisā,Bet asnus zemē rok.

    Kas dzīvo tanī pusē,Kur kuģis vagu ar,

    Bet traktors stāv uz enkura Pa ziemu šovasar.

    Kas dzīvo tanī pusē, Kur lidmašīnas lien,

    Kur gliemežiem liek spārnus, Lai tie pa gaisu skrien.

    Kas dzīvo tanī pusē,Kur muti pirkstā bāž,

    Kur veselie guļ gultās,Bet slimie kalnus gāž.

    Es nezinu, es nezinu, Es kļūdīšos varbūt,

    Bet vai tev, draudziņnešķiet, Ka tā var arī būt.

    Kas dzīvo tanī pusē, Kur vakarā ir rīts,

    Kur piepūsts ods pūš tauri, Bet ziloņi kur sīc.

    Kas dzīvo tanī pusē, Kur kurpes galvā mauc,

    Kur neatļauts ir atļauts, Kur klusēdami sauc.

    Hmm, nevaru atrast video, kāds var palīdzēt?

    #217848
    Imhoteps
    Participant

    Tēvam bij` reiz trīs dēli – divi gudrie, trešais ob1. Š ķiet, d_l vēl pirms manis to pamanīja.

    #217849
    Crow
    Participant

    Ai, ko jūs tur vispār… MAIZI UN IZPRIECAS!!1!

    #217850
    Foxsk8
    Participant

    Tauta: Pietiks spamot, ja nē, piegriezīšu skābekli!

    #217851
    aoma
    Participant

    Oh, panesās 🙂

    OK, viena mana vecvecmāte esot bijusi poliete, otra igauniete, viens vecvectēvs vācietis, otrs dānis. Pats gan pēc vārda un uzvārda, gan pases datiem esmu vistīrākais latvietis un mūsu meitenes ir visskaistākās pasaulē, atšķirībā no somiem un portugāļiem 🙂

    #217852
    samurajs
    Participant

    Labi. Svētki beigušies, pietiks lamāt valdību. Tēma slēgta.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Tēma ‘Priekā, Latvija!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā